Koç

11-12 Ekim: Olumlu etkiler var. Mutluluk verici etkiler var. İlişkiler, aşk, sevgi duygusunda artış var. Çocuklar, seyahatler, yabancı ülkeler, eğitim gibi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Özellikle uzaklardan gelecek haberler ve yurtdışı kaynaklı gelişmeler olumlu olabilir.

13-14 Ekim: Zorlayıcı etkiler var. İçinizden yükselen arzular sizi anneniz, aileniz, işiniz, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda etkileyecek.

15-16-17 Ekim: Olumlu etkiler var. Özellikle sosyal ortamlarda hareketli olacak ve yapacağınız çalışmalarda başarılı olacaksınız.

Boğa

11-12 Ekim: Huzursuz edici etkiler var. Başkalarıyla ilgili beklentileriniz, borç- alacak gibi konularda dikkatli olmalısınız.

13-14 Ekim: Olumlu etkiler var. İlişkiler, uzaktaki kişiler, yurtdışı, eğitim bağlantılı konular, seyahatler gibi konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

15-16-17 Ekim: Gergin etkiler var. İlişkiler zorlayıcı olabilir, geleceğe yönelik hedefleriniz veya işinizi ilgilendiren konularda sorunlar çıkabilir.

İkizler

11-12 Ekim: Gergin etkiler var. İlişkiler konusunda yaşanabilecek huzursuzluklara dikkat.

13-14 Ekim: Huzursuz etkiler var. Başkalarıyla ilgili beklentileriniz, borç- alacak gibi konularda dikkatli olmalısınız.

15-16-17 Ekim: Olumlu etkiler var. İlişkiler, uzaktaki kişiler, yurtdışı, eğitim bağlantılı konular, seyahatler gibi alanlarda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

11-12 Ekim: Sağlığınızı ilgilendiren konular ve günlük işlerinizle ilgili huzursuz edici etkiler var.

13-14 Ekim: Gergin etkiler var. Özellikle ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız.

15-16-17 Ekim: Huzursuz etkiler var. Ortaklaşa işler, borçlar, krediler gibi konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Özellikle başkalarından göreceğiniz destekler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Aslan

11-12 Ekim: Özellikle aşk hayatı, çocuklarla ilgili konular ve yaratıcı yeteneklerinizle ilgili mutluluk veren gelişmelere açık olduğunuz günler.

13-14- Ekim: Huzursuz etkiler var. Özellikle sağlık ve günlük işlerinizle ilgili konular zorlayıcı olabilir.

15-16-17 Ekim: Gergin etkiler var. Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda dikkatli olmalısınız.

Başak

11-12- Ekim: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle aile içi gerginliklerden uzak durmaya çalışın.

13-14 Ekim: Olumlu etkiler var. Özellikle aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular ve yaratıcı yeteneklerinizle ilgili mutluluk veren gelişmelere açık olduğunuz günler.

15-16-17 Ekim: Huzursuz edici etkiler var. Sağlık konusunda dikkatli olmalı, günlük işlerinizle ilgilenirken kendinizi fazla yormamalısınız.

Terazi

11-12 Ekim: Özellikle yakın çevrenizle ilgili konularda ve iletişim gerektiren konularda sevindirici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

13-14 Ekim: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle işinizi, ailenizi özel hayatınızı, evinizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz.

15-16-17 Ekim: Olumlu etkiler var. Özellikle aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular ve yaratıcı yeteneklerinizle ilgili mutluluk veren gelişmelere açık olduğunuz günler.

Akrep

11-12 Ekim: Parasal konular hareketleniyor. Kişisel gelirleriniz ve sahip olmayı beklediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Fakat harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.

13-14 Ekim: Olumlu etkiler var. İlişkiler, yakın çevrenizle ilgili konular ve iletişim gerektiren konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

15-16-17 Ekim: Gergin etkiler var. Ailevi ilişkiler zorlayıcı olabilir, Ev ve aile konularında sorunlar çıkabilir.

Yay

11-12 Ekim: Olumlu etkiler var. Kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak isteyebilir ve bunda da başarılı olabilirsiniz.

13-14 Ekim: Parasal konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Harcamalara dikkat edin.

15-16-17 Ekim: Olumlu etkiler var. İlişkiler, yakın çevrenizle ilgili konular ve iletişim gerektiren konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak

11-12 Ekim: Huzursuz edici etkiler var. Kontrol dışı gelişmeler yüzünden karamsarlık ve endişe duyabilir, huzursuz olabilirsiniz. Olayları fazla zorlamayın ve akışa bırakın.

13-14 Ekim: Olumlu etkiler var. Kendinizi daha fazla ön plana çıkartabilir ve dikkat çekebilirsiniz.

15-16-17 Ekim: Parasal konular hareketli, harcamalara ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.

Kova

11-12 Ekim: Olumlu gelişmeler var. Özellikle sosyal hayat, dostluklar, arkadaşlıklar, toplantı ve organizasyon konularında olumlu etkilere açıksınız.

13-14 Ekim: Huzursuz etkiler var. Özellikle kontrol dışında kalan olaylar yüzünden zorlanabilirsiniz. Olayları kabullenici davranmaya çalışın.

15-16-17 Ekim: Olumlu etkiler var. Etkili olmak istediğiniz alanlarda Kendinizi daha fazla ön plana çıkartabilir ve dikkat çekebilirsiniz.

Balık

11-12 Ekim: Zorlayıcı etkiler var. Özellikle işinizi, kariyerinizi ve hedeflerinizi ilgilendiren konularda gerginliklerden uzak durmaya çalışın.

13-14 Ekim: Olumlu etkiler var. Özellikle sosyal hayat, dostluklar, arkadaşlıklar, toplantı ve organizasyon konularında olumlu etkilere açıksınız.

15-16-17 Ekim: Huzursuz edici etkiler var. Özellikle kontrol dışında kalan olaylar yüzünden zorlanabilirsiniz. Yalnızlık ve karamsarlık hissedebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak ve kabullenici davranmak bir çözüm olabilir.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari