İhtiraslı bir ay önünüzde... Kariyer koridorlarındaki kilit olaylara karşı soğukkanlı olmalısınız.Bu ayın burcunuz için önemli iki haberi; gerçekleşecek olan Ay tutulması ve Güneş tutulması.

Bu nedenle Temmuz ayının ihtirasına inanmalısınız. Ay tutulmaları içsel olaylar, duygular, sezgiler, ve dışsal olaylara karşı duygusal tepkilerimizle ilgilidir. Bu tutulma kariyeriniz, meslek hayatınız, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz ve iç dünyanızdaki yüzleşmenizi gündeme getirebilir. Aynı zamanda, Ay tutulmaları iş ortaklıkları, sigorta ve vergiler, miraslar ve daha büyük kozmik konuların yer alacağı duyguları da tetikleyebilir.

Güneş tutulması eve girecek
Romantik ilişkilerde tecrübeler kazanabilrsiniz. Aşk ilişkilerinizde cinsel kimya hızlanacak. Eğer ilişki resmi bir nitelik kazanmamışsa ilişkinin geleceğiyle ilgili ciltler dolusu şey söylenebilir.

Güneş tutulmasıyla birlikte gelişen durum, kardeşlik ilişkilerinizi ve ya toplumla olan ilişkilerinizi harekete geçirecek. Güneş tutulmaları genellikle başlangıçları ve bitişleri simgeler. Bu nedenle kardeşlerinizle ya da bir yakınınızla yeni bir döneme girmeniz olasıdır.

Ayın 11’inden sonraki günleri tutkulu bir aşk için harika bir dönem.

Fırsatlara nasıl yaklaşmalı?
Maddi anlamda fırsatlar su yüzüne çıkacak. Kararsızlıklarınızı konsantre olarak yenebilirsiniz.

Ay Tutulmasının Burçlarda Etkileri

Koç: Yangınlar, orman yangınları, havada nemin hızla azalması, ölümlü kazalar, bulaşıcı ateşli hastalıklar, erken doğumlar, düşük yoluyla biten hamilelikler, bir kadın liderin ölümü görülür.

Boğa: Büyük baş hayvan hastalıkları, ufak şiddette depremler, bir kadın sanatçının ölümü veya ağır hastalığı (bu bir kadın yönetici de olabilir), kırsal hayatta zehirli yılanlarda artış görülür. Yılan ve akrep sokmalarına işaret ederken timsah gibi sürüngen saldırıları artar.

İkizler: Ani düşman saldırıları, yağmacılık, korsanlık, mülkün hacze uğraması, kredi borçlarından gelen hacizler, ünlü bir tüccarın ölümünü getirir.

Yengeç: Bitmiş savaşların yeniden başlamasını, karmik problemleri, anne ölümlerini, kadınlarda göğüs kanserlerini, vergilerdeki artışları, güçlünün güçsüzden zorla aldığı haraçları gösterir.

Aslan: Bir kraliçenin ani hastalığını, büyük ve yaşlı kadınların ölümlerini, yöneticilerin ülkeler arası yolculuklarını, çocuklarda ortaya çıkabilecek ani hastalıkları ve spor karşılaşmalarında ortaya çıkan holiganizm benzeri şiddet olaylarını işaret eder.

Başak: Hastalık ve isyanları insanlar arasındaki karmaşayı, ölümcül hastalıkları, ufak işçilerin işten çıkarılmalarını, egoist bir kadından baskı görmeyi temsil eder.

Terazi: Sağanak yağmur ve dolu fırtınalarını tanınmış ve ünlü insanların ölümlerini, eş kayıplarını işaret eder.

Akrep: Korkunç hava olaylarını, depremleri, yıldırım çarpmasını, şiddetli hastalıkları, karmaşa katliam ve sarı hummayı, her tip terör olayını ve mafya organizasyonunu işaret eder.

Yay: Dinsel bir tapınağın soyulmasını gösterebilir ki bu, toplumda isyana sebep olabilir. Atların, eşeklerin ve develerin çalınabileceği ve zarar görebileceklerini, uzun seyahatlerde ölümleri, büyük deniz kazalarını, toplumda önemli bir fikir adamının ölümünü gösterir.

Oğlak: Erkekler arasındaki çekişmeleri, önemli ve toplumsal anlamda sevilen bir liderin korkunç bir şekilde katlini, ani çıkan savaşları, soygun ve tutuklamaları, ani bir şekilde ordunun darbe yaparak yöneticileri hapse atmasını gösterir.

Kova: Uçak kazalarını, su ve elektrikten dolayı gerçekleşen kazaları, banyo kazalarını toplumsal anlamda duygusal boşalımlardan oluşan küçük isyanları, parti ve gruplar arasında gerçekleşen kavgaları, toplumsal sıra dışı ani değişimleri, hava korsanlığını işaret eder.

Balık: Dini liderlerin ölümlerini, din adamları ve tıp doktorlarının saldırıya uğramasını, cezaevi isyanlarını, kederi, karada ve denizde soygunu ve yağmayı gösterir. Bu dönemlerde ülkelerin sağlık alanında olumlu reformlar yaptıkları da görülmektedir.