1 AĞUSTOS GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

Bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek, Bu önemli gökyüzü olayının burcunuzda ikibuçuk senelik yeni bir süreci başlatacağını biliyor muydunuz?

5037TUTULMAKURUTUTU - Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Koç

Sevgili Koçlar, bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek, bu önemli gökyüzü olayı Aslan burcunda meydana geleceği için öncelikle aşk hayatınızla alakalı konular başta olmak üzere kendinizi ifade, varsa çocuklarınız, yaratıcılık gerektiren faaliyetleriniz kısaca yaşamsal olgulardaki önemli gelişmelerin işaretidir. Böylece Ağustos ayına oldukça güçlü bir enerjiyle adım atmış durumdasınız. Astrolojik olarak sizin burcunuza olan etkisi ise aşk hayatınızla ilgi önemli başlangıçlar, yenilikler, bir dönemin kapanması yeni bir dönemin başlanması, çok önemli tanışmalar olarak dikkat çekicidir. Her kişinin kendi doğum haritasındaki diğer etkilere göre farklı anlamları olabilecek bu tutulma genel anlamıyla kimileriniz için bir ayrılık ve kimileriniz için yeni bir ilişkinin başlaması gibi bir durum yaratabilir.

Boğa

Sevgili Boğalar, bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek bu önemli gökyüzü olayı, genel olarak yeni bir başlangıç, yenilenme, tazelenme ve değişim açısından önemli tarihleri gösterir. Bir boğa için bu durumun anlamı ev, aile ilişkileri ve duygusal konularda gereksinimlerini net olarak belirlemesi, kendini güvende hissetmek adına yapacağı düzenlemeler ve ruhsal olarak ayarlamalar anlamına gelebilir. Nasıl bir ortamda yaşamak, nasıl bir ilişkide mutlu olmak, kimlerle hayatı demlemek ve huzurlu mutlu bir hayat sürmek istiyorsanız bu konularda kararlar alabilir ve düşüncelerinizin kabulü için liderliğinizi hissettirmek isteyebilirsiniz. Yerleşimle alakalı (ev değiştirmek, ev içinde yenilik yapmak v.b)konularda olduğu gibi duygusal konularda kesin kararlar almanızı sağlayan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.


İkizler

Sevgili İkizler bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, çevreniz, iletişim, eğitim, yolculuklar, öğrenme, haberleşme, ticaret hayatınız, kardeş ilişkileriniz kısaca kendinizi hem kültürel hem sosyal açıdan güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz yönünde etkileyici gözüküyor. Tutulmalar her zaman belirttiğim gibi bir bonus gibi sizi çevrelemeye başlar. Kimi zaman dört gün kimi zaman yıl boyu etkisi devam eder ve içten içe bir oya gibi yaşamınızı çerçeveler. Tazeliktir, yeniliktir ve değişimdir. Sizi olgunlaştırır, ilerlemeniz yönünde teşvik eder, gerçekçi düşünmeniz yönünde aydınlatıcı olabilir.


Yengeç

Sevgili Yengeçler bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, sizin açınızdan çok daha etkileyici. Yönetici gezegeniniz Ay, Aslan burcunda seyretmekte olan Güneşle aynı derece içinde kavuşum yapacağı için bu tutulma bir değişimin göstergesi olarak önem taşıyor. Şimdi siz para evinizin yöneticisi olan Güneşin, yönetici gezegeniniz Ay ile olan kavuşum gücünden yararlanarak, hem sahip olduğunuz değerleri çoğaltmak hem de kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek adına öncelikle kendinize olan güven duygunuzu bileyleyeceksiniz. Bu size hırs ve motivasyon kazandırdığı gibi, girişimlerinizde ifade gücünüzle yararlar elde edebilmenizde destek olacaktır.


