1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV 1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV
1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV
ey ask nerdesin  2253 c - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV
genel - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV
1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV Oyuncular:
Tayanç Ayaydın
Burçin Terzioğlu
Görkem Yeltan
Serkan Keskin
Füsun Demirel
Berke Hürcan
Gülden Avşaroğlu
Metin Coşkun
Şebnem Dilligil


1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV pdetay dik - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV 1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV Yapım:
Filmfabrik İstanbul-Serkan Acar

Yönetmen:
Emre Kabakuşak

Senaryo:
Arzu Birol

1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV content sag - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV 1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV 1cpx - Ey Aşk Nerdesin? [3 Eylül Yeni Bölüm] ATV EY AŞK NERDESİN? Bölüm 4 / Yeni Bölüm 3 Eylül Perşembe 20:00'de

Zeliş, o sene otuz yaşına basmıştır. İngilizce eğitim veren bir koleji bitirdikten sonra hukuk fakültesine girerek avukat olmuş, iyi arkadaşlar, sıkı dostlar edinmiştir. Henüz ortaokuldayken tanıştığı Hande ve Ceyda�yla bağını hiç koparmadan bugünlere kadar gelmiştir. Bir �Evlilik Terapisti� olan Serdar�la son üç senedir devam eden mutlu bir birlikteliği vardır. Serdar evlenmekten ve evliliğin getireceği sorumluluklardan deli gibi korkar.. İlişkilerinin en başında Zeliş�e evliliğe sıcak bakmayan bir insan olduğunu açıkça söylemiştir. Daha öncesinde �ne zaman çok para kazanacaksın?� ya da �ne zaman evleneceksin?� �ne zaman anne olacaksın?� gibi sorulara verebileceği � Büyüyünce!� gibi çok iyi bir cevap varken, 30 yaşına basmasıyla birlikte bu cevabı kaybettiğini anlar Zeliş. Artık büyüyünce diyebilmek gibi bir lüksü kalmamıştır, çünkü büyümüştür. İçini müthiş bir geç kalmışlık duygusu kaplar. Buna ister 30 yaş sendromu, ister Satürn geçişi, istersek de mahalle baskısı diyelim, Zeliş evliliğin geleneksel olarak kadınlara sunulmuş tek gelecek olduğunun farkına varır. Çünkü birçok kadın ya evlidir, ya bir zamanlar evlilik geçirmiştir, ya da evli olmadığı için acı çekiyordur.