Yıldızların parlaklığı saçlarınızda ışıldasın!

Güneşin yakıcı sıcağı, yıldızların masum parlaklığı artık saçlarınızda...

Avrupa’nın dev markası Stargazer “Yıldızların parlaklığı saçlarınızda ışıldasın” sloganıyla Türkiye pazarına girdi. Firmanın ürünleri kadınların başını döndürecek nitelikte. Günlük kullanımlı şekillendirici balyaj ile, sadece yarım saat bekleyerek saçlarınız renkten renge, şekilden şekle girebiliyor.

Stargazer ürünlerini Türkiye’ye getiren Efe Kozmetik’in Genel Müdürü Şefkat Çubukçu, saç rengi değişiminin oldukça zor ve zahmetli bir iş olduğuna; bu nedenle birçok kadının saçlarının yıpranma endişesi ile bu riski alamadığına dikkat çekiyor ve ekliyor: “Stargazer ürünleri ile artık bu çileye bir son veriyoruz. Değişim isteyen kadınlar, sadece 20-25 dakika gibi kısa bir sürede üstelik saçlarını hırpalamadan istedikleri renge dönüştürebilecekler. Ayrıca ürünlerdeki tarak aparatıyla evde aynanın karşısında dilendiği gibi balyaj bile yapılabilir. Renk ve şekillendirici özelliğiyle kullanımı oldukça rahat…”

İngiliz menşeli Stargazer’in ürün yelpazesi de oldukça geniş. Alışagelmiş renkler dışında yeşil, mavi, pembe ve mor gibi çılgın renkler de var. Hatta, simli ve metalik tarzda olanlar da… Yani, bayanlar Stargazer ürünleriyle çok da masrafa girmeden değişimin kapısını da aralamış olacaklar.

Gündüz çikolata kahvesi olan saçlar gece pembeye ve sonra da hiçbir iz bırakmadan tekrar çikolata kahvesine dönüşecek üstelik sadece sıcak su ve şampuan yoluyla.

Türkiye’de ilk kez satışa sunulan günlük şekillendirici balyaj ürünlerinin hiçbir yan etkisi yok; hatta hamileler de gönül rahatlığıyla bu ürünleri kullanabilecekler.