KOÇ

7 Nisan akşama doğru ve 8, 9 Nisan günleri olumlu enerjiler altındasınız. Özellikle sosyal ortamlarda hareketli olacak ve yapacağınız çalışmalarda başarılı olacaksınız. Fakat 8 Nisan günü parasal konularda dikkatli olmalısınız. Beklenmedik harcamalar çıkabilir.

5, 6 Nisan ve 7 Nisan sabah saatlerinde zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Kontrollü ve sabırlı davranın. Özellikle iş, ev hayatı ve ilişkiler konusunda zor bir dönem.

10,11 Nisan’ da karamsarlık hissedebilir, olayların kontrolünüz dışında geliştiğini düşünebilirsiniz.

BOĞA

5,6 ,7 ve 10, 11 Nisan günleri olumlu etkiler altındasınız. Bugünlerde sosyal hayatın içinde daha fazla yer alacak ve fırsatlara açık olacaksınız. Uzaklardan gelecek haberlerden olumlu etkilenecek, seyahatleriniz, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim ve resmi işlerinizi istediğiniz gibi yürütebileceksiniz.

7 Nisan akşamüstü saatlerinden itibaren ve 8, 9 Nisan günleri zorlayıcı etkilere açıksınız. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda güç şartlarla karşılaşabilirsiniz.

Özellikle 8 Nisan’da sağlık, para, ailevi konularda dikkatli olmalı, kendinizi ve çevrenizdekileri fazla zorlamamalısınız.

İKİZLER

7 Nisan akşama doğru ve 8, 9 Nisan günleri olumlu enerjiler altındasınız. Uzaklardan gelecek haberlerden olumlu etkilenebilir, seyahatler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim konuları, hukuksal ve resmi işlerinizi istediğiniz gibi yürütebilirsiniz. Fakat 8 Nisan günü sakarlıklara ve küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

İlişkiler ve para konularında da büyük beklentilerden kaçınmalısınız. 10,11 Nisan günleri hedeflediğiniz konularla ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir. Büyük hedeflerden kaçınmakta yarar var.

5, 6 Nisan’da başkalarından beklediğiniz destekler konusunda zorlanabilirsiniz. Alacağınız haberler sizin için etkileyici olabilir ve şartların sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.

YENGEÇ

10, 11 Nisan günleri olumlu etkiler altındasınız. Uzaklardan gelecek haberlerden olumlu etkilenebilir, seyahatler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim konuları ile ilgili sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önceden yaptığınız planlarınızı harekete geçirebilirsiniz.

5, 6,7 Nisan günleri özellikle evlilik, ortaklık ve ikili ilişkileriniz ile ilgili konularda zorlayıcı enerjiler altında olacaksınız. 8, 9 Nisan günleri başkalarından beklediğiniz beklediğiniz, parasal destekler, borç, krediler,alacaklar konusunda dikkatli olmalısınız. Ortaklaşa gelirler ve miras gibi konularda zorluklar çıkabilir.

ASLAN

5, 6, 7 Nisan’da sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Günlük işlerinizle ilgili çok fazla koşuşturmak zorunda kalabilir ve yorulabilirsiniz. 8, 9 Nisan’da evlilik, ortaklık ve ikili ilişkileriniz ile ilgili konularda zorlayıcı enerjiler altında olacaksınız. Şartları zorlamaktan ve tartışmalardan uzak kalmalısınız.

10, 11 Nisan günleri başkalarından beklediğiniz beklediğiniz, parasal destekler, borç, krediler,alacaklar konusunda dikkatli olmalı, bütçenizi zorlayacak harcamalardan kaçınmalısınız. Ortaklaşa gelirler ve miras gibi konular da görüşmeler yapabilirsiniz. Sürpriz kazançlar ve sürpriz kayıplar olabilir.

BAŞAK

5, 6, 7 Nisan günleri olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Özellikle aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda olumlu etkiler altındasınız.

7 Nisan akşama doğru ve 8, 9 Nisan günleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Günlük hayatınızla ilgili uğraşlarınız yüzünden yorgunluk duyabilirsiniz.

10, 11 Nisan’da ilişkileriniz, evlilik hayatınız ve ortaklıklarınızla ilgili konularda zorlayıcı etkiler altındasınız. Agresif davranışlardan kaçınmalısınız.

TERAZİ

7 Nisan akşama doğru ve 8, 9 Nisan günleri olumlu enerjiler altındasınız. Özellikle aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda gelişmeler etkileyici olacak.

Yaratıcılığınızı harekete geçirebilir meydana gelen gelişmelerden mutluluk duyabilirsiniz. 5, 6 Nisan ve 7 Nisan sabah saatlerinde zorlayıcı etkiler alıyorsunuz.

Kontrollü ve sabırlı davranın. Özellikle iş, ev hayatı ve ilişkiler konusunda zor bir dönem. 10,11 Nisan günleri sağlığınız ve günlük işleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.

AKREP

5, 6 Nisan ve 7 Nisan sabah saatlerinde ve 10,11 Nisan günleri gökyüzündeki enerjiler sizi olumlu etkileyecek. Yakın çevreniz, iş çevreniz, anlaşmalar,iletişim ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda motivasyonunuz arttıran gelişmelerle karşılaşabilir ve gayretlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Sürpriz aşklar gündemde olabilir. Eğlenmeye ve mutlu olmaya hakkınız olduğunu düşünecek ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. 7 Nisan akşamüstü saatlerinden itibaren ve 8, 9 Nisan günleri zorlayıcı etkilere açıksınız.

Özellikle aile hayatınızı, işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda güç şartlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle 8 Nisan’da sağlık, para ve ailevi konularda dikkatli olmalı, kendinizi ve çevrenizdekileri fazla zorlamamalısınız.

YAY

7 Nisan akşama doğru ve 8, 9 Nisan günleri olumlu enerjiler altındasınız. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, iş çevreniz, anlaşmalar, kısa yolculuklar gibi konularda motivasyonunuz arttıran gelişmelerle karşılaşabilir ve gayretlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Fikirlerinizi ve projelerinizi yakınlarınızla paylaşabilir ve destek görebilirsiniz. Yapmak istediğiniz anlaşmalar için bu günlerde harekete geçebilirsiniz. 5, 6 Nisan ve 7 Nisan sabah saatlerinde maddi gelirlerinizi ilgilendiren konularda hareketli gelişmeler olabilir.

Radikal kararlar verebilirsiniz. Fakat gelişmeler zorlayıcı olabilir. Başkalarını kontrol edici ve baskıcı davranmamalısınız. 10,11 Nisan günleri ailenizle ilgili konularda gergin etkiler alıyorsunuz. Aile fertleriyle yaşamanız muhtemel gerginliklerden kaçınmalısınız.

OĞLAK

5, 6, 7 Nisan’da olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Gücünüzü etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve bu konuda başarılı olabilirsiniz. Fakat aile fertlerinin baskı yarattığını düşüneceksiniz.

10, 11 Nisan’da yakın çevrenizden gelecek destekler sizin için sürpriz olabilir. Alacağınız haberler sevincinizi arttıracak. Seyahatler gündeme gelebilir. Yeni anlaşmalar ve bağlantılar için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

8, 9 Nisan günleri parasal konularda hareketli gelişmeler olabilir. Fakat büyük harcamalardan kaçınmalısınız. Paranızı değerlendirmeyi düşünüyorsunuz ama riskli yatırımlar yüzünden sıkıntı yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

7 Nisan akşamüstü saatlerinden itibaren ve 8, 9 Nisan’da olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Gücünüzü etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve bu konuda başarılı olabilirsiniz. Fakat özellikle 8 Nisan günü ortaklıklar ve her türlü ikili ilişkinizle ilgili dikkatli olmalısınız. Zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz.

10,11 Nisan’da parasal konularda hareketli gelişmeler olabilir. Bu konuda sürpriz haberlerle karşılaşabilirsiniz. 5, 6 Nisan ve 7 Nisan sabah saatlerinde karamsarlık hissedebilir, olayların kontrolünüz dışında geliştiğini düşünebilirsiniz.

BALIK

5, 6, 7 Nisan’da olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Sosyal çevrenizde gücünüzü etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu çevreden alacağınız destekler kendinizi göstermenizi sağlayabilir. Önemli iş bağlantıları yapabilirsiniz.

10,11 Nisan’da alacağınız haberler sevincinizi arttıracak. Yeni anlaşmalar ve bağlantılar için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve bu konuda başarılı olabilirsiniz.

8,9 Nisan günleri karamsarlık hissedebilir, olayların kontrolünüz dışında geliştiğini düşünebilirsiniz.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari