Burçlara göre 5 - 11 Temmuz arası şanslı günler

Koç

5 Temmuz: Yeni başlangıçlar için cesaret artıyor. Girişimlerde başarılı olma potansiyeli var. Koç burcu için olumlu etkiler var.6-7 Temmuz: Maddi güvenlik konularını ön planda olduğu günler. Daha sağlam ve güvenilir yatırımlar yapmak, birikimlerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Harcamalar konusunda dikkatli olmak gerekebilir.

8-9 Temmuz: Yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor. Arkadaşlarınızla hareketli saatler geçirebilir, çok çeşitli aktiviteler içine girebilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz konularla ilgili girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

10-11 Temmuz: Ev ve aile ile ilgili konularda sevgi ve şefkat arayışı artıyor. Ama yaşanacak gerginliklere dikkat. Zorlayıcı etkiler var.

Boğa

5 Temmuz: Karamsarlığın arttığı bir gün. Yalnızlık ve endişe duyguları artıyor. Olayları kontrol edemediğinizi düşünebilirsiniz. Huzursuzluk var.

6 -7 Temmuz: Daha fazla ön planda olmak isteyecek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Olumlu etkiler var.

8-9 Temmuz: Parasal konularda sabırsız davranabilir, almak istediğiniz kararlar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Çok çeşitli alternatifler yüzünden kararsız kalmanız doğal. Biraz huzursuz etkiler var.

10-11 Temmuz: Yakın çevrenizle daha yakın olmak isteyebilir ve onlarla birlikte çok güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Olumlu etkiler var.

İkizler

5 Temmuz: Sosyal açıdan hareketli bir gün. Kendinizi iyi hissedecek ve yeni gruplara dahil olma fırsatı bulacaksınız. Olumlu etkiler var.

6 -7 Temmuz: karamsarlığınızın arttığı günler. Özellikle maddi konular yüzünden endişe içine girebilirsiniz. Huzursuzluk var.

8-9 Temmuz: Ay ikizlerde sabırsızlığınızın arttığı günler. Fikirlerinizi kabul ettirmek ve kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak için çeşitli çalışmalar içine girebilirsiniz. Sabırlı olursanız başarılı olabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

10 Temmuz: sabah saatlerinde işinizle ilgili konulara dikkat.

10-11 Temmuz: Birikimleriniz üzerine düşünebilirsiniz. Eve ait harcamalar yapabilir artan masraflar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Huzursuzluk var.

Yengeç

5 Temmuz: Bugün gergin etkiler var. Gergin ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda gereksiz riskler almaktan ve etrafınızdakileri kırmaktan kaçının.

6-7 Temmuz: Daha sosyal olmak isteyebilirsiniz. Dostlarınızdan destek görebilir , topluluk içinde başarılı olabilirsiniz. Olumlu gelişmeler var.

8-9 Temmuz: Alacağınız haberler endişe ve huzursuzluğunuzu arttırabilir.

10-11 Temmuz: Daha fazla ön planda olmak isteyebilir, kendinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Olumlu gelişmeler var.

Aslan

5 Temmuz: Bugün uzaklardan gelecek haberler enerjinizi ve motivasyonunuzu arttırabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Olumlu etkilerin olduğu bir gün.

6 -7 Temmuz: Gergin etkiler var. Özellikle iş ve para konularında zorlanabilirsiniz.

8-9 Temmuz: Gelişmeler olumlu olacak. Çeşitli davetler alabilir, çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz.

10-11 Temmuz: Yalnız kalmak isteyebilir. Ailenize ait geçmiş meseleleri sorgulamak isteyebilirsiniz. Huzursuzluk var.

Başak

5 Temmuz: Huzursuzluğunuz artabilir. Borç alacak, krediler gibi konuların ön planda olabileceği bir gün.

6 -7 Temmuz: Yurt dışı bağlantılı konular ön planda. Mesleki anlamda kendiniz geliştirmek isteyebilir ve kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

8-9 Temmuz: Zorlayıcı etkiler var. İşinizi ve gelecek hedeflerinizi ilgilendiren konularda huzursuzluğunuzu arttıran gelişmeler olabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz.

10 Temmuz: Sabah saatlerinde üzerinde daha fazla baskı hissedeceğiniz gelişmeler olabilir.

10-11 Temmuz: Ailenizle birlikte çeşitli organizasyonlara katılabilir. Sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Etkiler olumlu.

Terazi

5 Temmuz: Her türlü ikili ilişkilerinizin hareketlendiği bir gün. Size söylenenleri yanlış anlayabilir ve gereksiz alınganlıklar yapabilirsiniz. Gergin etkiler var.

6 -7 Temmuz: Huzursuz etkiler var. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgilenecek yatırımlarınızın güvenirliliğini test edeceksiniz.

8-9 Temmuz: Olumlu etkiler var. Uzaklardan gelen haberler heyecanınızı arttıracak. Beklediğiniz gelişmelerin hız kazanması moralinizi yükseltecek. Seyahat planları yapabilir, yurt dışı bağlantılı işlerinizde olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

10-11 Temmuz: Zorlayıcı ve ser etkiler var. Gelecek hedeflerinizle ilgili konular ön planda olacak. Aile , duygusal ihtiyaçlar, sevgi ve şefkat konularında yaşanabilecek gerginliklere dikkat. Sert tavırlardan alınganlıklardan kaçının.

Akrep

5 Temmuz: Huzursuz etkiler var. Sabırsızlığınız yüzünden problemler çıkabilir. Sağlık konularına dikkat.

6-7 Temmuz: İkili ilişkilerde duygusal ve maddi anlamda gergin etkiler var. Sakin davranmaya çalışın.

8-9 Temmuz: Huzursuz etkiler var. Eşiniz veya birlikte iş yaptığınız kişilerin gelirleriyle ilgili gelişmeler belirsizlik gösterebilir. Kararsızlık yüzünden bazı kayıplara dikkat.

10-11 Temmuz: Olumlu etkiler var. Gelecek haberler sevindirici olabilir. Ailenizle birlikte seyahat planları yapabilirsiniz.

Yay

5 Temmuz: Olumlu etkiler var. Aşk hayatınızın hareketlendiği yaratıcılığınızın arttığı bir dönem. Çocuklarla olan ilişkileriniz olumlu gelişebilir.

6-7 Temmuz: Huzursuz etkiler var. Özellikle günlük işlerinizi ağırdan alabilir bu yüzden aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık konularında kronikleşmiş sorunlarınıza dikkat.

8-9 Temmuz: Gergin etkiler var. ikili ilişkilerinizin hareketleniyor. Eşiniz veya ortaklarınızla iletişim problemleri çıkabilir. Daha sakin ve sabırlı olmaya çalışın.

10-11 Temmuz: Huzursuz etkiler var. Maddi konular ve başkalarından beklenen destekler ön planda. Birikimleri büyütmek isteyebilir ama endişe edebilirsiniz. Borç-alacak konuları gündeme gelebilir.

Oğlak

5 Temmuz: Bugün ev ve aile ile olan konular ön planda. Ama kendinizi her zamankinden daha gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Zorlayıcı etkiler var.

6 Temmuz: Olumlu etkiler var. Aşk hayatınızla ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir gün. Çocuklarla olan ilişkilerinizde güven duygusu ön plana çıkıyor.

8-9 Temmuz: Huzursuz edici gelişmeler var. Günlük işlerinizde sabırsız ve aceleci olabilirsiniz. Çeşitli konularla ilgilenebilirsiniz. Sinirsel gerginliklere dikkat.

10-11 Temmuz: İlişkiler önem kazanıyor. Korumacı ve aşırı sahiplenici tavırlar sorunlara yol açabilir. Gergin etkiler var.

Kova

5 Temmuz: Olumlu etkiler var. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz hızlanıyor. Bugün iletişim konularına daha fazla önem verecek, yakın dostlar ve yakın akrabalarınızla paylaşım içinde olacaksınız.

6-7 Temmuz: Gergin etkiler var. Aile hayatınızla ilgili konular öne çıkıyor. Aile içinde güven arayışı artıyor. Öte yandan inatçı ve dediğim dedik tavırlar huzursuzluğu arttırabilir.

8-9 Temmuz: Olumlu etkiler artıyor. Aşk hayatınız hareketleniyor. Sevdiğinizle iletişiminiz artıyor. Keyifli ve aktif olacağınız bir dönem.

10-11 Temmuz: Huzursuz edici etkiler var. Eviniz veya ailenizin işleri daha fazla uğraşabilir, aile bireylerinin sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Mide sorunlarına dikkat.

Balık

5 Temmuz: Maddi konularda hareketlilik artıyor. Beklenmedik sürprizlere açıksınız. Gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız çünkü olaylar ummadığınız bir şekilde gelişebilir. Hem olumlu hem gergin etkiler var.

6-7 Temmuz: Olumlu etkiler var. Yakın çevrenizle sağlam ve güvenilir ilişkiler kurabilir, olumlu diyebileceğiniz haberler alabilirsiniz. Gecikmelere dikkat.

8-9 Temmuz: Gergin etkiler var. Ev içinde iletişim konularının hareketleneceği ve aile bireylerinin evin zamanlarını evin dışında geçirmek isteyeceği bir gün. Fakat bu yüzden çıkabilecek tartışmalara dikkat.

10 Temmuz: Öğle saatlerine kadar iiş ve evlilik ilişkilerinizle ilgili sorumluluklarınız yüzünden zorlanabilirsiniz.

10-11 Temmuz: Olumlu etkiler var. Yakınlarınız la daha şefkatli ve sıcak ilişkiler kurabilir onlarla birlikte aile ortamında güzel vakit geçirebilirsiniz.