Karadayı, tüm kişilerde 9.96 izlenme oranı ve 24.07 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Beğenerek izlediğiniz ATV dizlerinin tamamını sıcağı sıcağına sabah.com.tr'den de izleyebileceksiniz. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için dün akşamki bölüm ve diğer Karadayı bölümleri sabah.com.tr'de.


Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizinin 10 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan 10. bölümü geceye damgasını vurdu. Kara ailesi, uzun süredir kabus gibi geçen hayatlarında ilk kez mutlu bir an yaşadı. Torununun hastalandığı haberine dayanamayan Nazif Baba'nın hapishaneden firar ederek bir gecelik de olsa ailesinin yanına eve gelmesi duygu yüklü anlara sebep oldu.

Ancak bu mutluluk uzun sürmedi. Turgut, Nazif Kara'nın firar ettiğini polise ihbar ederek eve baskın yaptırttı. Ancak Nazif Baba polisleri atlatarak tam zamanında tekrar koğuşuna geri dönmeyi başarabildi.

Dizinin final sahnesinde ise Savcı Turgut'un adamı, Feride'nin evine girerek gizli dosyaları çaldı ve Mahir'e ait yüzüğü odanın görünür bir yerine bırakarak suçu onun üstüne yıktı...


http://www.sabah.com.tr/webtv/karada...ltina-aliniyor