Koç

20 Eylül Pazartesi: Olumlu etkiler var. Yaratıcı çalışmalar için uygun, tedaviler için uygun. Duygusallık var. Girişimler konusunda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir. Hayal kırıklıkları olabilir. Dostluklar ve sosyal hayat açısından hareketli gelişmeler var.

21 Eylül Salı: Ay Balık'ta. Huzursuz etkiler var. Borç alacak konularında dikkatli olmak gerekiyor. Parasal konularda kayıplar olabilir.

22 Eylül Çarşamba: Amaçlar ve ilişkiler konusunda geleceğe yönelik planlar ve girişimler olumlu sonuçlanabilir.

23 Eylül Perşembe: Sabah saatlerinde huzursuz edici etkiler var. Bir müddet önce başlanan çalışmaların görünür olma zamanı. Öğle saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkiler konusunda dikkatli olmak lazım.

24 Eylül Cuma: Yeni girişimler konusunda olumlu etkiler var. Fakat sağlık konusuna dikkat.

25 Eylül Cumartesi: Olumlu etkiler var. Özellikle ön planda olmak istediğiniz konularda başarılı olabilirsiniz.

26 Eylül Pazar: Parasal konular hareketli. Güvenlik ihtiyacı artıyor. Beklenen destekler gelmeyebilir.

Boğa

20 Eylül Pazartesi: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle işle ilgili hayal kırıklıkları olabilir.

21 Eylül Salı: Olumlu etkiler var. Daha fazla ön plana çıkabilirsiniz. Fakat ilişkiler konusuna dikkat.

22 Eylül Çarşamba: Olumlu etkiler devam ediyor. Yurt dışı bağlantılı konular ve ilişkiler ön planda.

23 Eylül Perşembe: Olumlu etkiler var. Sabah saatlerinde önceden başlanan işlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Öğleden sonra zorlayıcı olaylar var. Gizli kalmış olaylar zorlayıcı olabilir.

24 Eylül Cuma: Huzursuz edici etkiler devam ediyor. Olayları zorlamaktan kaçının.

25 Eylül Cumartesi: Karamsar duygular artabilir.

26 Eylül Pazar: Olumlu etkiler var. Ön plana çıkabilirsiniz. Fakat ilişkiler konusuna dikkat.

İkizler

20 Eylül Pazartesi: Olumlu etkiler var. Yaratıcı çalışmalar, tedaviler için uygun. Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yolculuk gibi konularda yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

21 Eylül Salı: Zorlayıcı etkiler var. İş, kariyer ve sağlık konularına dikkat.

22 Eylül Çarşamba: İş konusundaki amaçlar ve ilişkilerle ilgili geleceğe yönelik planlar ve girişimler olumlu sonuçlanabilir.

23 Eylül Perşembe: Zorlayıcı etkiler var. Ev, iş ve ailenizi ilgilendiren konularda gerginliklere dikkat.

24 -25 Eylül: Olumlu etkiler var. Özellikle sosyal hayat, dostlar, geleceğe yönelik beklentilerinizle ilgili olumlu gelişmeler var.

26 Eylül Pazar: Huzursuzluk var. Yalnızlık ve karamsarlık hissedebilirsiniz.

Yengeç

20 Eylül Pazartesi: Huzursuz edici etkiler var. Parasal konularda ve başkalarından beklenen destekler konusunda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

21 -22 Eylül: Olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yolculuk gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

23 Eylül Perşembe: Sabah saatlerinde Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yolculuk gibi konularda önceden başlanan işlerin görünür olma zamanı. Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar da gelebilir. Öğleden sonra iş konusunda zorlayıcı gelişmeler var.

24 -25 Eylül: Zorlayıcı etkiler var. Özelikle işinizi ilgilendiren konularda gelişmeler zorlayıcı olabilir.

26 Eylül Pazar: Olumlu etkiler var. Özellikle sosyal hayat, dostlar, geleceğe yönelik beklentilerinizle ilgili olumlu gelişmeler var.

Aslan

20 Eylül Pazartesi: Huzursuz edici etkiler var. İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili girişimler konusunda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

21 Eylül Salı- 22 Eylül Çarşamba: huzursuz edici gelişmeler var. Özellikle günlük hayatınız, borç-alacak, kredi gibi konularda pek rahat değilsiniz.

23 Eylül Perşembe: Sabah saatlerinde önceden başlanan işlerin görünür olma zamanı. Özellikle başkalarıyla yaptığınız ortak çalışmalar konusunda somut gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar da gelebilir veya beklenmeyen değişiklikler olabilir. Öğleden sonra olumlu gelişmeler var.

24 -25 Eylül: Olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yolculuk gibi konularda sizi memnun edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

26 Eylül Pazar: Zorlayıcı etkiler var. Hedefleriniz ve kariyerinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz.

Başak

20 Eylül Pazartesi: Huzursuz edici etkiler var. Sağlık konuları ön planda Duygusallık var. Günlük işlerinizle ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir.

21 Eylül Salı: Zorlayıcı olabilir. Özellikle ilişkilerinizle ilgili gerginlikler olabilir.

22 Eylül Çarşamba: İlişkilerinizle ilgili geleceğe yönelik yeni adımlar atabilirsiniz. Fakat gerginliklere de dikkat.

23 Eylül Perşembe: Gergin etkiler var. Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar olabilir ama beklenmeyen değişiklikler veya aniden meydana gelen olaylar zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra ortaklaşa işlerle ilgili gelişmeler var. Ama tedbirsizliklere ve harcamalara dikkat.

24- 25 Eylül : Huzursuz edici gelişmeler olabilir. Özellikle ortaklaşa gelirler, borç- alacak gibi konularda dikkatli olmak gerekiyor.

