ikizler - İkizler ile Diğer Burçların İlişkileri.....
İkizler - Koç
İki çabuk sıkılan ve yenilik seven kişinin ilişkisini tanımlamak için ideal sözcüğü bile yetersiz kalabilir. Koç'un liderlik isteği ve tüm baskın özellikleri, İkizler'in uyum sağlama becerisi sayesinde sorun olmayacaktır. Meraklı ve hareketli olan Koç, sizi, daha sonra herkesle paylaşmak isteyeceğiniz maceralara sürükleyebilir. Genel olarak son derece heyecanlı bir birliktelik olacaktır.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Birlikte aşırı heyecana kapılmadan, yeteri kadar kavramını birlikte keşfetmelisiniz. Duygusal zamanlar yaratmalı, aşırı dışa dönüklüğünüz nedeni ile kendinize vakit ayırmadığınızı çok geç fark edebilirsiniz. Öyleyse aşırı hızlı yaşamamalı, zamanın keyfini sürekli etkinliklere katılmanın dışında da yaşayabileceğinizi hatırlamalısınız.


İkizler - Boğa
Sizin inmediğiniz detaylara inecek, hızınızı biraz keserek daha ince ve dikkatli iş yapmanızı sağlayacak biriyle birliktesiniz demektir. Birçok yönden eksiklerinizi tamlamanın yanında, size duygusal derinlik de kazandırabilir. Karşıt kutupların çekimi olarak tanımlanabilecek bir ilişki yaşayabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Boğa'yı hızınızla fazla yıpratmamayı öğrenmeniz gerekli. Onun dengesini hor görmemeli ve anlayış göstermelisiniz. Bir Boğa'nın tam sadakat istediğini de unutmamalısınız. İhanete uğradığı konusunda sadece şüpheleri bile olsa, öfkesinin dindirilmesi güç olacaktır.


İkizler - İkizler
İlişkinizi, son derece hareketli ve özgür olsa da, romantik olmadığınız için ancak bir araya gelip eğlenmek şeklinde tanımlanabilir. İyi iletişim yetenekleriniz ve paylaşımcılığınız, ilişkinizi sağlıklı kılacak ama duygusallık yetersizliğinden sadece zeka hayranlığıyla ilerleyen bir birliktelik yaşamanızı da engelleyemeyecektir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Romantizmi öğrenmeli ve ilişkinizi bir aşk ilişkisi haline getirecek boyutu yaratmalısınız. Pratik olmadığınızın farkına varıp bazı konularda danışman veya hizmetçilerden yardım almalısınız. Tarafsızlığınızı ve soğukluğunuzu terk ederek her zaman için birbirinizin arkasında durmayı da öğrenmelisiniz.


İkizler - Yengeç
Yengeç'in eve bağlılığı, durgunluğu ve hassalığı ilk başta sıkıcı görünse bile, konsantre olmanıza yardım edecek, romantikliği öğretecek, kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacaktır. Siz de onu geniş çevreniz, konuşmanız ve neşenizle mutlu edebilirsiniz. Aslında uyumlu sayılamayacak bir ilişki olarak algılanabilir ama birbirinizde olmayan yönler ile gerçek bir ahenk yaratabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Uyum sağlama özelliğinizi kullanmaktan vazgeçmemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Yengeç'in isteklerine karşılık verirseniz, o da sizin mutlu olmanız için geri adım atacaktır. İçinizden gelen ama ona uymayacak gibi görünen şeyleri onunla birlikte yapmanız bile mümkün olabilir.


İkizler - Aslan
Hava ve Ateş elementlerinin uyumu, ilişkinizi heyecanlı kılacaktır. Sizin mütevazılığınız onun gösteriş ve abartısıyla çelişecek gibi görünse de, uyum sağlama yeteneğiniz yardımcı olacaktır. Sizden beklediğini alacak olan Aslan, hoşunuza giden özelliklerini de güçlü şekilde göstermekten kaçınmayacaktır.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Sevginizi sık sık belirtmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Aslan ilgi ve övgü isteyecektir. Hareketlerinizi dengeleyemez ve ilişkinizi düzensiz kılarsanız, Aslan, gerçek yönetici olduğunu ispatlamak için üzerinize çullanabilir. Ona istediklerini verirseniz, onun da sizi çok mutlu edeceğini bilmelisiniz.


İkizler - Başak
Bu ilişki, ilk bakışta uyumlu gözükmese de, Başak'ın sizi bir parça disipline etmeyi başarması halinde olumlu ilerleyecektir. İkiniz de fazlasıyla meşgul olduğunuz için, duygusal konularda fazla sorun yaşamazsınız. Problem, gergin doğalarınızdan kaynaklanabilir. Birbirinizi sakinleştiremeyebilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Sadakati öğrenmeniz gerekiyor. Başak ahlaki değerlere önem verir ve gösterdiği sadakatin aynı şekilde karşılık bulmasını bekler. Gerçekçi olmayı da başarabilirseniz, ayaklarınızın yere daha da sağlam basması için yardımcı olabilir.


İkizler - Terazi
Birbirinizin ihtiyaçlarını karşılayacağınız, eğlenceli vakit geçireceğiniz bir birliktelik yaşarsınız. İkiniz de hareketli ve gelişmeleri takip eden insanlar olduğunuzdan, birbirinizi durgunluğa veya standartlığa sürüklemezsiniz. Onun ruh halinin değişip durması, adaptasyon beceriniz ve değişiklik isteğiniz sayesinde ilişkinizin olumlu bir yönü olacaktır.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Terazi ciddi birlikteliklerden hoşlanır; niyetinizi doğru tanımlamayı öğrenmelisiniz. Sıkıldığınızda kaçıp gittiğinizden, bunu pek kolay kabul etmeyecek olan Terazi ile sorun yaşayabilirsiniz. Asıl olarak o sizi sağa sola sürükleyecektir ama bunu bazen sizin de yapmanız gerekebilir.


İkizler - Akrep
Mutluluğunuz, Akrep'e anlayış göstermenize bağlıdır. Onun yoğunluğu ve derinliği, sizin yüzeyden geçen hızlı yapınızı tamamlayabilir. Becerikliliğinizle onun sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. O da sezgileriyle sizi sıkıntılardan uzak tutabilir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Sadakat göstermelisiniz. Aksi halde Akrep başınıza bela olur. Dilinizi tutmayı da öğrenmeniz gerekebilir. Onu kırarsanız size günlerce küsebilir. Sahipleniciliğini ve kıskançlığını hoş görmeli, gerekirse kendi özgürlüğünüzden biraz feda etmelisiniz.


İkizler - Yay
Rutinden nefret eden, araştırmayı ve öğrenmeyi seven kişilerin ilişkisi son derece güzel olabilir. Yaya biraz patavatsız olsa da, İkizler gibi konuşkan olduğundan iyi iletişim kurulacaktır. Sürekli değişmeye ve değiştirmeye çalışırsınız, bu yüzden ilişkiniz sürekli yenilenecektir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Yay sizin gibi istisnasız olarak yüzeyden geçip gitmez. Kendini geliştireceğine inandığı konuların derinine kadar iner. Bunu yaptığında onu kolundan çekip takıldığı konudan uzaklaştırmamalısınız. Nerede duracağınızı öğrenmeniz gerekiyor.


İkizler - Oğlak
Oğlak'ın sadece seçkinlerle sosyal ilişki kurmak istemesine kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Onun tutuculuğunu hoş görebilir ve uyabilirseniz en büyük engeli aşmış olursunuz. İnatçılığını da uyum yeteneklerinizle aşabilirsiniz. Sık tartışabilir ama kolayca da barışabilirsiniz.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Oğlak güvenilirdir ve aynı şeyi sizden de bekleyecektir. Anı yaşamaktansa, biraz geleceğe dönük hareket etmeyi de öğrenmeniz gerekebilir. Para konusundaki kararlarına karşı çıkmazsanız, size güvenli bir yaşam sağlayacaktır.


İkizler - Kova
Tek kelimeyle mükemmel bir ilişki yaşarsınız. Onun zekasının ve sosyalliğinin benzeri sizde vardır. Değişiklik ve eğlence, ilişkinizi sürekli canlı tutabilir. Cesareti ve içinden gelene duyduğu bağlılık, sizi sürekli cezbedecektir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
Değişikliği seviyor diye onu sürekli bir tarafa sürüklememeyi öğrenmelisiniz. Bırakın o sizi sürüklesin, siz de adapte olma becerinizi konuşturun. Özgür bırakılan Kova, sizi bir engel olarak görmeyecek ve huzurlu bir ilişki yaratacaktır.


İkizler - Balık
İkiniz de meşgul insanlarsınız. Bu sayede, siz sürekli hareketli halinde etrafta dolaşıyorken, o bir köşede kendine yönelecek ve yakınlarda olmamanızı sorun etmeyecektir. Size karşılıksız aşk sunacak, bağlanacaktır. Duygularınızı derinleştirerek sizi yüzeyden farklı yerlerde yolculuğa çıkarabilir.
Ne öğrenmeniz gerekiyor?
İlişkinize derinlik katmayı öğrenmelisiniz ki Balık'ı tatmin edebilesiniz. Onun kalbiyle hareket ettiğini bilmeli, ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kendinizi disipline etmelisiniz. Eğer Balık'ı elinizden kaçırırsanız, ne olursa olsun onu özlersiniz.