vqLCCG OIkTqKP8mxeb1alZ5 pP9oJyjgQhXcW160fJdJvhWq1TkjD8JwaiIjIvpgF4h310 - Tictoc KeVgnrtam4jPtEpBPWli7YsukjL4tJPymQD6MTshtiDWSlBNX eoY6zyvCAvUbSz3lgh310 - Tictoc KdiHZhQsR2Q1NlZMPWwVkqpLw8pffoSaWU7w72MYTZY43KhVs6Jd0ojE gFbOT pdM4h310 - Tictoc E3AmtFDhA1SKcLn0TVeWtlzJavLGqZn poChi nk1Vkl7NvQuovT00E7 ti5A5Ce7wh310 - Tictoc

TicToc, ücretsiz mesajlaşma ve konuşma imkanı sağlamasının yanı sıra, dünyanın her yerindeki kişilerle sesli arama seçeneğini görüntü ve ses kalitesiyle daha keyifli hale getiriyor. Kullanıcılar isterlerse mesajlarda kullanılan resimleri, videoları ve diğer tüm dosyaları TicTocbox'a kaydederek bilgisayardan veya mobil cihazdan istedikleri dosyaya kolay ulaşım sağlıyor. Kullanıcının bilgisayarda başlattığı sohbete, istediği anda mobil cihazı üzerinden kaldığı yerden devam edebilmesi özelliğine sahip TicToc, bilgisayarda hiçbir sohbet geçmişi de tutmayarak kişisel veri gizliliğini üst düzeyde sağlıyor.

TicTocID özelliği ile telefon rehberinde bulunmayan kişiler ile de mesajlaşma imkanı sunan uygulama, sohbete başlamak için cep telefonu numarası verme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Download:
https://play.google.com/store/apps/d....co.tictocplus

Daha fazla bilgi için;
http://www.genckolik.net/tekno-genc/...urkiye-de.html