26 Eylül Pazar: Olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yolculuk gibi konularda sizi memnun edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi

20 Eylül Pazartesi: Olumlu etkiler var. Aşk, çocuklar, yaratıcı çalışmalar için uygun. Fakat riskli girişimler konusunda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

21 -22 Eylül: Huzursuz etkiler var. Sağlık ve günlük işler konusunda huzursuz edici gelişmeler yaşanabilir. Parasal konulara dikkat.

23 Eylül Perşembe: Sabah saatlerinde huzursuz edici etkiler var. Öğle saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkiler konusunda gerginliklere dikkat.

24 -25 Eylül: Yeni girişimler ve ilişkiler konusunda olumlu etkiler var.

26 Eylül Pazar: Huzursuz edici etkiler var. Güvenlik ihtiyacı artıyor. Beklenen destekler gelmeyebilir. Harcamalar artabilir.

Akrep

20 Eylül Pazartesi: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle ailevi konularda ve özel hayatınızla ilgili hayal kırıklıkları olabilir.

21 Eylül Salı: Olumlu etkiler var. Özellikle aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

22 Eylül Çarşamba: Olumlu etkiler devam ediyor.

23 Eylül Perşembe: Huzursuz edici gelişmeler var. Günlük hayatınızı ve sağlığınızı ilgilendiren konular zorlayıcı olabilir.

24 -25 Eylül: Huzursuz edici etkiler devam ediyor. Olayları zorlamaktan kaçının.

26 Eylül Pazar: Gergin etkiler var. İlişkiler konusuna dikkat.

Yay

20 Eylül Pazartesi: Olumlu etkiler var. Yaratıcı çalışmalar, tedaviler için uygun. Yakın çevre, iletişim, haberleşmelerle ilgili gelişmeler olumlu olabilir. Fakat alacağınız haberlerin doğruluğunu araştırmalısınız.

21 Eylül Salı: Zorlayıcı etkiler var. Ev ve aile konularına dikkat.

22 Eylül Çarşamba: Gergin etkiler var. Ev ve aile ile ilgili yeni adımlar atılabilir ama sakin kalmakya dikkat etmek gerekiyor.

23 Eylül Perşembe: Zorlayıcı etkiler var. Ev, iş ve ailenizi ilgilendiren konularda gerginliklere dikkat.

24 -25 Eylül: Olumlu etkiler var. Özellikle aşk, çocuklar, yaratıcı yeteneklerinizle ilgili konularda mutluluk verici gelişmeler olabilir.

26 Eylül Pazar: Huzursuzluk var. Günlük işler ve sağlık sorunları ile uğraşmak bunaltıcı olabilir.

Oğlak

20 Eylül Pazartesi: Huzursuz edici etkiler var. Parasal konularda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir. Harcamalar artabilir.

21 -22 Eylül: Olumlu etkiler var. Eğitim, yakın çevrenizdekiler, iletişim gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberler olumlu olabilir.

23 Eylül Perşembe: Olumlu gelişmeler var. Yakın çevreniz, eğitim, yolculuk gibi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar da gelebilir. Öğleden sonra ailenizle ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir.

24 -25 Eylül: Zorlayıcı etkiler var. Özelikle evinizi, ailenizi, özel hayatınızı ilgilendiren konularda gelişmeler zorlayıcı olabilir.

26 Eylül Pazar: Olumlu etkiler var. Özellikle aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılığınızı ilgilendiren konularda sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir.

Kova

20 Eylül Pazartesi: Olumlu etkiler var. Öne çıkmak istediğiniz konularda başarılı olabilirsiniz. Fakat yanılgılar ve hayal kırıklıklarına karşı da dikkatli olmalısınız.

21 Eylül - 22 Eylül: Parasal konularda hareketli gelişmeler var. Harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.

23 Eylül Perşembe: Parasal konularda değişimler olabilir. Kişisel gelirlerinizle ilgili somut gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar da gelebilir veya beklenmeyen değişiklikler olabilir. Öğleden sonra olumlu gelişmeler var.

24 -25 Eylül: Olumlu etkiler var. Özellikle yakın çevreniz, haberleşmeler, eğitim, yolculuk gibi konularda sizi memnun edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

26 Eylül Pazar: Zorlayıcı etkiler var. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

Balık

20 Eylül Pazartesi: Huzursuz edici etkiler var. Yardım konuları, hayal gücünü harekete geçiren konular, rüyalar, yaratıcı çalışmalar için uygun, tedaviler için uygun. Sağlık konuları ön planda. Fakat girişimler konusunda dikkatli olmak lazım yanıltıcı durumlar ortaya çıkabilir.

21 Eylül Salı: Olumlu etkiler var. Özellikle ön plana çıkartmak istediğiniz konularla ilgili başarılı olabilirsiniz.

22 Eylül Çarşamba: Olumlu etkiler var. Kendiniz ve kişisel özelliklerinizle ilgili geleceğe yönelik yeni adımlar atabilirsiniz. Fakat ilişkilerinizle ilgili gerginliklere de dikkat.

23 Eylül Perşembe: Öğle saatlerinde sürpriz fırsatlar olabilir ama beklenmeyen değişiklikler veya aniden meydana gelen olaylar zorlayıcı olabilir. Öğleden sonra parasal konulara dikkat.

24- 25 Eylül: Parasal konularla ilgili gelişmeler devam ediyor. Harcamalara dikkat.

26 Eylül Pazar: Olumlu etkiler var.
Haberleşmeler, iletişim, yakın çevreniz, yakınlarınızla ilgili konularda sizi memnun edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari