Koç

24 Mayıs'ta sert etkiler var. Özellikle ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir. 25-26 Mayıs huzursuz edici etkiler var. Başkalarından destek bekleyebilir, hassas ve meraklı bir ruh halinde olabilirsiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs olumlu etkiler altındasınız. 30 Mayıs zorlayıcı etkiler altındasınız. Acele kararlardan, ani hareketlerden kaçınmak lazım.

Boğa

24 Mayıs huzursuz edici etkiler var. Sağlık konularına dikkat. 25-26 Mayıs'ta özellikle ilişkiler konusunda zorlanabilirsiniz. Uyumlu davranmalısınız.

27 Mayıs öğleden sonra ve
28 -29 Mayıs huzursuz edici etkiler var. Başkalarından beklentileriniz artıyor. Finansal konularda dikkatli olmalısınız.

30 Mayıs olumlu etkiler altındasınız. Beklenmeyen sürpriz gelişmeler olabilir. Fakat yolculuklarda dikkatli olmalı. Planlarda ani değişiklikler ve olaylar olabilir.

İkizler

24 Mayıs olumlu etkiler altındasınız. Özellikle aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler olabilir. 25-26 Mayıs huzursuzluk olabilir. Sağlık konularına dikkat.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs ilişkilere dikkat. Agresiflikten, alınganlıktan kaçınmalısınız.

30 Mayıs zorlayıcı ve huzursuz edici etkiler var. Parasal konularda özellikle başkalarından beklenen desteklerde beklenmedik gelişmeler olabilir.

Yengeç

24 Mayıs'a dikkat zorlayıcı etkiler var. Özellikle ev hayatı ve aile ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. 25-26 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Özellikle aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili mutluluğunuzu arttıran gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs huzursuz edici etkiler var. Özellikle günlük hayat ve sağlık konularında dikkatli olmalısınız. 30 Mayıs'ta zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkilerde dikkatli olmak ve fevri hareketlerden kaçınmak lazım.

Aslan

24 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Özellikle iletişim ve yakın çevreyle ilgili gelişmeler hız kazanacak. 25-26 Mayıs'ta zorlayıcı etkiler var. Özellikle ev ve aile ile ilgili konularda uyumlu davranmalısınız.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs olumlu etkiler var. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili gelişmeler olumlu olacak.

30 Mayıs huzursuz edici etkiler var. Yolculuklarda, sağlık konularında dikkatli olmalı.

Başak

24 Mayıs'ta olumlu gelişmeler olabilir. Para konularında dikkatli olunmalı.

25-26 Mayıs olumlu etkiler var. Özellikle iletişim konuları, yapılan anlaşmalarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. 27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs olumsuz etkiler var. Özellikle aile ve ev hayatı ile ilgili konulara dikkat etmek lazım.

30 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Sürpriz aşklar ve mutluluk arayışı ile ilgili gelişmeler dikkat çekecek.
Terazi


24 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Kişisel konular ön planda olabilir ve kendinize güvendiğiniz konularda daha fazla kendinizi gösterebilirsiniz.

25-26 Mayıs'ta parasal konular ön planda olacak. Harcamalara dikkat etmelisiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs olumlu etkiler var. Özellikle iletişim ve yakın çevreyle ilgili gelişmeler hız kazanacak.

30 Mayıs olumsuz etkiler var. Özellikle ev ve aile konularında zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Evde ve ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Beklenmeyen etkiler görülüyor.

Akrep

24 Mayıs'ta huzursuz edici etkiler var. Yalnızlık hissedebilir, içe dönük bir tavır sergileyebilirsiniz. 25-26 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Daha fazla ön planda olmak isteyebilir, kendinizi gösterebilirsiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs para konularında olumlu veya olumsuz gelişmeler olabilir.

30 Mayıs olumlu etkiler var. Özellikle iletişim ve yakın çevre ile ilgili gelişmeler hızlanacak. Sürpriz ve beklenmedik etkilere karşı hazırlıklı olmak gerekiyor.

Yay

24 Mayıs'ta olumlu etkiler var. Özellikle sosyal çevrenizle ilgili gelişmeler hız kazanıyor.
25-26 Mayıs huzursuz edici etkiler altındasınız. Yalnızlık çekebilir, karamsar ve endişeli tavırlar sergileyebilirsiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs'ta olumlu gelişmeler var. Daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve bu konuda da başarılı olabilirsiniz.

30 Mayıs'ta özellikle parasal konularda sürprizler olabilir. Riskten kaçınmak gerekiyor.

Oğlak

24 Mayıs'ta zorlayıcı etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

25-26 Mayıs olumlu etkiler altındasınız. Özellikle dostlarınız, sosyal hayatınız ve gelecek hedefleriniz konusunda olumlu gelişmelere açıksınız.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs'ta huzursuz edici etkiler var. Karamsarlık ve endişe dolu ruh haline kendinizi kaptırmayın.

30 Mayıs daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve bu konuda da başarılı olabilirsiniz. Fakat özgürlük arzusuyla isyan dolu davranışlar içine girmeniz de mümkün.

Kova


24 Mayıs olumlu etkiler altındasınız. Seyahatler, yüksek eğitim, kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda rahat hareket edebilir ve uzaklardan olumlu haberler alabilirsiniz.

25-26 Mayıs'ta olumsuz etkiler altındasınız. Özellikle iş ve kariyer konularında dikkatli olmalı, gerginliklerden uzak durmalısınız.
27 Mayıs öğleden sonra ve 28 -29 Mayıs olumlu etkiler altındasınız.

Özellikle dostlarınız, sosyal hayatınız ve gelecek hedefleriniz konusunda olumlu gelişmelere açıksınız. 30 Mayıs'ta huzursuz edici etkiler altındasınız. Endişe ve karamsar duygulara kendinizi kaptırmayın.

Balık


24 Mayıs'ta huzursuz edici etkiler var. Parasal konularda özellikle başkalarından beklenen desteklerde beklenmedik gelişmeler olabilir. 25-26 Mayıs olumlu etkiler altındasınız.

Seyahatler, yüksek eğitim, kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda rahat hareket edebilir ve uzaklardan olumlu haberler alabilirsiniz.

27 Mayıs öğleden sonra ve 28-29 Mayıs olumsuz etkiler altındasınız. Özellikle iş ve kariyer konularında dikkatli olmalı, gerginliklerden uzak durmalısınız.

30 Mayıs'ta olumlu etkiler altındasınız. Dostlar veya sosyal hayatla ilgili sürpriz değişimlere açıksınız.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari