KOÇ
İş
Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Ayın ilk haftası düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. 5 Mayıs’tan sonra maddi konularda yenilikler sizi bekliyor. Başladığınız işin büyüyüp kazanç konusunda size artı getirmesi sizi mutlu edecektir. Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini sizde biliyorsunuz. Venüs sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir gün içindesiniz. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor


Aşk
Bu ay kariye yapmak istiyorsanız, tanrı vergisi sevimli yönlerinizi kullanabilirsiniz. Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır.İş konusunda yardım alacağınız kişilerin, sizden çok farklı olması sizde hayranlık uyandıracaktır. Karşılıklı etkileşim sonucunda yeni bir ilşkinin temelini atabilirsiniz. Bu ay dengeleriniz çok önemli. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir ay. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Bazı paslaşmalar sonucunda ayın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.2-3 Mayıs tarihlerinde aşk ilşkilerinizde maddesel davranmakla duygusal konularınıza ket vurabilirsiniz. Partnerinizi kızdırmak istemiyorsanız temkinli davranmalısınız. 5 Mayısta yeni Ay’la birlikte kişisel gelişiminizi tamamlayan yeni bir döneme giriyorsunuz.

Sağlık
Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısracı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız.


BOĞA
İş
Bu ay girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. 10 Mayıstan sonra radikal kararlar sizi bekliyor. Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için, uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz.Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.5 Mayıs’ta Ay burcunuzda doğuyor. Yeni fikirler ve yeni çalışmlar için uygun bir dönem. 20 Mayısa kadar işnizi ve paranızı büyütebilirsiniz. Daha sonra kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok.


Aşk
Aşkı ve maddeyi hiç bu kadar iç içe görmediğinizi söyleyebiliriz. Bu ay eşiniz ve ya sevgiliniz yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecektir. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişileren önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Bu ay aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle başbaşa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. Mayıs döneminde ilişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, parneriniz sürpriz bir evlilik kararı ile karşınıza çıkabilir. Bu dönem romantik kalmaya devam edin. İsteklerinizin yeniden gözden geçireceksiniz.


Sağlık
Bu ay, ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştirecek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsılıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız.
İKİZLER
İş
10 Mayıstan sonra Marstan güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Ay boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerle ortak kararlar aldığınız ve kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir dönem olacak. Seyahatlerde karşılaşacağınız kişilerle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.


Aşk
Ay’ın ilk haftalarında aşk yaşantınız ön plana çıkacaktır. Mars ve yönetici gezegeniniz Merkür el ele vererek, çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracaktır. İletişim ve aşk bu ay önemli bir olgu olacak. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. 5 Mayıstan sonra yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.


Sağlık
Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca, cinsel organlarınızı korumalı, yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Baş bölgenizi korumalısınız. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. Yakıcı ve kesici aletlerden uzak kalın. Estetik operasyon düşünenler için uygun bir dönem.
YENGEÇ
İş
Bu ay çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Çünkü, bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. 10 Mayıstan sonra enerjiniz yükseliyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak ,finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız.Ele aldığınız konuların kendiliğinden açıldığını ve şekillendiğini göreceksiniz.


Aşk
Ay’ın ilk haftalarında aşk yaşantınız ön plana çıkacaktır. Mars ve yönetici gezegeniniz Merkür el ele vererek, çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracaktır. İletişim ve aşk bu ay önemli bir olgu olacak. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. 5 Mayıstan sonra yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.


Sağlık
Sağlığınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız; dinlenmek için kendinize zaman ayırın, meditasyon, yogo ve spor gibi faaliyetlerle uğraşın. Metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.
ASLAN
İş
Bu Ay, çevre koşullarınızı yükselteceksiniz. Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. (İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler v.s. gibi.) Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz.


Aşk
Bu ay sosyal ilişkileriniz yoğunluk kazanırken, aşk yaşantınız canlanıyor. Mükemmel başarılar eşiğinde iken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz. Ay’ın ilk yarısı, aşk yaşantınızda yoğunlaşacaksınız. Sosyal ilişkileriniz ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak, enerjik işler ortaya koyacaksınız. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz. 30 Kasım’a kadar, aşk yaşantısında yurt dışı fırsatları çıkabilir. Evli olanlar da, eşleri ile birlikte tatile çıkabilirler. Yalnız yaşayanlar, yabancı kişilerle tanışma fırsatı ve maddi durumu iyi olan varlıklı kişilerle tanışma olanakları yakalayabilirler. 11-12 Mayısta dikkatli olun. Güçlü duygularınız sayesinde yanlış kişilere yönelebilirsiniz.Yüksek performansın seni coşkulu ve sıra dışı yapıyor.


Sağlık
Bu ay, 10 Mayıstan sonra ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz. Ayaklarınızı üşütmemeli kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.

BAŞAK
İş
Merkür kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kariyerinizi olumlu etkileyecek güçlü işbirlikleri gündeme gelecektir. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Bu olayların tümüne birden içsel anlamda düşüncelerinizde meydana gelen “ruhi temizlenme” adı verilebilir. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Ani değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken; kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunacaksınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları yapacaksınız.


Aşk
Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. Siz artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz. Gelişigüzel ilşikler yaşamak istemediğiniz için, bu ay karşınıza çıkan kişilere istemeden seçici davranıyor ve yüksek frekensta olmasına dikkat ediyorsunuz. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz. Olumsuzluklar karşısında da, ketum tavırla takınıyorsunuz. 5 Mayısta Yeni Ay’la birlikte yolculuklarda tanışacağınız kişilerin sizin üzerinizde etkisi parlak olacak. Aynı zamanda hayallerinizi yeni bir döneme saklamak yerine hemen harekete geçirmenizde fayda var.


Sağlık
Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz varsa, onları ihmal etmeyerek tamamlayın.


TERAZİ
İş
10 Mayıstan sonra Mars; size gereken cesareti ve girişimciliği Güneş’inde olumlu etkileri ile ortaya çıkaracaktır. Şimdiya kadar cesaret isteyen işler artık sizi bekliyor.
Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken eşinizi ve partnerinizi de, kollamak zorundasınız. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

Aşk
Bu ay, yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız.1Mayıs'tan Sonra Venüstan güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Karasızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Dost yanlısı yapınızla çevreniz öylesine kalabalıktır ki; bazen aşkla dostluğu birbirine karıştırır ve en sonunda, sizi okul yıllarından tanıyan biri ile sürpriz bir evlilik yaparsınız. Sonuç, genellikle yanlış bir karar ve boşanma ile sonuçlanan birliktelik.Yinede bu kadar ümitsiz değil tabii..Siz aslında hem değişen ve yine de aynı kalabilen ender kişilerdensiniz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir. 5 Mayıs’tan sonra cinsel duyguılarınız ön plana çıkıyor. Yasak duygular ön planda olacak.


Sağlık
Bu ay, uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek, kesin sonuç getirecek tedavinizi yaptırabilirsiniz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmakla, stresi üzerinize çekmeyeceksiniz.
AKREP
İş
Bu ay kariyerinizin zirvesinde olacaksınız. İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.Yüksek mevki arayışı içindesiniz. 10 Mayıstan sonra Mars’tan olumlu etkiler almaya başlıyorsunuz.Çabalarınız olumlu sonuç verecek fakat rakiplerinizden de, etkileşimler alacaksınız. Onlarla savaşınız yok ama, durum değerlendirmesi yaparken, üstün yönlerinizi çevreniz üzerinde kullanacaksınız. Baskıcı davranışlardan etkilenmek istemiyeceksiniz.


Aşk
1 Mayıstan sonra Venüs, duygusal yönlerinizi ortaya çıkaracak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. 5 Mayısta Yeni Ay, karşı 7. evinizde doğuyor. Partnerinizle olan ilşkilerinizde şimdiye kadar yakalamadığınız performans sizi olumlu etkileyecek. Kalbi boş olanlar,için ilginç bir dönem. Sosyal konumunuzda yükselme olabilir. Bu anlamda katılacağınız aktivitelerde yeni kişilerle karşılaşacak, duygusal açıdan etkilenebileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Bu ay evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalıyorsunuz. Evlenerek bir başka ülkeye yerleşebilirsiniz. Yurt dışından gelen bir kişi ile tanışarak, partnerinizin memleketine yerleşebilirsiniz. Kendinizden daha yaşlı bir evlilik yapabilirsiniz. Bazılarınız ikinci kez bu şansı yakalayacaklar.


Sağlık
Bu ay Mars’tan olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. İlişkinizin fiziksel yönleri ile ilgili değişimler gündeme gelecektir. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Yüksek tansiyonu ve kalp sorunu olanlar bu ay yüksek enerjili gıdalardan uzak durmalılar. Kalori hesabına göre beslenme düzenini iyi ayarlamamlılar.YAY
İş
1 Mayıs’tan sonra Venüs; parasal konularda bilinçli hareket etmenizi sağlayacak. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve maddi konulardan elde ettiğiniz donelerle yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız.Venüs sizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz


Aşk
Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, bu ay aşk başarınızı verimli hale getircek. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak.Bu ay, duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağman, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Aşk gezgenleri Merkür 3 Mayıstan sonra 6. çalışma evinde olcak. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz. Bazılarınız dostlarınızla ortak projeler gerçekleştirirken bu çalışmalardan müthiş bir keyif alacaksınız. İkilem yaşatacak bu durumlardan istediğiniz gibi sonuç alacaksınız.


Sağlık
Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. 5 Mayıs’la birlikte sağlığınızla ilgili yepyeni ve olumlu günler başlıyor. Kronik bir rahatsılığınız varsa, bu günlerde önemli bir iyileşme olacağını göreceksiniz. Sakın tedavileriniz yarım bırakmamalısınız. Hayatınızın önemli dönemlerinden birine gireceksiniz. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır
OĞLAK
İş
İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz.. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. 10 Mayıs'tan sonra gizlilik konusunda daha temkinli olacaksınız. Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Bu ay, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. 8. Evinizdeki Mars gezegeniniz Miras olayları ile ilgili beklentisi olanlar, bu dönemde sürpriz gelişmelere tanık olabilirler. Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızın olabileceğini unutmamalısınız. Çevresel etkinlikler nedeniyle istenemeyen harcamalar da söz konusu olabilir. Yollardan gelen misafirlerinizi ağırlamak adına bazı masrafları gözden çıkarabilirsiniz.


Aşk
5 Mayısta Yeni Ay’dan önemli etkileşim alacaksınız. Bu dönemde içinizde küçük çılgınlıklar ve kıpırdanmalar söz konusu olacak. Katılacağınız toplantılarda önemli dikkat çekici olacaksınız. Ufukta aşk var. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor.Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizded uyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de, yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu ay evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yaratıcılık evinizde ilerleyecek olan Güneş; yaratıcılığınızı ve cinselliğinizi önemli ölçüde ön plana çıkarıyor. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.


Sağlık
Sağlık konusunda çok fazla bir sorunuzu olmasa da, fiziksel anlamda kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yaşama analizci bakış açısı ile bakarken, isteklerinizde derin bir araştırma ve inceleme hakim olacak. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalsınız.
KOVA
İş
Bu ay kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Yeni Ay 5 Mayısta aile evinizde doğuyor. İş ve aile sorumluluğunuz artıyor. Sevdiklerinin sorunlarını çözmeksizin için önemli olacak. Bazılarınızın emlakla ilgili sorunları çözecek. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunlar yüzünden sorunları abartabilirsiniz.


Aşk
Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 1 Mayıstan sonra duygularınızda anılar önem kazanacak. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizim dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Sağlık
Bu ay 5 Mayıs’ta Yeni Ay’la birlikte kendinizi çok daha enerjik hissedeceksiniz. Fiziksel özelliklerinizle ilgili bir değişim yapmak istiyorsanız. 10 Mayıstan sonrasına bırakmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Cinsel organlarla ilgili dikkatli olmalı karın bölgenizi üşütmemelisiniz. Karaciğer, safra kesesi ve pankreası korumalı, yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.


BALIK
İş
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz dahilinde hareket etmek isteyeceksiniz. Ay’ın ilk haftası maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız. Yine bu ay, meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Öğrenme merakınız artarken, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.


Aşk
5 Mayıstan sonra aşk ilişkilerinizde yoğunluk artarken, bazılarınız süregelen ilişkilerinizi sürdürme çabası içinde olacaklar. 10 Mayıstan sonra Marstan daha yoğun enerjiler alacaksınız. Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm imkanlara sahipsiniz. Sakin ve sessizce hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Üstünlük duyguları içindesiniz.


Sağlık
10 Mayıstan sonra fiziksel aktivitelerinizi arttırabilirsiniz. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız.. Bir arkadaşınız operasyon geçirebilir veya onu hastanede ziyaret edebilirsiniz. Bu ay, sağlık evinizdeki Mars’tan etkileniyorsunuz. Boğaz ve boyun bölgenizi korumalı, soğuk havalarda dikkatli olmalısınız. Bazılarınız, aile büyüklerinin sağlıkları ile yakından ilgileneceksiniz.