KOÇ

Bazı ortak girişimlerinizi, ortak kaynaklarınızı, mal varlıklarınızı veya psikolojik durumunuzu ilgilendiren konularda gerilimli bir ruh hali içerisinde olabileceğiniz günlerdesiniz. Hafta içeriisnde sürpriz şekilde parasal kazanç sağlayabileceğiniz durumlar oluşabilir ya da elinize beklemediğiniz bir para geçebilir.


BOĞA

Yakın çevrenizdeki kişiler, dostlarınız veya iş arkadaşlarınız bazı konularda şanslarını zorluyor olabilirler. Bu kişilere sert çıkışlarda bulunmanız olayların daha da büyümesine yol açabilir. Uzun süreli ilişkiler(evlilik, ortaklık, birlikte yaşam v.b) kurabileceğiniz, uzun vadeli kararlar alabileceğiniz günlerdesiniz.


İKİZLER

Sağlığınız, genelde sağlıkla ilgili konular veya duygusal bakımdan dikkat gerektiren meseleler açısından birkaç günlük gergin bir süreçten geçiyorsunuz. Bu tür konuşmalar için, gerilimli atmosferin dağılmasını beklemelisiniz. Hafta içinde, üzerinde çalıştığınız işlerin sonuçlarını görmeye başlayabilir veya sağlıklı yaşam için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


YENGEÇ

Genelde gergin bir atmosferin hüküm sürdüğü günlerden geçiyoruz. Şu birkaç gün içerisinde, dile getirmeye çalıştığınız arzularınız, karşınızdaki kişilerle yeni gerilimli konuşmalar içerisine girmenize neden olabilir. Hafta içerisinde yeni kişilerle tanışabilir, aşık olabilir veya keyifli sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz.


ASLAN

Bazı konular birikime neden olmuştu. Birsüredir tartışmaktan kaçındığınız konular gündeme gelebilir. Ancak, gerilimin büyümesine neden olmak yerine karşınızdaki kişilere zaman tanımanız yerinde olur. Hafta içerisinde, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler(taşınma, ev arkadaşı bulma, uygun fiyatlı mobilyalar v.b) yaşanabilir.


BAŞAK

Güvendiğiniz kişilerin şaşırtıcı tepkileri gerilimli atmosferlerin oluşmasına neden olabilir. Kişlerin size karşı sorumluluklarını unuttuğunu düşünebilirsiniz. Hafta başında, sizden bir süredir yanıt bekleyen konuları cevaplamanız gerekebilir. Yakın çevre seyahatlere çıkabilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz.


TERAZİ

Bir kaç gün içerisinde, maddi konularda bazı olaylar ters gidiyor olabilir veya parasal konularla ilgili gergin konuşmalar yapabilirsiniz. Gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Hafta içerisinde, bir süredir devam eden, maddi gelirlerinizi ilgilendiren bir konu, uzun zamandan sonra olumlu ya da olumsuz sonuçlanabilir.


AKREP

Hayattaki önceliklerinizi ve özel hayatınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yalnız kaldığınızı hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Hafta içerisinde, yabancılarla ilişkiler veya yurtdışı bağlantılı işler açısından hızlı bir trafik yaşayabilir ya da önümüzdeki günler için, bu konularda kararlar alabilirsiniz.


YAY

Birilerine güvenme ihtiyacı duymanız normal, ama bugünlerde güvendiğiniz kişilerin, size gerçekten değer veren kişiler olduğuna emin misiniz? Bu konuda ileride sorunlar oluşabilir. Hafta içerisinde bir süredir sizden saklanan bir sır ortaya çıkabilir veya sizin saklamaya çalıştığınız bir sırrın ortaya çıkması nedeniyle rahatsızlık duyabilirsiniz. Ya da gizli görüşmeler yapabilirsiniz.


OĞLAK

Birlikte olduğunuz kişinin veya yakın çevrenizden bazı kişilerin sizi mutlu etmekten çok, size yük olmaya başladığını düşünebileceğiniz günlerdesiniz. Bazı ilişkilerinize mesafe koymak isteyebilirsiniz. Ancak aynı zamanda, sosyal açıdan renkli ve keyifli davetlere katılabileceğiniz, sevdiğiniz kişilerle eğlenceli ortamları paylaşacağınız bir haftadasınız.


KOVA

Elinize geçen bir bilgiyi sakinliğinizi koruyarak avantaja dönüştürmenin yolunu bulmalısınız. İşinizi, evinizi veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda gergin durumlar meydana gelebilir. Hafta içerisinde, öenmli kişilerle yapacağınız görüşmeler sonucuyeni bir pozisyona getirilebilir veya gelirlerinizde artış sağlayabilirsiniz. Çalışmıyorsanız, çevrenizin takdirini kazanacağınız günlerdesiniz.


BALIK

Başkalarına yardım etmek uğruna, kendinize zaman ayıramadığınızı fark edebilirsiniz. Hayatın, bir yardım meleği için bu kadar zor olduğunu bilmiyorsanız, bugünlerde anlayacaksınız. Yurtdışı seyahatleri ve medya bağlantılı işler açısından, sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz ve kalıcı işlere imza atabileceğiniz bir haftadasınız.