Koç

Haftanın ilk günü aile ev konuları ön planda olacak. Sert etkiler var. Mars huzursuz etkiler veriyor. Ama çalışma enerjiniz yüksek. Salı günü aslandaki ay aslan burcundaki Venüsü tetikliyor.

Aşk, çocuklar, mutluluk arayışı gibi konularda çok olumlu etkiler var. Aynı zamanda bunlar koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine çok olumlu etkiler yapıyorlar. Şans oyunlarında şans yüksek Çarşamba günü ay Aslanda İkizler burcundaki Güneşe olumlu etki yapıyor.

Aşk, yakın çevre ve iletişim konularında olumlu etkiler var. Akşama doğru yanılgılara yalanlara, aldatıcı durumlara dikkat.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki Marsla etkileşim içine giriyor. Günlük hayatın akışı içinde huzursuz edici gelişmeler var. Sağlığa dikkat.

Cuma günü sabah saatlerinde ay Başakta ilerliyor. Öğlene doğru İkizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Zorlayıcı etki. Özellikle yakın çevre, kısa yolculuklar, iletişim konularına dikkat.

Cumartesi sabah saatleri ay başakta Satürn'le etkileşim içine giriyor. Sağlık, günlük hayatın akışı içinde huzursuz edici, kısıtlayıcı etkiler var. Sorumluluk gerektiren işlerde artış var. Öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor.

İlişkiler önem kazanıyor. İlişkileri geliştirmek açısından uyumlu ve olumlu etkiler var. Akşam saatlerinde dikkatli olmak lazım. İş, kariyer, gelecek hedefleri gibi konularda etkileyici gelişmeler olabilir. Aşk hayatı ve çocuklar konusunda önemli olaylar olabilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra İkizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Olumlu ve destekleyici etkiler var.

Yakın çevreden kişiler aracılığıyla ilişkiler önem kazanabilir. Özellikle Koç burcunun ikinci on günlük döneminde yani 1-10 nisan arasında doğanları daha çok etkileyecek bir durum.

Boğa

Haftanın ilk günü Yengeçte bulunan ay olumlu Mars'la birlikte olumlu etkiler getiriyor. Aşk, eğlence ve çocuklarla ilgili canlılık, neşe var. Girişimler başarılı olabilir. Enerji yükseliyor.

Salı günü ay Aslanda ev ve aile konularında zorlayıcı etkiler veriyor. Aynı zamanda Aslana geçmiş olan Venüs'ü tetikliyor. Aile içi ilişkilerde zorlayıcı gelişmeler. Gizlenmek istenen konular ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü ay Aslanda İkizler burcundaki Güneşle etkileşim içine giriyor. Parasal konulara dikkat.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki Marsla birleşiyor. Aşk hayatında ve yaratıcılık gerektiren alanlarda olumlu etkiler var.

Cuma günü ay Başakta. Öğlene doğru ikizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Zorlayıcı bir etki. Şans oyunları borsa gibi konularda dikkatli olmalı. Aşk ve çocuklar konusunda ve parasal konularda tartışmalardan kaçınmak lazım.

Cumartesi sabah saatleri ay Başakta ve Satürn'le birleşiyor ve aşk hayatı, çocuklar gibi konularda sorumluluğu arttırıcı etkiler var. Eğlenceden çok sorumlulukların ağır basması söz konusu. Şans oyunlarında dikkatli olmalı riskler var.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Huzursuzluk veren etkiler var. Sağlık konuları öne çıkabilir. Olayları akışa bırakmalı zorlamamalı. Akşam saatlerinde güçlü kişiler yabancılar uzaklarda bulunan kişilerden etkileyici haberler gelebilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra İkizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Günlük çalışmalar kazanç sağlayabilir. Bu durum boğa burcunun ikinci on günlük döneminde doğanları etkileyecek. yani 1-10 Mayıs arasında doğanları.

İkizler

Haftanın ilk günü para konuları ön planda olacak. Başakta bulunan mars huzursuz etkiler veriyor. Aile ve evle ilgili masraflar çıkabilir. Evde huzursuzluk yaşanabilir.
Salı günü Aslandaki ay Venüs'ü tetikliyor.

İletişim, kısa yolculuk yakınlar, yakın arkadaşlar, iş arkadaşları gibi konularda çok olumlu etkiler var. Aynı zamanda bunlar Koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine çok olumlu etkiler yapıyorlar. Sosyal hayatta ve dost çevresinde beklenmedik sürpriz ve beklenmedik gelişmeler, fırsatlar, destekler var.

Çarşamba günü ay aslanda ikizler burcundaki Güneşe olumlu açı yapıyor. Salı günkü olumlu etkiler devam ediyor. Akşama doğru uzak yerlerle ilgili haberler ve olaylar hayal kırıklığı yaratabilir.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor ve marsla birleşiyor. Zorlayıcı etkiler var. Özellikle ev ve aileyi ilgilendiren konularda gerginlik veren durumlar olabilir. Yolculuklar evden uzağa gidişler de söz konusu. İş ve kariyeri ilgilendiren konularda ayrılığa varan gelişmeler olabilir.

Cuma günü ay Başakta öğlene doğru İkizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Zorlayıcı etki. Özellikle iletişim gerektiren konularda yanlış anlaşılmalar, sert konuşmalar olabilir. İş ve aileyle ilgili meselelere dikkat.

Cumartesi sabah saatleri ay Satürn'le birleşiyor ve aile ve iş konusunda zorlanmalar devam ediyor. Sorumluluk gerektiren işler olabilir. Aynı zamanda ikizlerdeki Güneşe kare açı yapıyor. Otorite konumunda bulunan kişilerle sorunlar çıkabilir.

Öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Aşk hayatı, mutluluk veren konular, çocuklarla ilgili çok olumlu gelişmeler var. Akşam saatlerinde başkalarından fayda görmeyi sağlayan etkiler açığa çıkıyor. Bu etki yakın çevredeki kişiler ve yakın ilişkiler aracılığıyla yaşanabilir.

Pazar günü ay terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra ikizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Aşk hayatı, çocuklar, mutluluk veren konularda kendini daha iyi ifade edebilme, yeni fikirler ve yeni projeler üretebilme. Gelişmeler çok olumlu olabilir.

Yengeç

Haftanın ilk günü yengeçte bulunan ay , marsla birlikte olumlu etkiler açığa çıkartıyor. Enerji yüksek, hareket var, yakın çevreyle birlikte yapılan çalışmalar olumlu.
Salı günü aslandaki ay parasal konularda fırsatlar verebilir. Aynı zamanda bunlar Koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine etki ediyorlar. Beklenmedik gelişmeler.

İş ve kariyer de çok sürpriz gelişmeler, fırsatlar olabilir. Çarşamba günü ay Aslanda huzursuz edici gelişmeler var. Maddi konularda bazı kayıplar olabilir.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve başaktaki marsla birleşiyor. Yakın çevreden olumlu etkiler var.

Cuma günü ay Başakta öğlene doğru ikizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. İletişim konularında dikkatli olmak gerek. Huzursuz edici gelişmeler var. Gizli düşünceler, gizlenmek istenen konular yüzünden zorlanmalar olabilir. Anlaşmalara dikkat.

Cumartesi sabah saatleri ay Başakta sabah Satürn'le birleşiyor ve iletişim gerektiren konularda zorlayıcı etkiler var. Yakın çevreyle ilgili sorumluluklar artabilir.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Ailevi konularda dikkatli olmak gerekiyor. Sert etki var. Olayları akışa bırakmak iyi olabilir. Akşam saatlerinde eş, ortaklık gibi ilişkiler etkileyici olabilir. Maddi konulara da dikkat etmeli. Zorlayıcı.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. İlişkiler konusunda size kuşku ve endişe huzursuzluk getirebilir.Aslan

Haftanın ilk günü Yengeçte bulunan ay marsa etki ediyor. Parasal konularda gelişmeler zorlayıcı. Kayıplar olabilir.

Salı günü Aslandaki ay olumlu etkiler veriyor. Aynı zamanda Aslana geçmiş olan Venüs de olumlu etkiler getiriyor. Bunlar Koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine etki ediyorlar. Beklenmedik gelişmeler.

Yurt dışı bağlantılı her türlü konu, eğitim, kendini geliştirme gibi alanlarda ve seyahatlerde çok sürpriz gelişmeler, fırsatlar olabilir. Kaçırmamak lazım. Uzaklardan gelecek haberler de çok şaşırtıcı olabilir.

Çarşamba günü ay aslanda ikizler burcundaki Güneş'e olumlu açı yapıyor. Sosyal hayat, ilişkiler dostlar , organizasyonlar gibi konularda yaratıcılık artıyor. İdealize edilen bir kişiyle karşılaşma veya kendini gösterme fırsatları.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve marsla birleşiyor. Parasal konularda hızlı gelişmeler var. Ama harcamalar da artabilir.
Cuma günü ay öğlene doğru ikizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Olumlu olabilir ama sosyal hayat, dostlar, organizasyonlar ve gelecek umutları için harcamalar da var.

Cumartesi sabah saatleri ay Satürn'le birleşiyor. Para konularında kısıtlanmalar var. Dikkatli olmak lazım. Harcanması gereken paralar. Veya gelirlerde kısıtlayıcı gelişmeler olabilir. Ama dostlardan yardım gelebilir.
Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor.

Yurt dışı bağlantılı konularda, eğitim ve iletişim konularında çok olumlu etkiler var. Yolculuklar olabilir. Akşam saatlerinde günlük hayatın akışını etkileyen gelişmeler olabilir.

Pazar günü ay terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra ikizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Yakın çevre, dostlar ve arkadaşlarla ilgili gelişmeler olumlu. Sosyal hayat hareketleniyor.

Başak

Haftanın ilk günü yengeçte bulunan ay sosyal hayatla ilgili olumlu etkiler getirebilir. Enerji ve motivasyon yüksek.

Salı günü Aslandaki ay huzursuz etkiler veriyor. Beklenmedik gelişmeler olabilir. Kayıplara dikkat etmek lazım. Başkalarının etkisiyle kayıplar gelebilir, eş veya ortağın gelirlerinde kayıplarla karşılaşabilinir.

Çarşamba günü ay aslanda ve ikizler burcundaki Güneş'e açı yapıyor. Sağlığa dikkat. İlaçlar, alkol konusunda dikkatli olmak lazım. Huzursuz etkiler var.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki marsla birleşiyor. Olumlu etkiler var. Enerji yükseliyor. Ama yorgunluklardan ve sert tavırlardan kaçınmak lazım.

Cuma günü ay Başakta olumlu olabilir ama kariyer alanında çatışmalar var. Anlaşmalara, tartışmalara dikkat.

Cumartesi sabah saatleri ay Başakta sabah saatleri Satürn'le birleşiyor. Kısıtlanmalar dikkatli olmak lazım. Sorumluluklar var.

Kısıtlayıcı olaylar olabilir. En çok ta otorite konumunda bulunan kişilerle çatışmalardan uzak durmak lazım. Bu etkiyi en çok burcun üçüncü on günlük döneminde doğanlar alıyor. Yani 11-21 Eylül arasında doğanlar.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Bu arada Koçtaki Jüpiter ve Uranüs kavuşumunu tetikliyor. Zorlayıcı etkiler var. Hem maddi konular hem başkalarından beklenen destekler konusunda.

Akşam saatlerinde ilişkiler cinsellik, çocuklar gibi konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Sahip olmak için hırs yapılan konular çok huzursuz edici olabilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra ikizlerdeki Merkür'e para ve iş konularında aynı zamanda geleceğe yönelik hedefler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Zorlanabilirsiniz. Bu durum en çok başağın ikinci on günlük döneminde doğanları etkileyecek.yani 1-10 eylülde doğanları.Terazi


Haftanın ilk günü iş ve ev konuları ön planda olacak. Sert etkiler var. Mars huzursuz etkiler veriyor. Ama çalışma enerjiniz yüksek.
Salı günü Aslandaki ay Aslan burcundaki Venüs'ü tetikliyor.

Sosyal hayat, organizasyonlar, dostluklar, gibi konularda çok olumlu etkiler var. Aynı zamanda bunlar Koç ta bulunan Uranüs, Jüpiter birlikteliğine çok olumlu etkiler yapıyorlar. İkili ilişkiler, aşk evlilik, gibi konularda fırsatlar var.

Çarşamba günü ay Aslanda ikizler burcundaki Güneş'e olumlu etki yapıyor. Sosyal hayat, organizasyonlar, dostluklar, gibi konularda olumlu etkiler devam ediyor. Akşama doğru yanılgılara yalanlara, aldatıcı durumlara dikkat.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki Marsla etkileşim içine giriyor. Günlük hayatın akışı içinde huzursuz edici gelişmeler var. Sağlığa dikkat. Kontrolünüz dışında gelişen bazı olaylar olabilir.

Cuma günü sabah saatlerinde ay Başakta ilerliyor. Öğlene doğru İkizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Huzursuz edici bir etki. Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerde, eğitim, kişisel gelişim gibi konularda dikkatli olmak gerekir.
Cumartesi sabah saatleri ay başakta Satürn'le etkileşim içine giriyor.

Cuma günkü etkiler devam ediyor. Ayrıca sorumluluk gerektiren işlerde artış var. Öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. İlişkiler önem kazanıyor.

İlişkilerinizde kendinizi daha fazla gösterebilir ve dikkat çekebilirsiniz. Olumlu etkiler var. Akşam saatlerinde dikkatli olmak lazım. Ev ve aile hayatınızla ilgili zorlayıcı etkiler var.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra İkizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Olumlu ve destekleyici etkiler var. Yurt dışı bağlantılı kişiler aracılığıyla ilişkiler önem kazanabilir.

Akrep

Haftanın ilk günü Yengeçte bulunan ay Mars'la birlikte olumlu etkiler getiriyor. Sosyal hayat , dostluklar, organizasyon konularında canlılık, neşe var. Girişimler başarılı olabilir. Enerji yükseliyor.

Salı günü ay Aslanda iş ve kariyer hayatınızla ilgili zorlayıcı etkiler veriyor. Aynı zamanda Aslana geçmiş olan Venüs'ü tetikliyor. İş ilişkilerinde zorlayıcı gelişmeler.

Çarşamba günü ay Aslanda İkizler burcundaki Güneşle etkileşim içine giriyor. Parasal konulara, borç- alacak meselelerine dikkat.
Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki Marsla birleşiyor.

Sosyal hayatınızda, aşk hayatında ve yaratıcılık gerektiren alanlarda olumlu etkiler var.
Cuma günü ay Başakta. Öğlene doğru ikizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Zorlayıcı bir etki. Şans oyunları borsa gibi konularda dikkatli olmalı. Sosyal hayatınızda, dostluklarınızı ilgilendiren konularda ve parasal konularda tartışmalardan kaçınmak lazım.

Cumartesi sabah saatleri ay Başakta ve Satürn'le birleşiyor. Bu durum size sosyal hayatınızın sorumluluklarını daha fazla hissettiriyor.
Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Huzursuzluk veren etkiler var. Sağlık konuları öne çıkabilir.

Olayları akışa bırakmalı zorlamamalı. Akşam saatlerinde yakın çevrenizden güçlü kişilerden, iş arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan etkileyici haberler gelebilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra düşüncelerinizin sizi huzursuz etmesine sebebiyet veriyor. Yalnızlık hissedebilir ve kendinizi kuruntular içine dalmış bir durumda bulabilirsiniz.Yay

Haftanın ilk günü ortaklaşa gelirler ve başkalarından beklenen destekler gibi konular ön planda olacak. Mars'ın huzursuz edici etkileri yüzünden işle ilgili sorunlara dikkat. Para kayıpları olabilir.

