27 Eylül- 3 Ekim arasında gezegenlerin astrolojik Etkileri...

Önümüzdeki 27- 3 Ekim haftasına Akrep burcu ve Terazi burcunun enerjileri hakim olacak. Akrep burcunda hareket eden Venüs-Mars gezegenlerinin birbirine yakınlığı ilişkilerimizi etkilerken, kıskançlık, şüphe, endişe ve kuruntuyu arttırıyor.

23 Eylül'de Terazi burcuna geçen Güneş, hafta boyunca, Terazi'de bulunan Satürn'e çok yakın seyrediyor ve 30 Eylül-1 Ekim günlerinde Satürn'le buluşuyor. Bu buluşma kısıtlanmışlık hissi ve baskı duygusu uyandıran gelişmeleri işaret ediyor. Özellikle ilişkilerde denge arayışı sürerken, huzursuzluğu ve gerginliği arttıran olaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz.

Yönetimi, üst düzey yöneticileri zorlayan, ön planda olan, tanınmış, kurum, kuruluş ve kişilerin, üzerinde baskı duygusu uyandıran gelişmeler hafta boyunca etkisini sürdürebilir. Öte yandan, otoriter tavırlar, sorumluluk, ciddiyet arayışı artabilir.

Astrolojiye göre, Güneş'in parlaklılığını fazla gösteremediği Terazi burcunda oluşu, otoriteyi temsil eden Satürn'ün ise kuvvetli olduğu Terazi burcundaki birleşimi, otorite ve baskının, tanınmış kişiler, yönetim kademesinde bulunan kişiler için güçlü bir biçimde açığa çıkacağının ve bu kişileri zorlayacağının bir işareti.

Türkiye açısından ise özellikle 30 Eylül ve 1 Ekim günleri zorlayıcı gelişmeler dikkati çekebilir.

Halkı yakından ilgilendiren etkileyici gelişmelerle karşılaşılması mümkün. Ülke içinde huzursuzluk veren gelişmeler yaşanabileceği baskılar yüzünden bazı tanınmış kişileri zorlayan olaylar da olabilir.

Haftayı kişisel olarak değerlendirirsek, kişisel zevk ve eğlence anlamında imkanlarımızın kısıtlanacağı bu hafta, sorumluluklarımıza daha fazla sahip çıkmak için uygun şartlar altındayız. Bu yüzden egomuzu ön plana çıkartmak yerine, özverili çalışmalar yapmayı tercih edebiliriz.

Ay hareketleri duygularımızı ve ruh halimizi nasıl etkiliyor?

27 Eylül Pazartesi günü boyunca Ay Boğa burcunda hareket ediyor olacak. Güvence ve huzur arayışı ön plana çıkıyor.

Ay- Merkür arasındaki uyumlu açı, iletişimin artacağı, fikir alışverişlerinin hızlanacağı, düşüncelerin kolay ifade edileceği bir süreci işaret ediyor. Yapılacak anlaşmalar, sözlü ve yazılı ifadeler, fikir alışverişleri olumlu sonuçlanabilir.

28 Eylül Salı: günü sabah saatlerinde Ay- Jüpiter- Uranüs uyumlu açısı coşku, sevinç ve iyimserliği arttıracak. Beklenmeyen olaylar, sürpriz gelişmeler sevinç yaratabilir.

Öğle saatlerinden itibaren, Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak. İletişim ve haberleşmenin ön plana çıkacağı bugün de, hızlı değişimlere hazır olmalıyız.

Ay gün içinde ilk önce Güneşe daha sonra da Satürn'e olumlu açı yapacak. Duygusal anlamda kendimizi daha rahat hissedeceğimiz bu saatlerde denge ve istikrar ön plana çıkabilir.

Değerli ve önemli kişilerle bir araya gelebilir veya bu kişilerle ilgili haberler duyabiliriz. Sorumluluk gerektiren işler için de uygun bir zaman.

29 Eylül Çarşamba:Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor ve haberleşme, iletişim trafiği devam ediyor. Olaylar hızlı değişebilir.