102286401 200 - 19-25 Temmuz haftasında şanslı günleriniz 19-25 Temmuz haftasında şanslı günlerinizBurcunuz bu hafta gökyüzündeki enerjilerden nasıl etkilenecek? Astrolog Ümran Ensari yorumluyor...

KOÇ:
19-20 Temmuz huzursuz etkiler var. Bilmediğiniz bazı konuları öğrenebilir veya bazı şeyleri gizlemek isteyebilirsiniz. Zihinsel açıdan huzursuz ve gerginsiniz.

21 Temmuz- 23 Temmuz olumlu etkiler var. Özellikle seyahatler, eğitim ve yabancılarla ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Günlük işleriniz ve sağlık konusunda ise dikkatli olmak gerekiyor. 23 Temmuz'da öğleden sonra zorlayıcı etkiler var. Özellikle işinizi, kariyerinizi ve hedeflerinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz. 24 ve 25 Temmuz zorlayıcı etkiler devam ediyor.

BOĞA:
19 -20 Temmuz genel olarak gergin etkiler var. Özelikle ilişkiler konusunda. 21 Temmuz-23 Temmuz huzursuz etkiler var. Başkalarının maddi kaynaklarıyla daha fazla ilgilenebilir ve onlardan destek bekleyebilirsiniz. Borsa, kredi, banka, borç-alacak gibi konularda ise dikkatli olmalısınız.

23 Temmuz'da öğleden sonra olumlu etkiler var. Özellikle yabancı ülkeler, eğitim, basın-yayın, seyahat, turizm gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 24-25 Temmuzda olumlu etkiler devam ediyor. Fakat ailenizi ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER:
19-20 Temmuz'da huzursuz etkiler var. Özellikle günlük işler ve sağlık konularında dikkatli olmalısınız. Ailenizden birinin problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 21 Temmuz -23 Temmuz zorlayıcı etkiler altındasınız. Özellikle ilişkiler ve aileniz konusunda dikkatli olmalısınız.

23 Temmuz öğleden sonra huzursuz edici etkiler var. Özellikle kendiniz dışında kişilerle ilgili gelişmeler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. 24 -25 Temmuz huzursuz edici etkiler devam ediyor.

YENGEÇ:
19 Temmuz -20 Temmuz'da olumlu etkiler altındasınız. Sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler olumlu olacak.

21-23 Temmuz huzursuz edici etkiler var. Özellikle günlük işleriniz ve sağlık konularında dikkatli olmalısınız. 23 Temmuz öğle saatlerinden itibaren ve 24- 25 Temmuz günleri gergin etkiler var. Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

ASLAN:
19 -20 Temmuz zorlayıcı etkiler var. Aile hayatınızı ilgilendiren konularda ve aile büyüklerinizle ilgili konularda dikkatli olmalısınız.

21-23 Temmuz olumlu etkiler var. Çocuklarla ilgili konular, aşk hayatınız ve yaratıcı yeteneklerinizle ilgili gelişmeler olumlu olacak. Girişimlerinizde başarılı olabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. 23 Temmuz öğle saatlerinden itibaren ve 24-25 temmuz günleri kendinizi huzursuz hissedebilir ve çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalara ve sağlığa dikkat.

BAŞAK:
19-20 Temmuz'da olumlu etkiler var. İlişkilerinizde başarılı olabilir, yakın arkadaş ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çok olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşma yapmak ve fikirlerinizin kabul görmesi için uygun günlerdesiniz.

21-23 Temmuz'da gergin etkiler var. Ev ve aile konularında dikkatli olmalısınız. 23 Temmuz öğleden sonra ve 24-25 Temmuz'da olumlu etkiler altındasınız. Özellikle çocuklarla ilgili konular, aşk hayatınız ve yaratıcı yeteneklerinizle ilgili konularda sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.


TERAZİ:
19-20 Temmuz huzursuz etkiler var. Özellikle maddi konularla uğraşabilir ve harcamalarınız yüzünden huzursuz olabilirsiniz. 21 Temmuz- 23 Temmuz olumlu etkiler var. Özellikle yakın çevre, iletişim, eğitim ve alacağınız haberler konusunda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bazı konularda kontrolcü davranmak isteyebilir ve bunda pek başarılı olamayabilirsiniz.

23 Temmuz'da öğleden sonra zorlayıcı etkiler var. Özellikle aile bireyleri ve ev hayatınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın. 24 ve 25 Temmuz zorlayıcı etkiler devam ediyor.

AKREP:
19 -20 Temmuz olumlu etkiler var. Kendinizi ön planda görmek istediğiniz konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. 21 Temmuz-23 Temmuz'da maddi konularla uğraşacağınız günlerdesiniz. Harcamalar artabilir huzursuz olabilirsiniz.

23 Temmuz'da öğleden sonra olumlu etkiler var. Özellikle ilişkilerinizde başarılı olabilir, yakın arkadaş ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çok olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşma yapmak ve fikirlerinizin kabul görmesi için uygun günlerdesiniz.

24-25 Temmuz'da olumlu etkiler devam ediyor. Fakat işinizi ilgilendiren konularda ve yönetici konumunda bulunan kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

YAY:
19-20 Temmuz'da huzursuz etkiler var. Olayların kontrolünüz dışında geliştiğini hissedebilir endişe ve karamsarlık duyabilirsiniz. Gelişmeler huzursuzluğunuzu arttırabilir. Olayları akışa bırakın.

21 Temmuz -23 Temmuz olumlu etkiler altındasınız. Kendinizi ön planda görmek istediğiniz konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

23 Temmuz öğle saatlerinden itibaren ve 24 -25 Temmuz günleri maddi konularla uğraşabilirsiniz. Harcamalar artabilir huzursuz olabilirsiniz.

OĞLAK:
19 Temmuz -20 Temmuz'da olumlu etkiler altındasınız. Sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle dostlarınız, sosyal hayatınız ve gelecekle ilgili umutlarınız konusunda gelişmeler olumlu olacak. 21-23 Temmuz huzursuz edici etkiler var. Özellikle bazı olayların kontrolünüz dışında gelişmesi sizi huzursuz edebilir.

23 Temmuz öğle saatlerinden itibaren ve 24- 25 Temmuz günleri olumlu etkiler var. Kendinizi ön planda görmek istediğiniz konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

KOVA:
19 -20 Temmuz zorlayıcı etkiler var. İş hayatınız, kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili konularda gelişmeler olumsuz olabilir. Anne ve babanızla ilgili konular da sizi uğraştırabilir.

21-23 Temmuz günleri olumlu etkiler var. Sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle dostlarınız, sosyal hayatınız ve gelecekle ilgili umutlarınız konusunda gelişmeler olumlu olacak.

23 Temmuz öğle saatlerinden itibaren ve 24-25 Temmuz günleri kendinizi huzursuz hissedebilir ve olayların sizin dışında geliştiğini düşünerek çaresizlik hissedebilirsiniz. Sağlığa dikkat.

BALIK:
19-20 Temmuz'da olumlu etkiler var. İlişkilerinizde başarılı olabilir, yabancı ülkeler, eğitim, basın-yayın, seyahat, turizm gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşma yapmak ve fikirlerinizin kabul görmesi için uygun günlerdesiniz.

21-23 Temmuz'da gergin etkiler var. İş ve kariyer konularında dikkatli olmalısınız. Üslerinizle çıkabilecek gerginliklere dikkat.
23 Temmuz öğleden sonra ve 24-25 Temmuz'da olumlu etkiler altındasınız. Özellikle dostlarınız, sosyal hayatınız ve gelecekle ilgili umutlarınız konusunda gelişmeler olumlu olacak.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari