KOÇ:

Bu hafta, sizin için en şanslı günler 22, 23 Nisan olacak. Aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda olumlu etkiler var. Sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. İsteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

19, 20, 21 sizin için zorlayıcı etkiler taşıyan günler. Özellikle evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda sizi gerginleştirn olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sakin olmalısınız.

24, 25 günleri kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Bu günlerde günlük işleriniz artabilir ve sağlık konularıyla uğraşabilirsiniz.

BOĞA:

Bu hafta 19, 20, 21, 24, 25 Nisan günleri gökyüzündeki enerjilerin sizi olumlu etkilediğini hissedeceksiniz. Bu günlerde iletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler, aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda olumlu etkiler var.

22, 23 Nisan'da ev ve aile hayatı, ailebireyleriyle ilgili zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde sakin kalmaya olayları zorlamamaya dikkat etmelisiniz.

İKİZLER:

22, 23 Nisan'da olumlu etkiler altındasınız. İletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler konusunda daha rahat hareket edebilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

19, 20, 21 Nisan'da parasal konular sizin için önemli olacak. Bazı kısıtlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

24, 25 Nisan'da ev ve aile hayatı, aile bireyleriyle ilgili zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde sakin kalmaya olayları zorlamamya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ:

19, 20, 21 Nisan'da şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Bu günlerde ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Olumlu ve güçlü bir etki.

24, 25 Nisan'da iletişim, haberleşme, yakın çevre, kardeşler konusunda olumlu etkiler alıyorsunuz.

22, 23 Nisan günleri harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız.

ASLAN:

23, 24 Nisan günleri enerjiniz yüksek olacak. Bu günlerde ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Performans gerektiren konularda başarılı olacaksınız.
24, 25 Nisan'da harcamalarınız konusunda dikkatli olun.

19, 20, 21 Nisan'da enerjinizin düştüğünü hissedebilir, karamsarlık ve endişe duyabilirsiniz. Bu günlerde olayları fazla zorlamayın.

BAŞAK:

19, 20, 21, 24, 25 Nisan günleri gökyüzündeki enerjilerin sizi olumlu etkilediğini hissedeceksiniz. Haftanın ilk üç günü sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, geleceğe dair umutlarınız konusunda harekete geçebilir veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

24, 25 Nisan'da ise ön planda olmak isteyebilir, girişimci ve cesaretli davranabilirsiniz. Kendinizi daha fazla gösterme fırsatı bulacaksınız.

22, 23 Nisan'da olayların sizi zorladığını, hiçbir şeyin istediğiniz gibi yürümediğini düşünebilirsiniz. Karamsarlık yüzünden enerjiniz ve motivasyonunuz düşebilir.

TERAZİ:

22,23 Nisan günleri özellikle sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, geleceğe dair umutlarınız konusunda olumlu etkiler altındasınız. Bu konularda rahatça harekete geçebilir veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

19, 20, 21 Nisan'da zorlayıcı etkiler altındasınuz. Özellikle iş, kariyer ve hedefleriniz konusunda işlerin istediğiniz gibi gitmediğini düşünebilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularda engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

24, 25 Nisan'da karamsarlık duyabilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Olayları biraz kendi haline bırakmalısınız.

AKREP:

19, 20, 23,24 Nisan'da olumlu etkiler altındasınız. Haftanın ilk üç günü yabancılar, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, seyahatler gibi konular harekete geçiyor. Bu günlerde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

23, 24 Nisan'da sosyal hayat, organizasyonlar, arkadaşlıklar, geleceğe dair umutlarınız konusunda olumlu etkiler altındasınız. Gruplar içinde dikkat çekebilirsiniz.

22, 23 Nisan'da özellikle iş, kariyer ve hedefleriniz konusunda işlerin istediğiniz gibi gitmediğini düşünebilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularda engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

YAY:

22, 23 Nisan'da olumlu etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, seyahatler gibi konular harekete geçiyor. Bu konularda şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz.

24, 25 Nisan'da zorlayıcı etkiler altındasınız. Bu günlerde özellikle iş ve kariyer konularında zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

19, 20, 21 Nisan'da huzursuz edici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz.

OĞLAK:

24, 25 Nisan günleri olumlu etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde, uzak ülkeler, yüksek öğrenim, seyahatler gibi konular harekete geçiyor. Bu konularda şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz.

19, 20, 21 Nisan'da zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. İlişkiler ve ortaklıklar gibi konularda gerginliğinizi arttıran gelişmelelerle karşılaşabilirsiniz.

22, 23 Nisan'da huzursuz edici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz.

KOVA:


Bu hafta genel olarak zorlayıcı ve huzursuz edici gelişmelere açıksınız. Önemli işlerinizi daha sonraya ertelemek rahatlamanızı sağlayabilir. Bu hafta boyunca gerginliklerden ve tartışmalardan uzak kalmalı, olayları fazla zorlamamalısınız.

19, 20, 21 Nisan'da sağlık konuları ve günlük işlerinizle daha fazla meşgul olabilirsiniz.
22, 23 Nisan günleri özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda sakin kalmaya çalışmalı, gerginliklerden uzak durmalısınız.

24, 25 Nisan'da ise başkalarından beklenen destekler, yatırımlar, eşin veya ortağın parası gibi konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz.

BALIK:

19, 20, 21 Nisan günleri aşk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularda olumlu etkiler var. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz.

22, 23 Nisan'da kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Bu günlerde günlük işleriniz artabilir ve sağlık konularıyla uğraşabilirsiniz.

24, 25 Nisan günleri özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda sakin kalmaya çalışmalı, gerginliklerden uzak durmalısınız.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari