atv, sadece en başarılı dizilerin değil, en güzel kadın ve en yakışıklı erkek oyuncuların da adresi haline geldi

Bünyesine 'Ezel' dizisini de katarak diziler liginin şampiyonu olan atv, Türkiye'nin en güzel ve en yakışıklı oyuncularını da çatısı altında barındırıyor.
Ezel: Pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin başrol oyuncuları Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere. Türkiye'nin en çok beğenilen oyuncuları listesinde kendi kategorilerinde başa oynuyorlar.
Aşk ve Ceza: Salı akşamı yayınlanan dizinin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay
Samanyolu: Yine salı akşamı ekrana gelene dizide Özcan Deniz rüzgarı esiyor. Ona güzel oyuncu Vildan Atasever eşlik ediyor.
Canım Ailem: Artık çarşamba günlerine renk katacak olan dizideki Ozan Güven ve Ezgi Mola anketlerde zirveye oynuyor.
Unutulmaz: Çarşamba gecesi Sinem Öztufan ve Özlem Yılmaz güzellikleriyle, Serhan Yavaş da yakışıklılığıyla adından söz ettiriyor.
Parmaklıklar Ardında: Perşembe günlerine lezzet katan dizide Yelda Reynaud dikkat çekiyor.
Kasaba: Yine perşembe akşamı izlenen dizideki Murat Ünalmış da dikkat çeken bir diğer isim.
Adanalı: Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide; Mehmet Akif Alakurt ile Oktay Kaynarca'ya 2009 Türkiye güzeli Ebru Şam ile Eda Özerkan eşlik etmeye başladı.
Kapalıçarşı: Cuma gecesi izlenen dizide Aslı Tandoğan'a, Engin Altan Düzyatan eşlik etmeye başladı.
Aşk Bir Hayal: Pazarın dizisinde ise Nehir Erdoğan, İpek Özkök, Emre Kızılırmak ve Orhan Kılıç izleyicinin beğenisini topluyor.
Gönülçelen: Kısa süre sonra ekrana gelecek dizide Ortadoğu'yu da hayran bırakan Tuba Büyüksütün ile yakışıklı oyuncu Cansel Elçin başrolde...