Koç

27 Eylül: Maddi güvenlik konularını ön planda olduğu günler. Daha sağlam ve güvenilir yatırımlar yapmak, birikimlerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Harcamalar konusunda dikkatli olmak gerekebilir.

28- 29 Eylül: Olumlu etkiler var. Yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor. Arkadaşlarınızla hareketli saatler geçirebilir, çok çeşitli aktiviteler içine girebilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz konularla ilgili girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Olumlu etkiler var.

30 Eylül: Olumlu etkiler devam ediyor ama iletişim sorunlarına dikkat. Öğle saatlerinde ortaya çıkacak gergin etkiler, ilişkileri olumsuz etkileyebilir, Ani kararlardan kaçınmaya özen göstermek gerekiyor. Akşama doğru, Duygusal güvenlik ihtiyacı artıyor, ev, aile, yuva konuları önem kazanıyor.

1-2 Ekim: Aile içinde baskı uyandıran gelişmeler, huzursuzluk var.

3 Ekim: Olumlu etkiler var. Mutluluk arzusu ve eğlenme ihtiyacı artıyor.

Boğa

27 Eylül: Olumlu etkiler var. Fikirlerinizi kabul ettirmek ve kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak için çeşitli çalışmalar içine girebilirsiniz.

28-29 Eylül: Parasal konularda sabırsız davranabilir, almak istediğiniz kararlar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Çok çeşitli alternatifler yüzünden kararsız kalmanız doğal. Biraz huzursuz etkiler var.

30 Eylül: Sabah saatlerinde huzursuzluk artıyor. Akşama doğru, olumlu etkiler var. Yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanıyor.

Arkadaşlarınızla hareketli saatler geçirebilir, çok çeşitli aktiviteler içine girebilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz konularla ilgili girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz.

1-2 Ekim: Olumlu etkiler devam ediyor. Coşku, heves, sevinç uyandıran gelişmeler var. Cesaret ve iyimserlik artıyor. Sürpriz olaylar, beklenmedik gelişmeler olumlu olabilir. Karşılıklı konuşmalar, fikir alışverişleri, iletişim için iyi dönem.

3 Ekim: Gergin etkiler var. Özellikle ev ve aile konularında zorlanabilirsiniz.

İkizler

27 Eylül: Karamsarlığınızın arttığı günler. Endişeler ve korkular yüzünden huzursuz olabilir, kendi içinize kapanmak isteyebilirsiniz.

28-29 Eylül: Olumlu etkiler var. Bu günlerde kendinizi daha fazla gösterebilir, yapacağınız anlaşmalarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

30 Eylül: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ederken, işle ilgili konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Akşama doğru ise parasal konularda zorlanabilirsiniz.

1-2 Ekim: Maddi konularınız ön planda olacak.

3 Ekim: Olumlu etkiler var. Fikirlerinizi kabul ettirmek ve kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak için çeşitli çalışmalar içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler olumlu olacak.

Yengeç

27 Eylül: Sosyal açıdan hareketli bir gün. Kendinizi iyi hissedecek ve yeni gruplara dahil olma fırsatı bulacaksınız. Olumlu etkiler var.

28-29 Eylül: Karamsarlığın arttığı bir gün. Yalnızlık ve endişe duyguları artıyor. Olayları kontrol edemediğinizi düşünebilirsiniz. Huzursuzluk var.

30 Eylül: Sabah saatlerinde huzursuz edici etkiler devam ediyor. Akşama doğru yeni başlangıçlar için cesaret artıyor. Girişimlerde başarılı olma potansiyeli var. Olumlu etkiler altındasınız.

1-2 Ekim: Olumlu etkiler var. Mutluluğunuzu arttıran gelişmeler ön planda olacak. Şans oyunlarında olumlu etkiler var.

3 Ekim: Parasal konular ön plana çıkıyor. Lüks ve gösterişe yönelik harcamalar artabilir.

Aslan

27 Eylül: Gergin etkiler var. Özellikle işinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

28-29 Eylül: Kendinizi iyi hissedecek ve yeni gruplara dahil olma fırsatı bulacaksınız. Olumlu etkiler var. Sosyalliğiniz artıyor.

30 Eylül: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ediyor. Akşama doğru ise karamsar duygular içine girebilirsiniz.

1-2 Ekim: Karamsarlığınız devam ederken, olayların kontrolünüz dışında geliştiğini hissedebilirsiniz.

3 Ekim: Olumlu etkiler var. Kendinizi öne çıkartabilir, dikkati çekebilirsiniz.

Başak

27 Eylül: Olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular ön planda. Mesleki anlamda kendiniz geliştirmek isteyebilir ve kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.

28-29 Eylül: Gerginlik ve huzursuzluk var. İşinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Etrafınızdakileri kırmaktan kaçının.

30 Eylül: Sabah saatlerinde gerginlik devam ederken, akşama doğru gelişmeler olumlu olacak. Çeşitli davetler alabilir, çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz.

1-2 Ekim: Olumlu etkiler devam ediyor. Sosyal hayatınız daha da hareketlenebilir, sürprizler sevindirici olabilir.

3 Ekim: Huzursuz etkiler var. Karamsarlık içine girebilirsiniz. Yalnızlık ve endişe duyguları artıyor. Olayları kontrol edemediğinizi düşünebilirsiniz.


Terazi

27 Eylül: Maddi güvenlik konularını ön planda olduğu günler. Huzursuz etkiler var. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgilenecek yatırımlarınızın güvenirliliğini test edeceksiniz.

28- 29 Eylül: Olumlu etkiler var. Daha sosyal olmak isteyebilirsiniz. Dostlarınızdan destek görebilir, topluluk içinde başarılı olabilirsiniz.

30 Eylül: Sabah saatleri olumlu etkiler devam ederken akşama doğru, duygusal güvenlik ihtiyacı artıyor, iş ve kariyer konuları önem kazanıyor.

1-2 Ekim: İş yerinde baskı uyandıran gelişmeler, huzursuzluk var.

3 Ekim: Olumlu etkiler var. Çeşitli davetler alabilir, çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz.

Akrep

27 Eylül: Gergin etkiler var. İlişkileriniz konusunda daha hoşgörülü olmalı egonuzu ön plana çıkartan davranışlardan kaçınmalısınız.

28-29 Eylül: Parasal konularda sabırsız davranabilir, almak istediğiniz kararlar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Özellikle başkalarından beklediğiniz destek ve yardımların gelemeyeceğini düşünebilir, huzursuz olabilirsiniz.

30 Eylül: Sabah saatlerinde huzursuzluk artıyor. Akşama doğru, olumlu etkiler var. Uzaklardan gelen haberler heyecanınızı arttıracak. Beklediğiniz gelişmelerin hız kazanması moralinizi yükseltecek. Seyahat planları yapabilir, yurt dışı bağlantılı işlerinizde olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

1-2 Ekim: Olumlu etkiler devam ediyor. Coşku, heves, sevinç uyandıran gelişmeler var. Cesaret ve iyimserlik artıyor. Özellikle yurt dışı bağlantılı konularda sürpriz olaylar, beklenmedik gelişmeler olumlu olabilir.

3 Ekim: Gergin etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyer hedeflerinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

Yay

27 Eylül: Günlük işlerinizle daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlık konularına dikkat.

28-29 Eylül: Gergin etkiler var. Özellikle ilişkilerinizle ilgili gerginliklere dikkat.

30 Eylül: Sabah saatlerinde ilişkilerinizdeki huzursuzluk devam edebilir. Öte yandan sürpriz gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun. Akşama doğru ise başkalarından gelecek destekler ve parasal konularda zorlanabilirsiniz.

1-2 Ekim: Maddi konularınız ön planda olacak. Borç alacak, krediler gibi konularla uğraşabilirsiniz.

3 Ekim: Olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular ön planda. Mesleki anlamda kendiniz geliştirmek isteyebilir ve kurs ve eğitimlere katılabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.

Oğlak

27 Eylül: Mutluluğunuzu arttıran gelişmeler olabilir. Aşk hayatınız hareketleniyor. Olumlu etkiler var.

28-29 Eylül: Günlük işlerinizle daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlık konularına dikkat.

30 Eylül: Sabah saatlerinde günlük hayatınızdaki hareketlilik devam ediyor. Akşama doğru ise ilişkilerinizle ilgili yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

1-2 Ekim: İlişlerinizle ilgili gergin etkiler devam ederken, sosyal hayatınız hareketleniyor. Dostlarınızdan ve arkadaş çevrenizden gelecek destekler sizi olumlu etkileyecek.

3 Ekim: Parasal konular ön plana çıkıyor. Başkalarından beklediğiniz destekler konusunda huzursuzluk hissedebilirsiniz. Öte yandan, borç alacak, krediler gibi konularla uğraşabilirsiniz.

Kova

27 Eylül: Gergin etkiler var. Özellikle evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

28-29 Eylül: Kendinizi iyi hissedecek ve mutluluğunuzu arttıran gelişmelerle karşılaşacaksınız. Aşk hayatınız hareketleniyor. Olumlu etkiler var.

30 Eylül: Sabah saatlerinde olumlu etkiler devam ediyor. Akşama doğru ise günlük hayatın sıkıcı işleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

1-2 Ekim: Rutin çalışmalar devam ederken, kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

3 Ekim: İlişkilerinizle ilgili gelişmeler önem kazanıyor. Gerginliklerden uzak durun.

Balık

27 Eylül: Olumlu etkiler var. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz hızlanıyor. Bugün iletişim konularına daha fazla önem verecek, yakın dostlar ve yakın akrabalarınızla paylaşım içinde olacaksınız.

28-29 Eylül: Gerginlik ve huzursuzluk var. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz. Etrafınızdakileri kırmaktan kaçının.

30 Eylül: Sabah saatlerinde gerginlik devam ederken, akşama doğru gelişmeler olumlu olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor. Mutluluk verici gelişmeler ön planda.

1-2 Ekim: Olumlu etkiler devam ediyor. Çocuklarla ve aşk hayatınızla ilgili sürprizler ve sevindirici gelişmeler olabilir.

3 Ekim: Huzursuz etkiler var. Günlük hayatınızla ilgili çalışmalarınız daha zorlayıcı olabilir. Bu arada sağlık konularına dikkat.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari