Kasım ayı sizi nasıl etkileyecek? Hepsi haberimizde gizli!

Koç

2 Kasım’da Boğa Burcu’nda gerçekleşecek olan dolunay mali konuları açığa çıkarıyor.Parasızlıktan ya da paranın geldiğinden çok daha hızlı gitmesinden şikayetçi olabilirsiniz.Beşinci Eviniz’deki, Aslan Burcu’ndaki Mars sayesinde aşk hayatınız bu ay da enerjinizi alacağa benziyor.Tutkularınız hareketlenip derinleşiyor.Sevgilinizin sizden başka biriyle zaman geçiriyor olmasını kıskanabilirsiniz.1 Aralık’a kadar sürecek olan, Venüs’ün Akrep Burcu’ndan geçişi doğrudan olmasa da kariyerinize fayda getirecek.Size maddi destek sağlayan kişilere karşı sizde desteğinizi esirgemeyin.

Boğa

2 Kasım’da burcunuzda bulunan dolunay memnuniyet verici.Plüton bu ayla geniş fakat uyumlu bir açı yaparak sizi hayatının yönlendiricisi konumuna getiriyor.Bu ay size kişisel ve profesyonel ortaklıklar için yeni fırsatlar getirecek.Bu ay aşk hayatınız gözle görülür biçimde canlanacak, özellikle biriyle yaşıyorsanız veya evliyseniz.Her seviyedeki ilişki bu geçişten faydalanacak.Neptün’ün Onuncu Eviniz’e yönelmesiyle,sonunda tinsel inançlarınız ve ideallerinizi birleştirmek için net bir resme sahip olacaksınız.Fotoğrafçılık,müzik,roman veya dans gibi sanatsal bir çaba içerisinde olacaksınız.

İkizler

2 Kasım Onikinci Eviniz Boğa Burcu’nda bir dolunaya ev sahipliği yapacaktır.Gizli kalmış bir konu gün ışığına çıkabilir.Bu konu bir hastane,bakımevi ya da benzeri kurumlarla ilgili olabilir ya da geçmiş yaşamınızdan benzeri bir durum gün ışığına çıkabilir.Bu anıları keşfetmek isterseniz ayın 2’sinde ya da o tarihlerde gördüğünüz rüyalara önem verin.Bu ay ofis flörtünün görünenden daha derin bir hal alacak.Jüpiter artık doğru yönde dönüyor olacağından olaylar sizin için doğru yönde gelişecektir.Profesyonel anlamdaki gayretlerinizi tam gaz harekete geçirmenin tam zamanı.

Yengeç

Kasım’da dolunay Toprak Grubu’ndan ve burcunuzla uyumlu Onbirinci Eviniz Boğa Burcu’na düşüyor.Kasım ayı arkadaşlığa ya da ait olduğunuz gruba yeni bir ışık tutuyor.Belirli durumlara karşı hislerinize bağlı kaldığınızdan emin olun.Başkalarının sizi etkilemesine izin vermeyin.Ayın 7’sinde, Venüs Beşinci Eviniz Akrep Burcu’na girerek,sizin için yılın en romantik ve yaratıcı zamanının başladığını işaret ediyor.Kabul edin, Yengeçler! Mutlu olduğunuzda işteki performansınız artıyor.Üzgün olduğunuzda ise hayatınızdaki her şey ızdırap çekiyor.

Aslan

Kasım’ın 2’sindeki dolunay Boğa Burcu’nda ve 10. Evinizde.Profesyonel bir sorun veya proje bu tarihlerde sonuçlanıyor.Yeni bir iş görüşmesi yaptıysanız, bu zamanlarda yanıtlanacak.16 Kasım’da Akrep Burcu’nda bulunan yeniay ev ve aile ile ilgili, yeni doğan bir bebek,bir taşınma,evinin satılması,bir evlilik ya da ilk evine taşınma gibi yeni fırsatlarla geliyor.Bu ay aşk hayatınız derinleşiyor.Siz ve partneriniz,örneğin, beraber hareket etmeye veya bağlılığınızı bir şekilde derinleştirmeye karar veriyorsunuz.Yılın geri kalan kısmında burcunuzda kalacak Mars’la birlikte, iş hayatınızı enerji ve fırsatlarla dolu bir dönem bekliyor.

Başak

2 Kasım’da, Boğa Burcu2ndaki dolunay Onikinci Eviniz’de oluşuyor.Bu ay, bazı konuların açıklığa kavuşması, denizaşırı seyahatlar, yayımcılıkla ilgili bir sorun,eğitim veya dünya görüşünüzle ilgili bir sonuç doğurabilir.Mars, bu ayla yakın ve güçlü bir açı oluşturuyor, bu nedenle bir projeyi bitirmek için daha da gayret etmelisiniz.Venüs, ayın yedisinde Akrep Burcu’na giriyor ve geri kalan sürede hayatınıza çevrenizden biri girmek isteyebilir.Eğer bir ilişkiniz varsa, bu geçiş seks ve aşk hayatınızı ateşleyecek ve partnerinizle birlikte daha çok zaman geçireceksiniz.Bu ay iş hayatınızda yeni fırsatlar yakalayacaksınız,kariyer eğiliminiz devam ediyor.


Terazi

Hareketli bir ay daha.2 Kasım’da, Boğa Burcu’ndaki dolunay 12.Eviniz’de meydana geliyor.Bu ay, paylaşılan kaynakları, eşinizin geliri gibi veya zaman, enerji ve para gibi başkalarıyla paylaştığınız konuları vurguluyor.Ayın 7’sinde, Venüs Akrep Burcu’na girecek.Ciddi bir ilişkiniz yoksa,değerlerini paylaştığınız veya size gerçek değerlerinizi keşfettirecek biriyle tanışmanız olasılık dahilinde.Bu ay kariyeriniz açısından oldukça verimli olacaktır.

Akrep

2 Kasım’da Boğa Burcu’nda görülecek dolunay Yedinci Eviniz’de gerçekleşmiş olacağından iş ve aşk ilişkilerinizi, Sekizinci Eviniz ön plana çıkaracaktır. Jüpiter bu ay ile geniş ve çekişmeli bir açı oluşturacağından bu durum beklenmedik bir konuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Ayın yedisinde Venüs Akrep Burcu’na giriyor.Bu geçiş 1 Aralık’a kadar devam edecek ve tüm yıl boyunca sizin için en romantik ve yaratıcı süreçleri belirleyecektir.Bir ilişkiniz yoksa muhtemelen bu geçiş süreci sona ermeden bir ilişki başlayacaktır.Kariyer göstergeleri bu ay lehinize olacak şekilde toplanmış.

Yay

Dolunay 6 Kasım’da Boğa Burcu’nda duygularınızı günlük iş hayatınıza ve sağlığınıza odaklamanızı sağlıyor. İşin veya iş arkadaşınızla ilişkinizin bitme noktasına gelmesi olası. Mars Ay ile yakın ve zorlu bir açı oluşturduğu için anlaşmazlıkların olması muhtemeldir. Ayın 7’sinde Venüs Akrep Burcu’na girer.Bu geçiş 1 Aralık’a kadar devam eder.Romantik bir ilişki hayatınızda en iyi saklanan sırrınız olabilir.Siz ve partneriniz kendinize daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz.Zihniniz ve enerjinizi odakladınız, büyük bir şeylere hazırlanıyorsunuz.Aralık ayında enerji dolu olacaksınız.

Oğlak

6 Kasım’da Boğa Burcu’ndaki dolunay, özellikle aşkı, yaratıcılığı, eğlenmek ve keyif almak için yapacakları düşünmek ve planlamak için yardımcı olacak. Mars, bu ayla yakın ve zorlayıcı bir açı oluşturuyor. Bazı çatışmalar yaşanabilir.Fakat bu çatışma, kendi düşüncelerinizi aydınlatmakta yardımcı olacak.7’sinde Venüs, Akrep Burcu’na giriyor.Bu geçiş, Aralık’ın 1’ine kadar sürecek.Eğer halihazırda bir ilişkiniz yoksa arkadaşlarınız aracılığıyla tanıştığınız ya da zaten arkadaşınız olan bir insanla bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz.Gelecek ay kariyeriniz adeta kış uykusuna yatacak.Bu yüzden şimdiden projelerinizi hazırlayın.

Kova

Ayın on altısında Akrep Burcu’ndaki yeniay onuncu evinizde gerçekleşecek.Bu yeniay yeni iş fırsatlarını yaşamınıza çekecek.Bu, yeni bir kariyer yolu ya da iş, iş arkadaşlarınız ya da patronlarınızla yeni ilişkiler, hatta belki de bir tür takdir ya da ödül olabilir.Bu ayla birlikte eğer bir ilişkiniz yoksa, iş çevrenizden tanıştığınız biriyle aşk ilişkisine girebilirsiniz.İş arkadaşınız, patronunuz ya da sizin alanınızda çalışan bir başka kişi olabilir.Venüs’ün Onuncu Eviniz’den geçişi kariyeriniz için muhteşem bir döneme işaret ediyor.Kariyeriniz için önemli adımlar atabilirsiniz.Büyük bir imza atmanız, maaşınızda artış olması ve hatta terfi bile olmanız mümkün.

Balık

6 Kasım’da Boğa Burcu’nda gerçekleşecek olan dolunay bir iletişim meselesine ya da kardeşinizle ya da bir akrabanızla olan ilişkinize ışık tutacak. Taşınmayı düşünerek ev de bakabilirsiniz. Ayın yedisinde Venüs Akrep Burcu’na giriyor ve bu geçiş 1 Aralık’a kadar sürecek.Eğer bir ilişkiniz yoksa, başka bir ülkede yaşayan biriyle aşk ilişkisine girebilirsiniz.Bu ilişki sizi beklemediğiniz bir anda yakalayacak, ama bu ilişkiden kesinlikle hoşlanacaksınız, ne kadar sürerse sürsün.Kasım ayı iş hayatınızda önemli adımlar atıp,büyük işlere girişeceğiniz bir ay olacak.