Salı günü aslandaki ay, aslana geçmiş olan Venüs'ü tetikliyor. Çok olumlu etkiler var. Aynı zamanda bunlar Koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine çok olumlu etkiler yapıyorlar.

Uzakta bulunan kişiler, yurtdışı bağlantılı kişilerle ilgili gelişmelere sevinebilirsiniz. Bu arada aşk , çocuk, mutluluk verici konularda sürpriz ve beklenmedik gelişmeler. fırsatlar, destekler var.

Çarşamba günü ay aslanda ikizler burcundaki Güneşe olumlu etki ediyor. Hem ikili ilişkilerinizde hem yurt dışı bağlantılı işlerinizde çok olumlu gelişmeler var.

Perşembe günü ay öğlene doğru başağa geçiyor. Ve başaktaki marsla birleşiyor. İş ve kariyer konularında huzursuzluklar, sert ve gergin etkilere dikkat.

Cuma günü ay Başakta zorlayıcı etki devam ediyor. İlişkilerde zorluklar. Ortaklara ve eşle ilgili konulara dikkat.

Cumartesi sabah saatlerinde sorumluluk gerektiren işlerde artış olabilir. Hem iş ilişkilerinde hem ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor ve Koçtaki Jüpiter ve Uranüs kavuşumunu tetikliyor. Çok olumlu etkiler var, Özellikle sosyal hayatınız ve aşk hayatınızı etkileyecek olan gelişmeler sürpriz fırsatlar getirebilir. Akşam saatlerinde uzaklar, yurt dışı yabancı ülkeler veya uzakta bulunan yakınlarla ilgili haberler etkileyici olabilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra ikizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Bu etki sizi de olumlu etkileyecek. Özellikle ikili ilişkiler ve sosyal hayatınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler.

Oğlak

Haftanın ilk günü yengeçte bulunan ay sizi ilişkileriniz açısından etkileyecek. Gelişmeler zorlayıcı olabilir. Bu arada mars olumlu etkiler veriyor ve enerjinizin yükselmesini sağlıyor.

Salı günü aslandaki ay başkalarından beklenen destekler konusunda sizi biraz huzursuz ediyor. Aynı zamanda bunlar koç ta bulunan Uranüs , Jüpiter birlikteliğine etki ediyorlar. Sizin için aile meseleleri ve borç-alacak konuları biraz gerginleştirici ve huzursuz edici olabilir. Fakat beklenmedik gelişmeler. fırsatları da getirebilir. Kaçırmamak lazım.
Çarşamba günü ay aslanda Maddi konularda günlük harcamalarınız artabilir dikkatli olun.

Perşembe günü, ay öğlene doğru başağa geçiyor. Ve Başaktaki marsla birleşiyor. Uzak ülkeler, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular, eğitimler, yurt dışından beklediğiniz her türlü konu da olumlu etkiler var.

Cuma günü ay Başakta öğlene doğru İkizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Günlük hayatınız ve sağlık konuları öne çıkıyor. Bu arada seyahatlerde dikkatli olmakta fayda var.

Cumartesi sabah saatleri günlük hayatınız ve yapmayı istediğiniz seyahatlerle ilgili kısıtlanmalar olabilir. Aynı zamanda da ikizlerdeki Güneşin aldığı etkilerle günlük hayatta veya iş çevresinden önemli kişilerle ilgili sorunlar çıkabilir.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor ve sizin için işiniz ilgilendiren konular önem kazanıyor. Fakat gergin etkiler var. Bazı olayları akışa bırakmalı zorlamamalı. Akşam saatlerinde başkalarıyla ilgili konular yüzünden oldukça hırslı davranabilirsiniz. Etkiler zorlayıcı.

Pazar günü ay terazide olmaya devam ediyor. Günlük hayatınızın işleri ile uğraşırken, gelecek hedeflerinizi de düşünmeniz gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Kova

Haftanın ilk günü Yengeçte bulunan ay marsa etki ediyor. Günlük hayatın akışı içinde parasal konularda gelişmeler zorlayıcı. Kayıplar olabilir.

Salı günü Aslandaki ay ilişkilerinizi ön plana çıkartıyor. İlişkilerinizde ve yakın çevrenizde meydana gelen gelişmeler etkileyici olacak. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir, heyecan verici haberler alabilir, yakın çevrenizle iletişim içinde olabilirsiniz. Gelişmeler olumlu olabilir.

Çarşamba günü ay Aslanda ikizler burcundaki Güneş'e olumlu açı yapıyor. Aşk hayatınız, mutluluk arayışınız ve çocuklarla ilgili konular ön planda olacak. Olumlu etkiler altındasınız.
Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve marsla birleşiyor. Parasal konularda ve başkalarından beklediğiniz maddi destekler konusunda hızlı gelişmeler var. Ama harcamalar da artabilir.

Cuma günü ay öğlene doğru ikizlerdeki Merkür'ü tetikliyor. Özellikle aşk hayatınızı ilgilendiren gelişmeler olumlu olacak. Harcamalara dikkat edin.

Cumartesi sabah saatlerinden itibaren eş veya ortağın parası gibi konularda kısıtlanmalar var. Dikkatli olmak lazım. Harcanması gereken paralar veya gelirlerde kısıtlayıcı gelişmeler olabilir. Ama dostlardan yardım gelebilir.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Yurt dışı bağlantılı konularda, eğitim ve iletişim konularında çok olumlu etkiler var. Yolculuklar olabilir. Akşam saatlerinde günlük hayatın akışını etkileyen gelişmeler olabilir.

Pazar günü ay terazide olmaya devam ediyor. Ve öğleden sonra ikizlerdeki Merkür'e olumlu açı yapıyor. Yakın çevre, dostlar ve arkadaşlarla ilgili gelişmeler olumlu. Sosyal hayat hareketleniyor.

Balık

Haftanın ilk günü yengeçte bulunan ay aşk hayatı ve eğlendirici konularda olumlu etkiler getirebilir. Enerji ve motivasyon yüksek.
Salı günü aslandaki ay huzursuz etkiler veriyor. Günlük hayatta yapılan işler ve sağlık konuları ön planda olacak. Kayıplara dikkat etmek lazım.

Çarşamba günü ay aslanda ve ikizler burcundaki Güneş'e açı yapıyor. Sağlığa dikkat. İlaçlar, alkol konusunda dikkatli olmak lazım. Huzursuz etkiler var. Özellikle ailenizle ilgili konularda gerginliklerden kaçınmak ve ailenin reisi konumunda bulunan kişilerle iyi geçinmek gerekebilir.

Perşembe günü ay öğlene doğru Başağa geçiyor. Ve Başaktaki marsla birleşiyor. Sizin için ikili ilişkiler konusu ön plana geçiyor. Eşiniz, ortağınız ve her türlü ikili ilişkinizde tartışmalardan ve sert tavırlardan kaçınmak lazım.

Cuma günü ay Başakta kalmaya devam ediyor. Her türlü anlaşmalarda dikkatli olmak lazım. Yakın çevrenizle tartışmalara dikkat.
Cumartesi sabah saatleri ay Satürn'le birleşiyor.

İlişkilerinizle ilgili kısıtlanmalarla karşılaşabilir üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sorumlulukların artışı sizi zorlayabilir. En çok ta otorite konumunda bulunan kişilerle çatışmalardan uzak durmak lazım. Bu etkiyi en çok burcun üçüncü on günlük döneminde doğanlar alıyor. Yani 11-21 Mart arasında doğanlar.

Cumartesi öğle saatlerinde ay Teraziye geçiyor. Zorlayıcı etkiler var. Hem maddi konular hem başkalarından beklenen destekler konusunda. Akşam saatlerinde ilişkiler cinsellik, çocuklar gibi konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Sahip olmak için hırs yapılan konular çok huzursuz edici olabilir.

Pazar günü ay Terazide olmaya devam ediyor. Aile ve başkalarından beklediğiniz maddi destekler konusunda zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum en çok Balığın ikinci on günlük döneminde doğanları etkileyecek. Yani 1-10 Mart arasında doğanları.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari