1 Mayıs olaylarını Taksimde yasaklayan Sayın Başbakan açıklamada bulundu 1978 de Chp İktidardayken Niye Taksimde kutlama yaptırmadı dedi ve Diğer Akp liler onu ayakta alkışladı..
Ya bunlar Tarih bilmiyor yada şakşakcılar baya çoğalmış..
1 Mayıs 1977 de Taksimde yapılmış olan Katliamdan sonra 1978 de İktidara gelen Chp zamanında 1 Mayıs Taksimde daha bir çoşkuyla kutlanmış 1980 darbesiyle yasaklanmıştır..

Sayın Başbakan sizin çevrenizde şakşakcı çok siz atıyorsunuz etrafınız doğru diye alkışlıyor lütfen Tarih öğrenin Chp yi nereden karalıyacağınızı şaşırdınız ama ne dediyseniz Chp size belgesiyle cevabını verdi en son Chp 1 mayısı 1978 de kutlasaydı dediniz size gerekli cevabı belgesiyle verdiler hatta 1978 de 24 Chp milletvekilide Taksimde kutlamada yer almıştır..
Siz ortaya bir laf atıyorsunuz Başbakan bu 2000 senesinde Şehitlere kelle Apoya sayın demeye benzemez elin oğlu size gerekli cevabı belgesiyle verir.. Siz Tarih bilmiyorsunuz bari bir bilene sorun veya Googdan 1 mayıs 1978 diye bakıverin laflarınız havada kalmasın.. işinize geldimi Darbe yapanları 12 Eylülü kötülersiniz ama onun yasaklarını 2008 de devam ettirirsiniz ne kadar Demokrasi aşığı olduğunuzu görüyoruz..Polis görevini yapmıştır dediniz 1 Mayıs 2008 için ama 3 gün sonrada o polisler hakkında soruşturma açtınız lütfen bir dediğinizi 3 gün sonra değiştirmeyiniz..
Kürt sorunu benim sorunumdur dediniz sonra Kürt sorunu falan yok dediniz..Lütfen kavram kargaşası yapıp bilmediniz şeyler hakkında yorumda bulunmayınız Meclis tv de gerekli cevabı alırsınız..

İNGİLİZ KEMAL