25.08.2007Tam anlamıyla doğa insanlarıdır. Güzelliğe hayrandırlar. Çevrelerinde daima yaratıcı ve akıllı insanların olmasını isterler. Aşkta duyguları ve mantıkları arasında belli bir denge vardır. Zeki pratik ve esprilidirler. Duygu ve mantık dengesini kurabilen özel yetenekli insanlardır. Eşlerinde aradıkları huzuru bulmaları şarttır. Sezgisel yetenekleri gelişmiştir. Kaybetmekten hoşlanmazlar. Sevgilerini bazen abarttıkları için, partnerlerini gereğinden fazla şımartabilirler. Estetik yönleri çok gelişmiş olduğu için, dizayn gerektiren işlerde başarılı olurlar. İyi yürekli ve güçlü bir sanatseverdirler. Olağanüstü taklit etme kabiliyetleri vardır. Çok fazla seyahat ederler. Karşı cins üzerinde cazibeleri çok etkindir. Sıra dışı ilişkiler yaşamaktan hoşlanırlar.


Bugün Doğan Kadınlar
Yaşamları boyunca bitmeyen hazırlık içinde yaşarlar. Kıyafet seçimlerinde parlak çiçekli desenlerden, koyu renklerden ve özellikle mavi tonlardan hoşlanırlar. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. Entellektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Dikkat çeken cazibeleri ve bağımsız hareketleri, onları bulundukları toplulukta farklı kulvarlara getirir.


Bugün Doğan Erkekler
Cömert ve arkadaş canlısı kişilerdir. Özgürlüklerine fazla bağlı oldukları için, evliliklerinde problemler çıkar. Meraklı ve araştırmacı bir yapıya sahiptirler. Bilime ve edebiyata önem verirler. Giyim konusunda zevkli ve orijinal düşünürler. Çocuklarla araları daima iyidir. Kendilerini hiç kimseyle kıyaslamaktan hoşlanmazlar ve bu tür rekabet ortamları onları çok sinirlendirir. Yaşamlarında kendilerine ün getirecek sıra dışı meslekleri olacaktır.


Bugün Doğan Çocuklar
Şirinlikle dramatik kabiliyetlerini son derece ustaca birleştirerek çevrelerini etkilemeyi iyi bilen bu çocuklar yaşamın ateş toplarıdır. Daha küçük yaşlarda güçlü olmayı öğrenmişlerdir. Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler. Yüksek sesli konuşanlardan ve kendilerine zorla bir şey yaptıranlardan nefret ederler