Boğa ile Diğer Burçların İlişkileri.....


boga - Boğa ile Diğer Burçların İlişkileri.....
Boğa - Koç
Karşınızda dediğim dedik bir kişi var. Onu değiştirmeniz çok zor. Onu yavaşlatmak, hızınıza uydurmak veya sizin gibi bir güvenlik anlayışına kavuşturmak istiyorsanız işiniz çok zor. Onu değiştirmek yerine ya onu olduğu gibi kabul edin, ya da bırakın gitsin. Koç'un hayatında bitmemiş bir sürü iş olabilir. Sizin için bu mümkün olmayan bir şey. Dediklerinizi yaptırmanız çok zor.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Herkesin her şeyi kabul etmeyeceğini ve sizin bakış açılarınız ile yaşamasa da yaşamaya hakkı olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Herkes sizin şartlarınıza uymak zorunda değil. Onu kabul ederseniz, değişmek zorunda kalacağınızı ve bolca tartışacağınızı kabul edin.

Boğa - Boğa
Partneriniz, en iyi arkadaşınız, dostunuz olabilir. Ancak güvenlik aşırıya kaçarsa, birlikte kapalı bir dünyanın iki yakın arkadaşı olarak kalabilirsiniz. Sosyal olarak duvar örebilir ve içeri kimseyi almayabilirsiniz. Hatta koruma arzunuz hayatınızı sıkıcı bir hale getirebilir. Kendinizi ne kadar kısıtladığınızı çok geç fark edebilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Esnemeyi ve rahatlamayı öğrenmeli ve bunu birbirinize de öğretmelisiniz. Ayrıca bir konunun sonunu getirmeyi ve çabuk karar vermeyi öğrenmelisiniz. Güvenlik beklentileriniz aşırıya kaçmamalı ve hayatınızı yoluna koymanın daha kolay yollarını öğrenmeli ve birbirinize öğretmelisiniz.

Boğa - İkizler
Hayatınızda rutinlerin çok dışında, cezbedici, konuşkan bir kişilik ile karşı karşıyasınız. İkizler hayatınıza bolca gülücük getirecektir. Fakat tedbiri elden bırakmamak için kendinizi sıkmaya devam ederseniz, onu tanımadan ve onunla güzel günler geçirmeden elinizden kaçırabilirsiniz. O size iyi gelir fakat siz onu biraz çıldırtabilirsiniz. Yeni şeylere açık olan bir İkizler ile tutucu tarafınız karşılaştığında ortaya hoş olmayan tartışmalar çıkabilir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Yeniliklere açık olmayı ve her yerde güvenlik duygusu aramaktan vazgeçmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Üstelik tedbirlerinizi tamamen elden bırakmanız gerekmiyor. Sadece biraz gevşemeyi öğrenmeli ve eğlenmelisiniz.

Boğa - Yengeç
Müthiş uyumlu bir birliktelik. Aile insanı olan ve kendini güvende hissetmekten hoşlanan Yengeç ile hayattan istediklerinizde ne kadar haklı olduğunuzu ispat edecek bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Onun da sizin gibi aynı evin hayalini kurduğunuzu görünce çok rahatlayacak ve onu bir daha bırakmak istemeyeceksiniz. Sadece Yengeç zaman zaman sizi aşırı merak edebilir. Kendinize vakit ayırmanız gerektiğini ona anlatmanız zaman alacaktır. Onunla birlikte bolca kilo alabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Biraz harekete ihtiyacınız var. İkinizde halinizden o kadar memnun olabilirsiniz ki, bu memnuniyet düzenini korumak adına değişmeden geçen uzun bir süreç yaşayabilirsiniz. En azından sizin, onun adına durumunuzu iyi irdelemeniz ve günü takip etmeyi öğrenmeniz gerekli.

Boğa - Aslan
Sizde alışkanlık yaratacak özelliklere sahip biri ile birliktesiniz. Çoğu zaman egoist ve ben merkezci olsa da, bu özelliği sizi garip bir şekilde çekebilir ve karizmasına kapılıp gidebilirsiniz. Lider özellikleri sizi sürükleyecektir. Özellikle toplum içinde sizi çok güzel yerlere taşıyacak ve lüksün, zarafetin olduğu yerlere götürerek gözünüzü boyayacaktır. Siz de buna kolayca kanabilirsiniz. Bir arada mutlu olabilirsiniz. Ta ki siz onu onaylamaktan ve beğenmekten vazgeçene kadar. Eğer onu beğendiğinizi ifade etmez ya da saygıda kusur ederseniz, ilişkinizde sorun çıkacaktır.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Kendiniz gibi olmayı ve kendi gibi olanlar ile bir araya gelmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Dünyasal nimetlerin geçiciliğini fark etmeli, tüm görüntülerin bir gün değişeceğini ve tüm sıfatların bir gün yitirilebileceğini öğrenmelisiniz.

Boğa - Başak
Bir başak burcu ile birlikte olduğunuzda, ona verdiğiniz güven sayesinde aldığınız tepkiler sizi cezbedecektir. Başak size hissettiklerini söylediği sürece ilişkiniz sorunsuz devam edecektir. Titiz ve eleştirici bir kişi ile karşı karşıya olsanız da, Başak ile büyük uyum içinde bir ilişki sürdürebilirsiniz. Aradığınız sadakat duygusu Başak'ta var. Bu da sizin için her şeye değecektir. Çünkü yanında kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hayattan beklentilerinizin aynı olması bu ilişkiyi olumlu kılacaktır. Becerikli Başak sizi çekecek ve fazla karşı koyamayacaksınız.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Sükunetinizi korumayı, endişe hallerini saklamayı öğrenmelisiniz. Başak zaten yeterince endişelidir. Bir kişiden fazlasının paniklemesi, uyumu bozar.

Boğa - Terazi
Tam ona göresiniz. Sizin hayata bakış açınız ona iyi gelecek. Fakat her istediğinizi de ona kabul ettiremezsiniz. Dengelerini kendisi kurmalıdır. Bir arada son derece mutlu olabilirsiniz. Venüs ikinizin de gezegeni. Bu size uyum getirecektir. Güzelliklere bakış açınız farklı değil. Sadece zamanlamalarda sorunlarınız olabilir. Konuşmayı çok seven Terazi ile arada bir susmak ve dinlenmek isteğiniz çatışabilir. Eğer ondan çok siz esnerseniz her şey çok daha kolay olacak. O zaten bunun için elinden geleni yapacaktır.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Herkesin sizin kadar çabuk karar veremeyebilir. Sabrınızı kullanmanın tam zamanı. Ondan sabrın sınırlarını öğreneceksiniz. Tabii burnunuzdan solumadan önce...

Boğa - Akrep
Tutkulu bir insan var karşınızda. Gizemli ve seksi bir sevgili. Sizi şifre çözer gibi çözmeye çalışacaktır. Direnmekte zorlanabilirsiniz. Fırtınalı dünyasının güvenli limanı olabilirsiniz. Zıt burçlar olsanız da, zıtlıklarınız sizi birbirinize çekecektir. Eğer birbirinizi olduğu gibi kabul ederseniz, uyum sağlayabilirsiniz. İlgi bekleyen ancak ufak şeylerle mutlu olan biri ile birliktesiniz. Gösterişe gerek yok. Bir kez anlaştınız mı, uzun süre güçlü ve tutkulu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Küçük şeylerdeki mutluluğa odaklanmayı ve maddi dünyanın çekiciliğinden uzaklaşıp, manevi dünyanın tutkularına kapılmak için kendinize izin vermeyi öğrenmelisiniz.

Boğa - Yay
İyimser, hareketli ve çoğu zaman değişken özelliklere sahip biri ile birliktesiniz. Yer değiştirmek, hayata yeniden başlamak onu ürkütmeyecektir. Oysa siz güvenlik düşkünüsünüz. Değişkenlik göstermek ve sahip olduklarınızı terk etmek size zor gelecektir. Dahası karşınızda bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürlük düşkünü bir karakter var. Siz ise evliliği ve bağlanmayı tercih edeceksiniz. Eğer aşırı ısrarcı olursanız, onu kaybedersiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Yay'ı değiştirmek ile vakit kaybetmemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Vazgeçin, onu olduğu kabul edin ya da bırakın. Biraz duygusallığı öğrenmelisiniz. Donuk duygusal tutumları bırakmalısınız.

Boğa - Oğlak
Bakışlarınızla bile anlaşabileceğiniz bir burç ile birliktesiniz. Oğlak ile müthiş uyum içinde olabilirsiniz. İkiniz de güvenlik düşkünüsünüz. Bu aranızda bazı paranoyalar geliştirebilir ve birbirinizi çok merak edebilirsiniz. Mutluluğun sona erme endişesi her şeyin önüne geçebilir. Bu nedenle birbirinize açık olmalı ve aradığınız güvenlik duygusunu birbirinize yaşatmalısınız. Aşkta ve sekste büyük mutluluk yaşayabilirsiniz. Sahiplenmekten çekinmeyin. Bu duyguyu Oğlak partneriniz hissetmek istiyor.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Neşelenmeyi ve kendinizi serbest bırakmayı denemelisiniz. Zevk almaya çalışın. Hayatın tadını çıkarın ve bunu partneriniz ile birlikte sonuna kadar yaşayın. Olayları ertelemeyin ve daha iyi bir zaman beklemeyin. Anı yaşayın.

Boğa - Kova
Kova size her zaman çok çekici gelecektir. Gizemli ve anlaşılmaz özellikleri olan bir partneriniz var. Onun asi tavırları sizi inanılmaz çekecek, her şeyi planlayan dünyanızda büyük bir fırtına estirecektir. Fakat karşılığında siz de ona bir şeyler vermelisiniz. Eğer karşısına güvenlik veya benzeri tutucu fikirler ile çıkarsanız başınız dertte demektir. "Ama"yı kabul etmeyecektir. Sakın onu kıskanmaya ve kısıtlamaya çalışmayın. Ona sözler vermeyin. Mesela "Seni sonsuza kadar seveceğim," gibi şeyleri pek söylemeyin. Onu kaybedebilir ve korkmasına neden olabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
İnsanların mesafelere ihtiyacı olduğunu ve buna rağmen sizin istediğiniz gibi olmasa da sizi sevmeye devam edeceklerini kabul etmelisiniz. Aşırı inatçı olmaktan vazgeçmelisiniz. Değişime açık bir Kova burcu ile, her an ilerlemeye ve yeni fikirlere açık olmalısınız.

Boğa - Balık
Sadık, olgun, sevgi dolu bir partneriniz var. Sizin güç ve madde isteğinize karşı, o sadece sevgi dolu ve hayallerini kurabileceği güvenlikli bir dünya istiyordur. Aşırı iyi niyetli olduğu için sömürülebilir ve siz onun için iyi bir kalkan olabilirsiniz. Maddiyatı hiç sevmez. Onun dünyasındaki gerçekler farklıdır. Bu yüzden ona özen göstermelisiniz. Karşılıksız veren bir sevgi karşısında zor durumda kalabilirsiniz. Romantizmine engel olmaya çalışırsanız da başınız derde girecektir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Hassas olmayı ve maddiyatı biraz daha az düşünmeyi öğrenmelisiniz. Görünen dünyanın gerçeklerinden biraz uzaklaşıp, hayal dünyasının güzelliklerine doğru yola çıkmalısınız. Gevşemeli ve sorumluluğun olmadığı bazı anları yaşamak için zaman ayırmalısınız.