Koç

26 Temmuz: Ay Kova'da olumlu etkiler. Bugün önceden başladığınız işlerin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. Dostluklar, arkadaşlıklar ve ilişkiler ön planda.

27 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Fakat dostluklarınız konusunda yanılgılar olabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda. Huzursuz etkiler var. Yalnızlık ve karamsarlık duyabilirsiniz. Sıkıntılı duygulardan kurtulmak için yaratıcı çalışmalar yapmak iyi olabilir.

29 Temmuz: Huzursuz edici etkiler devam ediyor. İlişkilerde baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Başlanan işlerden sonuç almak zor. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkiler ve sağlık konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Tartışmalardan, acelecilikten kaçınmak gerekiyor.

1 Ağustos: Bugün ön planda olmak istediğiniz konularda daha başarılı olabilirsiniz.

Boğa

26 Temmuz: Ay Kova'da olumsuz etkiler var. İş ve kariyer konularında dikkatli olmak gerekiyor. Bazı işlerden sonuç almak mümkün ama yaşanan olumsuzluklar başkalarının gözü önünde cereyan edebilir.

27 Temmuz: Olumsuz etkiler devam ediyor. Yanılgılardan kaynaklanan gelişmeler zorlayabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinden itibaren Ay Balık burcunda, olumlu etkiler var. Detay gerektiren konularda ve organizasyonlarda başarılı olma şansınız var.

29 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Fakat günlük işlerde baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Ay Balık'ta 11. Evde olumlu ama gün boyu boşlukta. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta bugünkü etkiler huzursuz edebilir. Olayları kontrol etmek zor. Zorlayıcı ve baskıcı davranmaktan kaçınmak gerekiyor. Sağlık konularına dikkat.

1 Ağustos: Zorlayıcı etkiler etkisini azaltarak devam ediyor.

İkizler:

26-27 Temmuz: Ay Kova'da olumlu etkiler var. Başladığınız işlerin olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Seyahatler, yabancılar ve eğitim konularında olumlu gelişmeler olabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda zorlayıcı etkiler var. Bugün çok fazla ayrıntıya takılabilir. Ailevi konularda ve iş konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

29 Temmuz: Olumsuz etkiler devam ediyor. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar olabilir.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta kalacak. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta olumlu etkiler var. Özellikle dostlar, arkadaşlar, sosyal çevre açısından hareketli gelişmeler yaşanabilir. Fakat olayların hızla değişme ihtimali de var. Bu durum bir şans ve fırsat olarak kullanabilir.

1 Ağustos: Etkiler olumlu.


Yengeç:

26 -27 Temmuz: Ay Kova'da huzursuz etkiler var. Önceden başladığınız işlerin sonuçlarının görünür hale gelmesi mümkün. Başkalarıyla paylaşma zamanı. Özellikle parasal konular hızlanabilir ama beklentiler hayal kırıklığı yaratabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda olumlu etkiler var. Özellikle yabancılar, yolculuklar, eğitim gibi konularda başarılı olabilirsiniz. Ayrıntı gerektiren konularla uğraşmak gerekebilir.

29 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Ama aile içinde baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta. Oldukça zorlayıcı etkiler var. Ailevi meselelere ve konularına dikkat.

1 Ağustos: zorlayıcı etkiler azalarak devam ediyor.

Aslan

26 Temmuz: Ay Kova'da zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Bugün bazı konularda sonlanmalar yaşanabilir. Veya bazı konular iyice açığa çıkabilir. Başkalarıyla paylaşma zamanı.

27 Temmuz: Zorlayıcı etkiler devam ediyor. İkili ilişkilerde hayal kırıklıkları ve yanılgılar ortaya çıkabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda huzursuzluk var. Bugün çok fazla ayrıntıyla meşgul olmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle parasal konularda ve başkalarından beklenen destekler konusunda huzursuzluk hissedebilirsiniz.

29 Temmuz: Huzursuz etkiler devam ediyor. İletişim konularında baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor.

31 Temmuz: Ay Koç'ta olumlu etkiler var. Hareketli ve heyecanlı bir gün. Şartlar aniden değişebilir, Sürpriz gelişmeler olabilir. Özellikle uzaklardan gelen haberler, seyahatler konusu dikkat çekici olabilir.

1 Ağustos: olumlu etkiler devam ediyor.

Başak

26 -27 Temmuz: Ay Kova'da huzursuz etkiler var. Günlük işler konusunda çok çaba harcayabilirsiniz ama üzerinde çalıştığınız konuların sonuçlarını da alabilirsiniz. Sağlık konusuna özen göstermek gerekiyor. İlaçlara dikkat.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Bugün çok fazla ayrıntıya takılabilir. İlişkilerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

29 Temmuz: Zorlayıcı etkiler devam ediyor. Parasal konulara dikkat baskı ve sorumluluk artıyor. Ama üzerinde sabırla çalışılan konularda iyi sonuçlar alabilirsiniz.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor. Çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta. Zorlayıcı. Parasal konulara dikkat. Başkalarının kaynaklarıyla ilgili konular yüzünden zorlanmalar yaşanabilir.

1 Ağustos: Huzursuz edici etkiler var.

Terazi

26 Temmuz: Ay Kova'da olumlu etkiler var. Mutluluğunuzu arttıran gelişmeler olabilir. Başladığınız işlerin sonuçlarını almaya başlayabilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

27 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. İdealize ettiğiniz konularda çalışmalar yapabilirsiniz.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda huzursuz etkiler var. Günlük çalışmalarınız konusunda çok fazla detayla uğraşmak zorunda kalabilir, sıkılabilirsiniz.

29 Temmuz: Sorumluluklarınızın artması yüzünden çok çalışabilirsiniz. Üzerinde baskı hissedebilirsiniz.

30 Temmuz: Gün boyu boşlukta kalan ay, bugün başlanan işlerden sonuç almanın zor olduğunu işaret ediyor. Çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta zorlayıcı etkiler var. Özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız.

1 Ağustos: Zorlayıcı etkiler azalarak devam ediyor.

Akrep:

26 Temmuz: Ay Kova'da olumsuz etkiler var. Özellikle ailenizi ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız. Bugün ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda bazı olayların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Aileyle birlikte olayları paylaşabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden gelecek zorlayıcı etkiler var.

27 Temmuz: Zorlayıcı etkiler devam ediyor. Beklentiler hayal kırıklığı yaratabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda özellikle aşk konusunda ve çocukları ilgilendiren konularda olumlu etkiler altındasınız. Fakat çok fazla ayrıntıya takılı kalmayın.

29 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Ama bazı olayların kontrolünüz dışında gelişeceğini kabul etmelisiniz. Disiplin ve sabır gerektiren konularla uğraşabilirsiniz.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor.

31 Temmuz: Ay Koç'ta huzursuz edici etkiler var. Özellikle günlük işlerinizle ilgili üzerinize çok yük bindiğini düşünebilirsiniz. Sağlık konularına da dikkat. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine akışına bırakmalı.

1 Ağustos: Zorlayıcı etkiler azalarak devam ediyor.

Yay

26 Temmuz: Ay Kova'da olumlu etkiler altındasınız. İletişim ve yakın çevrenizle ilgili konularda daha önceden başladığınız işlerin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.

27 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Haberleşmeler, yaratıcı fikirler konusunda olumlu etkiler var. Hayaller kurabilir, sezgilerinize kulak verebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili yanılgılar olabilir.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda zorlayıcı etkiler var. Ailenizi ve işinizi ilgilendiren konularda çok fazla ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İletişim sorunları yaşanabilir.

29 Temmuz: Zorlayıcı etkiler devam ediyor. Sosyal hayatla ilgili baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Ay, gün boyu boşlukta kalıyor. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor.

31 Temmuz: Ay Koç'ta olumlu etkiler var. Mutluluğunuzu arttıran gelişmeler olabilir. Aşk ve çocuklar konusunda sürpriz gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Şans oyunlarında beklenmeyen gelişmelere açıksınız.

1 Ağustos: Olumlu etkiler devam ediyor.

Oğlak

26 Temmuz: Ay Kova'da huzursuz etkiler var. Özellikle parasal konuların hareketli olduğu bir gün. Özellikle maddi konularda önceden başladığınız işlerin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz. Fakat harcamalara da dikkat etmelisiniz.

27 Temmuz: Parasal konularda büyük beklentilerden kaçınmak lazım.

28 Temmuz: Öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda, olumlu etkiler var. Bugün iletişim gerektiren konularda çok fazla ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ama alacağınız sonuçlar olumlu olacak. Seyahatler, yolculuklar, yabancılar, eğitim konuları, seminerler konusunda hareketli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

29 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. İş, kariyer ve hedeflediğiniz konularla ilgili baskı ve sorumluluk artıyor. Ama disiplinli çalışma ve sabırla olumlu sonuçlar alınabilir.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor.

31 Temmuz: Ay Koç'ta zorlayıcı etkiler var. İş, kariyer ve ailevi meselelere dikkat.

1 Ağustos: Zorlayıcı etkiler devam ediyor.

Kova

26 -27 Temmuz: Ay Kova'da olumlu etkiler var. Kişisel konular ön plana çıkabilir. Önceden başladığınız işlerin olumlu sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz.

28 Temmuz: öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda. Maddi konuların hareketleneceği bir gün. Bugün çok fazla ayrıntıya takılabilirsiniz. Özellikle parasal konularda ve başkalarından beklenen destekler konusunda yanılgılar olabilir. Anlaşmalara dikkat.

29 Temmuz: Ay Balık'ta maddi konular önemini korumaya devam ediyor. İletişim konularında baskı ve sorumluluk artıyor.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta kalıyor. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz: Ay Koç'ta. Sizin için etkiler olumlu olacak. Özellikle yakın çevreniz, anlaşmalar ve iletişim konularında zorlayıcı etkiyi fırsata dönüştürebilirsiniz.

1 Ağustos: Olumlu etkiler devam ediyor.

Balık

26 Temmuz: Ay Kova'da. Huzursuz etkiler var. Geçmişte başlamış bazı olayların sonuçlanması mümkün. Günlük hayatınızdaki işler ve sağlık ile ilgili harcamalar artabilir. .

27 Temmuz: Sezgilerinizin arttığı bir gün.

28 Temmuz: öğle saatlerinde Ay Balık Burcu'nda olumlu etkiler var. Fakat ilişkiler konusunda gereğinden fazla detayla uğraşabilir ve sıkılabilirsiniz.

29 Temmuz: Olumlu etkiler devam ediyor. Fakat parasal konulara dikkat. Baskı ve sorumluluk artıyor. Ama üzerinde sabırla çalıştığınız konularda iyi sonuçlar alabilirsiniz.

30 Temmuz: Ay gün boyu boşlukta kalıyor. Bugün başlanan işlerden sonuç almak zor. Gün boyu boşlukta kalan ay yüzünden çabalar sonuçsuz kalabilir.

31 Temmuz ve 1 Ağustos: Ay Koç'ta. Parasal konularda zorlayıcı gelişmelere dikkat.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari