Ateş, toprak, hava ve su grupları ne tür hediyelerden hoşlanır?
Sevgilinizin burcu veya yükseleni Koç, Aslan, Yay ise ateş elementinin özelliklerini taşıyor demektir. Özgürlüğüne düşkün, meraklı, hareketli, sıcakkanlı, heyecanlı, görünür ve gösterişli tiplerdir. Onlar parlak, canlı renkleri, macerayı, kendilerini göstermeyi çok severler. Mum, tütsü, şamdan gibi ateşi çağrıştıran objeler çok ilgilerini çeker. Doğayı ve macerayı çok sevdikleri için açık hava sporları ile ilgili her türlü ürün ve kıyafet çok hoşlarına gidecektir. Bunun dışında ona alacağınız ürünlerin, parlak, canlı renkli, kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat edin.

Sevgilinizin burcu veya yükseleni Boğa, Başak, Oğlak ise toprak elementinin özelliklerini taşıyor demektir. Pratik, maddeci, sabırlı, duygularını fazla göstermeyen, tedbirli, mücadeleci, güven arayışında olan tiplerdir.

Onlar her zaman uzun zaman kullanabilecekleri, dayanıklı eşyaları tercih ederler. Maddenin değerini çok iyi bildikleri için sahip oldukları eşyaların hem ucuz hem de kaliteli olması onlar için çok önemlidir. Ahşap, seramik gibi veya her türlü doğal malzemelerden yapılmış ürünler her zaman ilgisini çekecektir. Uzun zaman kalıcı olanı sevdiği için antika eşyalar, fotoğraf çerçevesi, tablolar veya takılar da hediye seçimi için uygun olabilir.

Sevgilinizin burcu veya yükseleni İkizler, Terazi, Kova ise
hava elementinin özelliklerini taşıyor demektir. Hava burçları, bulunduğu ortama kolay uyum sağlayan, meraklı, hareketli, özgür, yeniliklere düşkün, her şeyi öğrenmek isteyen, açık havayı seven tiplerdir.
Ona kristal, cam, ayna gibi ışığı yansıtan eşyalar veya içinde ışık oyunları olan objeler, yeni teknoloji ve iletişimle ilgili ürünler hediye edebilirsiniz.

Sevgilinizin burcu ve yükseleni Yengeç, Akrep, Balık ise
su elementinin özelliklerini taşıyor demektir. Son derece duygulu, hassas, sezgisel tiplerdir. Karşılarındaki insanla empati kurma yetenekleri onların karşılarındakine karşı hassas ve yardımsever olmalarını sağlar. Ruh halleri çabuk değiştiğinden anlaşılmaları zordur. Görünenin ötesini algılama yetenekleri sayesinde gizli olan her şeye merakları vardır.

Onlar suyu çağrıştıran her şeyden ve gizemden hoşlanırlar. Az ışık veren objeler, mistik ortam yaratmayı sağlayan tütsüler, mumlar, soyut resimler veya hayal gücünü harekete geçiren tasarımları severler.

Yazan:Astrolog Ümran Ensari