Aslan

Sevgili Aslanlar bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı burcunuzda meydana geleceği için sizler açısından oldukça önemlidir. Eğilimleriniz, dış dünyadaki tavırlarınız, ilişkileriniz, davranışlarınızdaki netlik ve kararlılığınız, girişimleriniz anlamına geldiği gibi, bütünüyle kimlik duygunuz üzerinde etkili olarak sizi olgunlaştıracak ve yaşamınıza yeni bir sayfa açmanız adına girişimlerde bulunmanızı destekleyecektir. Burada size düşen en önemli görev, yaşamınız adına cesaret ve ifade gücünüzü kullanarak harekete geçmenizdir. Doğal olarak bu ifade tarzınız kişisel istekleriniz, bilinçli seçimleriniz doğrultusunda hareket ederken bundan böyle beraberliğinizle alakalı konularda da bir başkasıyla eşit hak ve şartlar altında ortaklık edecek şekilde düzenlemelerde bulanabilirsiniz. Yani ben derken biz diyebileceğiniz şekilde ayarlamalarda bulunabilirsiniz.


Başak

Sevgili Başaklar bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı kimlik duygunuzun daha fazla güçlenmesi ve dış dünyada kendinizi olumlu bir şekilde ifade edebilmeniz, yaşamdan zevk almanız ve özgüven duygunuzu güçlü bir şekilde kazanabilmeniz için kendinizle yüzleşmenizi sağlayan güçlü bir etkidir.Her tutulma kişinin yaşamındaki bir değişimin tetikleyicisi olduğundan, sizler için de eksiklerin tamamlanması ve kişisel anlamda yolunuzu net ve kararlı bir şekilde çizebilmeniz adına bir gözden geçiriş anlamı taşımaktadır. Böylelikle sizin elinizde olmayan ve müdahale imkanı bulamadığınız bazı konularda daha dikkatli ve daha güvenli bir şekilde ilerlemeniz için sizi büyütecek, olgunlaştıracak ve değişimler karşısında güçlü bir şekilde mücadele edebilmenizi öğretici olacaktır.Terazi

Sevgili Teraziler bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı sizler açısından ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda önemli bir dönemeci başlatabilir. Tutulmanın gerçekleştiği yaşam alanınız astrolojik açıdan olumlu olduğundan sizler için bu enerjinin son derece yararlı olacağını düşünüyorum. Tutulmalar meydana geldikleri gün itibariyle uzun süreli bir oluşumu başlatırlar. Aslan burcunda meydana gelecek tutulma, doğal olarak kişiye yüksek enerji, kendini ifade, cesaret ve kararlılık enerjisi vereceği için, siz Terazilerin sosyal hayatın içindeki her türlü hedefiniz ve amaçlarınız için, öncülük gücünüzü kullanabilmenizi sağlayacak en önemli destektir.


Akrep

Sevgili Akrepler, bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, değişimin öncü işaretleri olduklarından astrolojik olarak analizlerde en fazla üzerinde durulan gökyüzü oluşumlarıdır. Her tutulma oluştuğu burç ve yaşam alanına göre önem arzetmektedir. Sizler için gayet faydalı olacağını düşündüğüm Aslan burcundaki Güneş Tutulması bireysellik duygunuzu açığa çıkarabilmeniz, kendinizi aktif bir şekilde ifade edebilmeniz, gönlünüzdeki arzuların gerçekleşmesi yolunda azimle yol almanız ve aktif iş yaşamınız açısından de değer taşımaktadır. Coşkulu, özgüvenli, risk almaya gönüllü ve başkalarıyla ilişki kurmakta başarılı olmanızı sağlayan bu önemli enerji, mesleki olarak bir yeniliğin, ön plana gelmenin ve bir değişimin de belirleyicisi olarak sizleri geliştirebilir, olgunlaştırabilir, büyütebilir.Yay

Sevgili Yaylar, bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, kimlik duygunuzu yaşadığınız çevrede birlikte olduğunuz diğer insanlarla bilgi, deneyim, tecrübe veya farklı yollarla ifade etmenizi sağlayabilen, sizi yeniliklerle kuşatarak kendinizi ifade etmenizde güçlendirebilen bir ışık gibidir. Bu ışık size, başladığı gün itibariyle, yaşamınız için en gerekli olanı ve sizin için en önemli olanı yavaş yavaş yaşamınıza sunmaya başlayabilir. Aslan burcunda meydana gelen bu tutulma güven duygusu başta olmak üzere cesaret, yaratıcılık, ifade gücü ve liderlik ışığı anlamına geldiğinden her burç, tutulmanın olduğu alanda bu aydınlanmadan nasibini alabilir. Siz Yaylar için yüksek eğitim hayatınız başta olmak üzere, mesleki ihtisaslaşmanız için de kuvvet olabilecek bu tutulma, tercihlerinizi doğru yapabilmenizde de yardımcı olabilir.Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bugün Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, özellikle ortaklaşa yatırımlar ve kendi kazanımlarınız dışında elde ettiğiniz paralarla ilgili alanda etkili olacağından yaşamınızın bu konularındaki değişimin de göstergesidir. Öncelikle bugüne dek sadece kendi ayaklarınızın üstünde duran birisi olarak yaşadıysanız bu tutulma sizin için, bir başka insanın desteği anlamına gelebilir. Eğer siz daha fazla yorulmak, sorumluluk almak istemiyorsanız tutulmanın aydınlattığı bu alanda başkalarının(eş, ortak) desteğine ihtiyacınız olabileceğini biliniz. Tutulma evli olanlar veya ciddi ilişkisi olanlar için partnerlerinin iş yaşamı ve eve olan katkılarıyla alakalı konularda etkili olduğu gibi, aranızdaki paylaşımın kalitesini belirlemeniz açısından da önemli olacağı görülmektedir. Bu etki altında gerek sizin gerekse eşinizin karşısına bugüne dek hiç deneyiminiz olmayan veya aklınızda olmayan değişik teklifler çıkabilir. Bu teklifleri değerlendirmeye alırken, Oğlak olmanın gölge yönlerinden birisi olan karamsar düşünmeyi bir kenara bırakmalısınız. Önce işin mahiyetini öğrenmeli, sonra bu konuya olan yeteneğinizi ölçüp tartmalı ve sonra da ne kadar güvenli olabileceğini sorgulamalısınız.


Kova

Sevgili Kovalar bugün, Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, sizler için özellikle evlilik, ciddi ilişki ve ortaklık konularında, yeni sözleşmeler, kontratlarla alakalı olarak son derece önemli bir kozmik enerjidir. Özellikle beraberlikler konusunda yeni değişimlerin işareti olan bu tutulma hayatınıza girebilecek yeni bir kişi sayesinde kendinizle barışmanızı, yüzleşmenizi ve olgunlaşmanızı sağlayacağı gibi ilişkisi olanlar için de beraberlikleri adına bir değişimin işareti olabilir. Bu değişim her ikiniz için bireysel kimliklerinizi ilişkiniz içinde tam olarak oturtmanızı ve ileriye yol alırken eksiklerinizi de birlikte tamamlamanızı sağlayıcı olabilir. Bu tutulma size, ilişkinizle alakalı konularda tam olarak durduğunuz noktayı tespit etmenizde de faydalı bir rehber olabilir.


Balık

Sevgili Balıklar bugün, Türkiye saatiyle 13:21 de meydana gelecek ve ülkemizden Parçalı Güneş Tutulması olarak izlenecek gökyüzü olayı, siz Balıklar için bireysel kimliğinizin mutlaka ön planda olacak şekilde kendinizi yeniden düzenlemeniz gerektiğinin işaretidir. Bugüne dek ne yaşandıysa yaşandı. Şimdi artık yeni bir yaşam için size en gerekli şey, güçlü bir moral duygusu ve yeniliklere açık olacak kadar cesur davranmaktır. Tutulmalar, insan yaşamındaki değişimlerin başlatılmasında hızlı belirleyiciler olarak son derece önemlidirler. Şimdi siz önünüzde beliren bu kapıdan içeri girerek, başta işinizle alakalı konularda ustalaşmayı, kendinize olan güven duygunuzu sınamayı ve bir yaş daha olgunlaşarak o kapıdan güçlenmiş bir şekilde çıkıp hayata katılmayı deneyimleyeceksiniz.