IMG 4309 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4318 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4339 1 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4345 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

AŞK mı, SADAKAT mi?

Atv’de yakında seyircileriyle buluşacak olan ‘Masumlar’, aşk ve sadakat konusuyla adından sıkça söz ettirecek bir dizi olacak. Başrollerini Özgü Namal, Demet Evgar ve Kenan Ece’nin paylaştıkları ‘Masumlar’ın çekimleri titizlikle sürüyor.

Nisan ayında seyircisiyle buluşacak olan ‘Masumlar’, yıllar önce ayrılmak zorunda kalan iki sevgilinin, yıllar sonra yollarının kesişmesiyle arada kalan evli bir erkeğin ve iki kadının hikayesini konu alıyor. Herkesin kendi hayatından bir şeyler bulacağı dizinin yönetmenliğini Osman Sınav yapıyor. Genel sanat yönetmenliğini, ‘Pusat’, ‘Avrupa Yakası’, ‘Gönül Yarası’ gibi birçok başarılı işe imzasını atan Sırma Bradley yapıyor.


OSMAN HOCA SAYESİNDE SETLERE GERİ DÖNDÜM!

Dizide Kaan’ın eşi Zeynep’i canlandıran Özgü Namal, yeni evli genç bir kadın rolünde. Uzun bir aradan sonra setlere geri dönen Namal, yeni dizisi için “Zeynep ile Kaan evliliğinde büyük bir aşk yaşıyor. Daha sonra hikayede bir çatışma olacak. Çatışmanın karakterlerinin hangi şartlara geleceğini göreceğiz. Karakterlerin nasıl dönüştüğünü ve değiştiğini göreceğiz” şeklinde konuştu. İki yıl aradan sonra “Masumlar” dizisi ile dönen Özgü Namal “Osman Hoca sayesinde setlere geri döndüm. Setimizi ve ekip arkadaşlarımızı seviyorum. Şartlarımız ve çalışma sistemimiz çok güzel. Huzurlu ve sağlıklı bir set olursa ekrana yansıması da o derece iyi olur” şeklinde konuştu.


DİZİDE KARA KEDİ DEĞİLİM!
”Beyza’nın Kadınları” ve “Banyo” gibi başarılı işlerde adından söz ettiren Demet Evgar, ‘Masumlar’ dizisinde Başak karakteri ile karşımıza çıkıyor. Yıllar önce sevgilisinden ayrılmak zorunda kalan, seneler sonra yolları kesişen sevgiliyi canlandırıyor. Küçük yaşlarda kaderiyle karşı karşıya gelmiş, dönüm noktalarını küçük yaşlarda yaşamak mecburiyetinde kalmış, bütün hayatı kızı ve kızı için kariyeri olmuş bir kadın. Annesi onun tasvip etmediği bir meslek yapmış ve kızını öyle büyütmüş. O yüzden bilinçaltında sorguları ve travmaları var. Evgar “İki karakter ayrı düşmüş. Seneler sonra karşı karşıya geliyoruz. Hikayede kara kedilik bir durum yok. O yüzden zaten diğer hikayelerden çok farklı. Üç karakter de çok masum. Başak ve Kaan’ın karşılaşıp eski duygularını kaybetmediklerini göreceğiz” diyerek dizi ile ilgili ipuçları verdi.


TÜRKİYE’DEKİ İLK İŞİMDE ÇOK HEYECANLIYIM!
Zeynep’in eşi ve Başak’ın eski sevgilisi Kaan karakterini Kenan Ece canlandırıyor. Yurt dışında oyunculuk eğitimi alan ve birçok dizi ve sinemada rol alan genç oyuncu Türkiye’de ilk oyunculuk deneyimini ‘Masumlar’ dizisinde edinecek.

Sizi tanıyabilir miyiz?
1980 doğumluyum. Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra Amerika'da tiyatro ve ekonomi eğitimi gördüm. Üniversitenin ardından İrlanda'ya taşındım. Dublin'de iki sene finansman üzerine bir enerji şirketinde çalıştım. Bu sırada oyunculuk derslerine devam ediyordum. İki yıl oyunculuk dersi aldıktan sonra bir gösteri yaptık ve oyunu izleyen bir ajans benimle tanışmak ve çalışmak istedi. Daha sonra Dublin'de ajansıma ulaşarak, bir dizide rol almamı istediler. On beş yıldan beri yayınlanan bir diziydi. Gittim ve on üç bölüm oynadım. Enerji şirketindeki işimi bıraktım. Ondan sonra devlet tiyatrosundan bir iş teklifi geldi. 3,5 ay tiyatroda çalıştım. Uzun metraj bir film için teklif geldi. O filmde de Almanca küçük bir rol oynadım. Sonra 6 bölümlük bir komedi şovu için İspanyol bir matador oynadım.

Bu dizi teklifi nasıl geldi?
Harika Uygur tarafından teklif geldi. Beni aradı ve Osman Sınav'ın benimle tanışmak istediğini söyledi. Türkiye'deki ilk işim ve çok heyecanlıyım.

Nasıl bir karakter canlandıracaksınız?
Kaan orta halli bir aileden geliyor. Hırslı bir adam... Emlak şirketinde pazarlama müdürlüğü için terfi bekliyor. Geçmişte aynı apartmanda yaşadığı Başak ile tutkulu bir aşk yaşamış. Ancak birtakım durumlar yüzünden ayrılmışlar. Yaşanan olayların sonucunda Kaan şehri terk ediyor. Her şeyi bırakıp İzmir'e gidiyor. Başak ile on yıl kadar görüşmüyorlar. Kaan sonra Zeynep ile tanışıyor. İkisi arasında huzurlu bir aşk doğuyor ve evleniyorlar. Fakat yıllar sonra Kaan terfi beklerken, yerine eski aşkı Başak getiriliyor. İki kadın arasında bölünüyor ve bunun çelişkilerini yaşıyor.

__________________IMG 4483 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4492 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4500 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]

IMG 4507 - Masumlar [Atv] Yeni Dizi [Resim]Hatice Aslan atv’de yayınlanacak ‘Masumlar’ için pavyon şarkıcısı Necla rolüyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor...Sesli yapılan çekimlerde Hatice Aslan şarkıları da kendi sesi ile söylüyor. İlk şarkısı ‘baharı bekleyen kumrular’ı seslendiren Aslan, performansı ile Osman Sınav’dan tam not aldı. Aslan, “Lise yıllarından beri şarkı söylüyorum ve bu dizi sayesinde elime fırsat geçti, artık istediğim kadar şarkı söyleyebilirim” şeklinde konuştu. “En Son Babalar Duyar”, “Ferhunde Hanımlar” ve “Düğün Şarkıcısı” gibi birçok başarılı dizide rol alan Aslan, Masumlar dizisinde canlandıracağı karakter ile adından söz ettireceğe benziyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı ‘Masumlar’ın başrollerini Özgü Namal, Demet Evgar ve Kenen Ece paylaşıyor.


Yirmi beş yıllık oyunculuk hayatında birçok tiyatro ve dizide rol alan başarılı oyuncu, Nuri Bilge Ceylan’ın “Üç Maymun” filmiyle bütün dikkatleri üzerine çekti. Aslan “Aşk temasının olduğu bir dizi. Aşk ve sadakat üzerine bir konu... Çok güzel iki kadın var ve arada kalmış sadık bir adam. Biri eski aşkı, birisi karısı. Bu ikilemi anlatan hikaye” şeklinde yeni dizisini anlattı. Demet Evgar’ın canlandırdığı Başak’ın annesi rolündeyim. Beraber olduğum adamın aynı zamanda kızıma karşı taciz durumu var. Bunu çok da umursayan bir kadın değil. Çok acımasız hayat şartlarında büyüdüğü için hayata karşı bir kabadayı duruşu var. Ama ona rağmen ailenin oturduğu bir apartmanda oturuyor. Kızına iyi bir gelecek hazırlamaya çalışıyor. Kızı ile sürekli çatışma içinde olan bir durum var. Kızının da anneye benzememe tepkisi var. Annesiyle tam bir zıt karakter okuyor, her şeyiyle çok düzgün bir kız oluyor. Yönetmenimiz Osman Sınav çok kibar nazik bir beyefendi. Sete de çok yansıyor. Yönetmenin huzuru yansıdığında, otorite de huzur da sağlanıyor. Osman Bey de yılların verdiği deneyimle bunu başarıyor.