Koç
21 Mart - 20 Nisan
Yönetici Yıldızınız: Mars (Çekicilik, savaş ve seks temsilcisi)
08.01.2012
Bugün Merkür sizin onuncu kariyer evinize geçiyor. Patronlarınız veya sütlerinizle her zamankinden daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Bugün evinizle ve ailenizle ilgilenmek isteyebilirsiniz ancak kariyerinizi ilgilendiren bir mesele veya otorite konumundaki bir kişi buna engel olabilir.

Boğa
21 Nisan - 21 Mayıs
Yönetici Yıldızınız: Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
08.01.2012
Merkür bugün sizin dokuzuncun yani hukuki konuları, uzak seyahatleri ve akademik meseleleri gösteren evinize geçti. Önümüzdeki günler düşünceleriniz bu konular üzerinde yoğunlaşabilir. Gün boyu yakın çevrenize odaklanacak, okuyup yazmak isteyeceksiniz. Arabanızla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz.

İkizler
22 Mayıs - 21 Haziran
Yönetici Yıldızınız: Merkür (Zeka ve canlılık temsilcisi)
08.01.2012
Merkür sizin yönetici gezegeniniz ve bugün sekizinci evinize yani ortak maddi gelirleri ve krizleri gösteren evinize geçti. Ay boyunca finansal meselelerle ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Sevgiliniz ile fiziki olarak yakınlaşabilir, birlikteliğinizin tadını çıkarabilirsiniz

Yengeç
22 Haziran - 23 Temmuz
Yönetici Yıldızınız: Ay (Duyguların temsilcisi)
08.01.2012
Merkür bugün sizin yedinci partnerlik evinize geçiş yaptı. Önümüzdeki haftalarda eşiniz veya partnerinizle iletişiminizin kuvvetlendiğini, sorunlarınızı daha rahat konuşur olduğunuzu fark edeceksiniz. Yalnız bugün eşinizin sizin üzerinizde baskı kurduğunu fark edebilir, gerilebilirsiniz.

Aslan
24 Temmuz - 23 Ağustos
Yönetici Yıldızınız: Güneş (En üstün güç temsilcisi)
08.01.2012
Bugün Merkür sizin altıncı iş metodlarınızı, iş yerinizi ve sağlığınızı gösteren eve girdi. Ay boyunca iş arkadaşlarınızla her zamankinden fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Sağlık sorunları ile ilgili doktorlardan görüş alabilirsiniz. Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz ancak yapmanız gereken işler buna engel olacak.


Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Yönetici Yıldızınız: Merkür (Zeka, dil ve canlılık temsilcisi)
08.01.2012
Merkür ikizler gibi sizin de yönetici gezegeninizdir ve bugün sizin eğlenceyi, aşkı, yaratıcılığı ve çocukları gösteren beşinci evinize girdi. Her türlü yaratıcı faaliyet açısından olumlu bir döneme giriyorsunuz. Sevgilinizle iletişiminiz artabilir, aranızda çocuk konuşmaları geçmeye başlayabilir.

Terazi
24 Eylül - 22 Ekim
Yönetici Yıldızınız: Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
08.01.2012
Merkür bugün sizin evinizi, ailenizi ve yuvanızı gösteren dördüncü evinize geçiş yaptı. Ay boyunca ailenizle iletişiminiz artabilir. Düşünceleriniz ev ve aileye odaklanacak. Bugün kariyerinizle ilgilenmek ve planlar yapmak isteyebilirsiniz ancak bir aile büyüğünün baskısı ile karşılaşabilir ve ilginizi eve vermek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep
23 Ekim - 22 Kasım
Yönetici Yıldızınız: Mars ve Pluton (Çekicilik, cazibe, savaş ve yeni sartları temsil eder)
08.01.2012
Merkür bugün sizin üçüncü evinize yani yakın çevrenizi, kardeşlerinizi, kısa seyahatleri gösteren evinize geçiş yaptı. Ay boyunca yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan iletişiminiz artabilir. Kısa seyahatler için görüşmeler konuşmalar yapabilirsiniz. Üçüncü ev yeni bilgileri de gösterir. Yeni bir kursa yazılabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Yay
23 Kasım - 22 Aralık
Yönetici Yıldızınız: Jüpiter (Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağıdır)
08.01.2012
Merkür bugün sizin ikinci yani çalışarak kazanılan gelirler evinize geçiş yapıyor. Ay boyunca maaşınız, gelirleriniz ve harcamalarınızla ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi finansal durumunuz yönlendirecek. Bugün ortak maddi meselelere kafa yoracaksınız. Bir şey satın almak isteseniz de maddi durumunuz yüzünden bunu ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

Oğlak
23 Aralık - 20 Ocak
Yönetici Yıldızınız: Satürn (Disiplin ve düzenlilik)
08.01.2012
Merkür bugün sizin birinci yani dış dünyaya gösterdiğiniz kimliğinizi, kişiliğinizi anlatan eve geçti. Ay boyunca kendinizi ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilir ve ortaya koyabilirsiniz. Bugün eşiniz veya partnerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ancak farkında olmadan ona baskı kurabilir, geri çekilmesine neden olabilirsiniz.

Kova
22 Ocak - 19 Şubat
Yönetici Yıldızınız: Uranüs (Değişiklik, ansızın bağlanış ve iyi sonuçları temsil eder)
08.01.2012
Merkür bugün sizin on ikinci yani biliçaltınızı, iç dünyanızı, elde olmayan nedenleri ve sırları gösteren evinize geçti. Ay boyunca düşüncelerinizi kimselere göstermek ve söylemek istemeyebilirsiniz. İç dünyanıza odaklanacak ve iç sesinizi dinlemek isteyeceksiniz. Bugün yapmanız gereken çok iş olacak ve bir köşeye çekilip yalnız kalmak için çok uğraşmanız gerekecek.

Balık
20 Şubat - 20 Mart
Yönetici Yıldızınız: Neptün (Hayalleri temsil eder)
08.01.2012
Merkür bugün sizin on birinci yani arkadaşlarınızı, grupları, geleceğe dair umutlarınızı gösteren evinize geçti. Ay boyunca arkadaşlarınızla aranızdaki iletişim kuvvetlenebilir. Çeşitli grup, dernek veya klüplerde konuşmalar yapabilirsiniz. Düşünceleriniz geleceğe dair planlarınız üzerinde yoğunlaşabilir.