Akasya Balı, Susam, Pirinç Kepeği, Ekium ve Shea Butter’dan oluşan doğal içeriğiyle, “Rêve De Miel” “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” cildi 24 saat besleyerek, nemlendiriyor ve ciltte yağlı bir his bırakıyor.

Balın doğasından gelen zengin içeriği ve besleyici etkiyi “Rêve De Miel” Bal Rüyası Serisi’nin ürünlerinde değerlendiren NUXE, ayak kuruluğuna ve cilt yıpranmasına karşı geliştirdiği yeni “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” ile ayaklara keyifli bir bakım sağlıyor.

Cilt bakımında doğallığa önem veren NUXE, “Rêve De Miel” serisine eklenen yeni ürünü bal özlü ayak kremi “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” ile tüketicilerine keyfin yanında bakım da sunuyor. Formülündeki Akasya Balı, Susam, Pirinç Kepeği, Ekium ve Shea Butter ile kuru ve çok kuru ayakların nem dengesini düzenliyor, cildi yumuşatıp, rahatlatıyor.
Ultra konfor sağlayan doğal içerikli ayak kremi, cildin lipit seviyesini düzenleyerek ilk kullanımdan itibaren ayakları rahatlatıyor. Nasırlı pürüzlü görünümü azaltırken, 24 saat boyunca cildi besliyor, cildin nem dengesini düzenliyor ve cilde esnekliğini geri kazandırıyor.

Uygulandıktan sonra yağlı his bırakmayan Nuxe “Rêve De Miel” “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” 3 yaşından büyük bebekler dahil tüm aile bireyleri tarafından kullanılabiliyor.