Büyük değişimlerin haftasına girdiğimizi söyleyen Binnur Zaimlervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak 2 Haziran’ın ilk saatinde ikizler burcunda "parçalı güneş tutulması"nın gerçekleşeceği haberini veriyor. İştevirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak bu haftanın burç yorumları...


Jüpitervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak 4 Haziran Cumartesi Türkiye saatiyle 15.58’de yaklaşık bir sene kalacağı boğa burcuna geçiyor. Önceden planladığımız girişimlervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak yolculuklarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak teklifler için perşembe gününden sonra harekete geçmemiz çok etkili olacaktır. Ok yaydan fırlarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak evren harekete geçer. Perşembeden önce meditasyon yapmakvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak hedeflerimizi netleştirmemizevirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak gönlümüzden geçenlerin bilinçli olarak farkında olmamıza yarar.

(Öncelikle yükselen burcunuzu okuyunuz)

Koç: Tutulma ile birlikte inançlarınızvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak hayata bakış açınız gelişim gösteriyor. Olaylara çok daha geniş bir perspektiften bakma şansını elde edeceksiniz. İlişkiniz ise bu yeni bakış açınızdan olumlu yönde etkileniyor. Hem iş yerinde hem de özel hayatınızdaki partnerinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak sizin bir büyük bir adım atmanıza yardımcı olacak. Yurt dışı seyahatler çok şey kazandırabilir.

Boğa: Ortaklaşa paylaşımların hızla ön plana çıktığı bir haftaya giriyorsunuz. Kendi Bireysel kazanımlarınızı paylaşmaya hazır olun. Bu durum siz isteseniz de istemeseniz de söz konusu olacaktır. Eşinizle ortak bir yatırımla girmekvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak ev veya benzeri ortak yatırımlar yapmanız mümkün. İş yerinde en yakın çalıştığınız kişivirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak ortağınız ise oluşturduğunuz büyük projede kendi birikimlerinizi kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler: Yeni birileri tutulma ile karışınıza çıkıyor. Kadersel yönde olumlu etkileri bulunacak bu kişilervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak hem özel hem iş hayatınızda sizinle olabilirler. Sizin vizyonunuzu genişletecek bu kişilere dikkat edin. Özel hayatınızda ise yeni bir partner hatta evlilik devreye girebilir. Bireysel olarakvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak bazı şeylerin hayatınızdan gitmesine izin verin. Detoks zamanı başladı.

Yengeç: Tutulmalar günlük hayatınızda rutine bağlanmış alışkanlıkların iyi yönde değişmesini sağlayabilir. Sağlığınıza iyi gelecek bazı değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Beslenme düzeninizi regüle etmekvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak özellikle outdoor spora başlamak için uygun zamanlar. Yeni bir evcil hayvan edinmek niyetindeysenizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak bu hafta hiç durmayın. İş yerinde fiziksel olarak ofisinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak aldığınız görevler ve size bağlı çalışanlarda değişiklikler söz konusu olabilir.

Aslan: Aşk hayatınızda hızlı ve muhteşem değişikliklere hazır olun. Oldukça eğlenceli bir yaz sizi bekliyor. Varsa çocuklarla ilgili olumlu gelişmelervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak şansla gelen yeni fırsatlar dikkat çekici. Bu fırsatları iyi değerlendirip çoğaltabilirsiniz. Ne olursa olsun
yatarıcılığınız artıyor. Kendinizi ifade etmede sandığınızdan çok daha başarılı olduğunuz toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Başak: 2 Haziran tutulması ise hayatınızda bazı kökten değişimler gerçekleşiyor. Köklerinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak ailenizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak atalarınızla ilgili konular bir anda odak noktanız haline gelebilir. Bir aile ağacı oluşturmak için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Evinizde ve aile içindeki olumlu değişimlervirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak hatta ani bir taşınma her şeyi tazeleyecek. Kariyer ise bir süre nadasa bırakılmalı. Fazla beklentiye girmedenvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak gitmesi gerekenlere karşı direnç gösermeyin.

Terazi: Burcunuzda bulunan Satürnvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak tutulma sırasında çok sağlam temelli başlangıçlara girmenizi sağlayabilir. Yakın çevrenizdeki değişimvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak aslında sosyal olarak sizi rahatlatacak görünüyor. Kardeşler ve arkadaşlarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak bu dönemden sonra kimliğinizin yenilenmesinde size destek olacak. Geniş açıdan dünyaya bakacağınıza biraz yakın çevrenize konsantre olabilirsiniz.

Akrep: Bir süredir para durumunuz düzelmişti. İşte şimdi tutulmalar size yeni maddi imkanlara ulaşacağınız kapılar açıyor. Ortaklaşa paylaşımlardan uzak durup bu aralar bireysel yatırıma yönelmenizde fayda var. Sadece maddi değilvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak beceri anlamında da kendinize yatırım yapın. İleride sizi uzun dönem kazançlı duruma sokacak yeni kursalara gidebilirsiniz.

Yay: Tutulmanın doğrudan sizinle ilgili olduğunu biliyorsunuz değil mi? Hayatınızda istediğinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak gerçek emellerinize odaklanmanın tam sırası. Özellikle tutulma öncesi büyük hayaller kurun ve asla endişe etmeyin. Evren sizin yanınızda. 2 Haziran sonrasında atacağınız adımlarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak ister 2 hafta içindevirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak isterse 3 ay içinde de olsa size olumlu şekilde dönecektir. Yeni bir bebekvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak yeni bir işvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak yeni bir aşk için hayatınızın en uygun dönemlerinden birindesiniz.

Oğlak: Tutulmalarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak sağlığınıza özen gösteripvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak fazla koşturmadığınızda size istediğiniz günlük koşulları sağlayabilir. İç dünyanızın renklenmesinevirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak canlanmasına izin verin. Bu dönem sizin dış dünyadaki kimliğinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak görüntünüz ve mesleğinizden çokvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak kendi iç benliğiniz ile yakınlaşabileceğinizi gösteriyor. İçsel olarak güçlendiğinizdevirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak dış dünyada daha mutlu olduğunuzu görebilirsiniz.

Kova: Aşk hayatınızı bir kenara bırakıp dostlarınıza daha fazla vakit ayırın. Bireysel çabalarvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak projeler ve gösterilerden çok grup olarak hareket ettiğinizde daha mutlu olacaksınız. Bu dönem doslardanvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak mesleki dernekvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak klüp ve partilerden büyük fırsatların geleceğini bilin. İdeallerinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak uzun dönemli vizyonunuz ne yönde ise o tarafa doğru hızla gidebilirsiniz. İyimserlik tüm güzel kapıları açacaktır. Varsa çocuklarınızın artık düşündüğünüzden daha da olgunlaştıklarını kabul edin.

Balık: Kariyerinizde oldukça hızlı ve olumlu gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. İstediğinize bu haftalarda kavuşmanız büyük olasılık. Tanınırlığınız da giderek artıyor. Bunun yanında evinizvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak aileniz bir süreliğine sanki ikinci planda kalıyor. Onlara zaman ayırın ancak bu konuda oluşacak değişime karşı direnç göstermeyin. Hiçbir şeyi kayıp olarak görmedenvirgul - Bu Hafta Büyük Değişimler Olacak farklı bir gözlükle bakmaya çalışın.