DOMUZ - PIG hakkında açıklama

Samimi, Dürüst, Güvenilir, Sosyal, Çalışkan, İnat. olmayan, Sevecen, Duygusal, Maceracı


Domuzlar, Çin burcunun eşsiz cömert ve prensipli kişilerin burcudur. Domuzlar çok neşelidir ve hatasız davranışları ve zevkleri vardır. İdeali sevdiklerinden, onlara çok kez burnu havada yaratıklar olarak bakılr. Domuzlar, doğal olarak komforu seven duygusal kişilerdir ve yaşamda kalite ararlar. Domuzlar, aile ve arkadaşlarını candan severler ve onları mutlu etmek için ne gerekirse onu yaparlar. Domuzlar, başkalrına yardımı gir görev olarak değil de, bir zevk olarak görürler.
Domuzlar, vermeyi oı kadar severler ki, verecek kimsenin olmayışı onları çok üzer. Bu özellikleri onların kötü niyetliler tarafından kolayca kandırılmasına yol verir. Domuzların muhteşem sevgili ve arkadaş olma yetenekleri vardır. Hepizin iyilik taşıdığına samimi olarak inanan domuzlar, aile ve arkadaşlarının kötü yönlerini görmemezlikten gelirler. Fakat, eğer kullandıklarını his ederlerse, Domuzlar, alt edilemeyecek çetin rakipler olurlar.
Domuzlar meraklı ve zeki yatatıklardır, fakat onlar bazen, doğru olmamasına rağmen, tembel bilinirler. Aile ve arkadaş sevgileri ve sıcak gönüllülükleri, onları, ender elde edilebilecek eş veya arkadaş olmalarına yol açar.

KÖPEK - DOG hakkında açıklama
Samimi, Dürüst, Güvenilir, Sosyal, Çalışkan, İnat. olmayan, Sevecen, Duygusal, Maceracı

Köpekler, sadık ve dürüst olup, ve yüksek ahlak kurallarınca yaşarlar. Kendileri çok güvenilir olmalarına rağmen, başkalarına güvenmekte zorluk çekerler. Köpekler öok sadık arkadaşlardır ve çok iyi dinlerler. Çin burcunda, Köpekler maskeli savaşcılardır, ve her zaman ve her yerde ezilenlerin tarafını tutarlar.
Köpekler, düşünce ve davranışlarında çok katı olabilirler. Onların duygusaldır, ve enerjilerini tekrar odaklamak için yalnızlıpa zamana ihtiyaçları vardır. Köpekler başkalarına zamanla güvenebilirler, dolayısıyla onlara zaman tanımak gerek.
Mutlu olmak için, köpeklerin aktiv olamalrı gerekir. Köpekler, değerli buldukları her eylemi sonuna kadar götürürler.
Aşk kovalamada, köpeklerin en büyük düşmanı kendileridir. Çok kuşkullu olduklarından, seks partnerlerine sıtres yaratırlar ve dolayısıyla sevişmekte istedikleri randımanı alamazlar.

HOROZ - ROOSTER
Titiz, Verimli, İstikrarlı, Açık Fikirli, Zeki, Onurlu, Çekinmez. Eğlenceli, Sosyal, Kurnaz.

Hızlı düşünen ve zeki Horoz, pratik olup, fazla risk almayı sevmezler. Horozlar, etraflarındaki olup bitenleri o kadar iyi bilirler ki, arkadaşları onların herşeyi görme yetenekleri olduğuna inanır. Horozlardan birşey saklamak kolay değildir. Bu insanlar, dürüst ve filirlerini esigemez kişiler olup, kendilerine aynı şekilde davrananları çok severler.
Horozlar kandırmayı sevmezler, ve sahteliklerin arkasında saklanmazlar. Onlar dürüst ve açık olur ve sözlerini tutarlar. Horozlar ideal olup, herşeyi kontrol etmeyi severler. Görünüşe çok önem verirler ve kendilerin sevenlerle birlikte olmadan çok hoşlanırrlar.
Horozlar çevrelerini ve içindekileri kontrolleri altına almak için savaşırlar. Onlar çok düzenli oldukları gibi, aile fertlerinin de aynı olmasını isterler. Horozlar, doğal olarak muhafazakar ve sadık olurlar, ve hak edenlere büyük destek verirler. Horozun standartlarına uyamıyan arkadaşları, tükenmez gagaların hedefi olurlar.
Başkalarının kişiliğini kabullene Horozlar, çok tatminkar bir yaşam sürdürürler.

[SIZE="3"]MAYMUN - MONKEY [/SIZE]
Titiz, Verimli, İstikrarlı, Açık Fikirli, Zeki, Onurlu, Çekinmez.

Her zaman görkemli, enerji dolu Maymun, Çin burcunun sosyal parti yaratığıdır. Maymunların şenlik ve aktivitede doymaz bir iştahları varrdır. Hangi toplumda olursa olsun, Maymunlar kolaylıkla eğlenebilirler. Maymunlar, iyimser, kurnaz ve çok zekidirler. Maymunlar, herşeyin odağı olmasını sevmelerine rağmen, dinlemebilme yetnekleri de üstüğndür. Tükenmez merakları, onların her konuda çok bilgi sahpleri olacağının garantisidir. Üstün zekaları, onların kompleks sorunları ve durmuları kolaylıkla incelemesine yol açar. Moymunlar gösterişi çok sever, antikalarıyla etraflarındakilerin hayranlıklarını toplamayı çok severler.
Hemen hemen bütün Maymunlarda gelişmemiş terbiye vardır; eğer zevkli ise yaparlar. En Önemli amaçları kendi zevklerini kovalamaktır. Maymunlar zevk ve yüksek heyecan verici sevgilierdir, fakat başka ilşkilere girebileceklerini unutmayın. Maymunlar bir kere denerler, eğer zevk alırlarsa sık sık tekrarlarlar.
Maymunlar bencil olduklarından başka burçtan olanlara sorun çıkarabilirler. Maymunlar, eğer gidecek bir parti bulamazlarsa, kendileri bir parti verirler.