Lancome L.U.C.I Makyaj Koleksiyonu`nda sunduğu ikili göz farı istenilen şekilde,saydam ya da iddialı,dha canlı renk alternatiflerini tek başına veya birlikte kullanabilirsiniz.Göz farı ve yanında yanardöner yapıda beyaz aydınlatıcı.Dudaklarda ise Color Fever Shine fuşya rengi.

Yanaklarda Işıltı

Avon`un ışıltı veren pudrası cilt tonunuza uyum sağlayacaktır.Yanınızdan ayırmayın küçük dokunuşlarla gün içinde tekrarlayın.

Yumuşak Pürüzsüz

Amwy Artistry`nin yeni far ve allıkları gözleriniz ve yanaklarınız için kadife pürüzsüzlüğünde yepyeni renk seçenekleri sunuyor.

Canlılık Gerekirse

Flormar Selection Teracotta Allık gün içinde yenilemeniz halinde makyajınızı canladıracaktır.İpeksi,hafif ve pürüzsüz yapısıyla uzun süre kalıcı.

Parlamaya Karşı

Her cilde göre renk seçeneğine sahip i.d. bareMinerals fondöten serisi toz formu ile akne,leke,ton farklılığı gibi cilt kusurlarını nerdeyse yokmuş gibi kapatıyor.Makyajın sabit kalmasını da sağlayan son dokunuş pudrası rahatsız edici parlamaları önlüyor.

Güzel Bakışlar

Oriflame Visions 2`si 1 arada maskara ve göz kalemi ile güzel ve buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.Göz renginiz ile uyumlu renklerde olan bu göz makyajı ürünleri de çantanızda bulunsun...