Güzellik Dersleri
..

İkisi Bir Arada
Makyaj yapmadığınız günlerde bile cilt tonunuzu iyileştirmek ve cildinizi gün boyu nemlendirmek istiyorsanız Olay'in Fondöten Dokunuşu isimli ürününü deneyebilirsiniz. Bu fondöteni Max Factor ortaklığı ile üreten Olay, cildi hem nemlendirmeyi hem de pürüzsüz bir cilt tonuna kavuşturmayı hedefliyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan nemlendirici fondöten, sağlıklı görünüm elde etmek için her gün uygulanabilecek bir ürün.

Vişne Bahçesi
The Body Shop'un yeni banyo ve vücut serisi Wild Cherry, vişnenin muhteşem kokusunu beğeninize sunuyor. İtalyan çiftliklerinde yetiştirilen vişnelerden elde edilen vişne yağının hoş bir kokusu ve yoğun nemlendirici özelliği var. Vücut kremi, duş jeli, peeling, vücut losyonu, sabun ve dudak nemlendiricisinden oluşan serideki ürünlerin fiyatları 5,90 TL ile 29,90 TL arasında değişiyor.

Lekelere Elveda
Cildinizdeki lekeler sizi rahatsız ediyorsa Dermalogica'nın cilt aydınlatma serisi ChromaWhite TRx'ten faydalanabilirsiniz. Lekeleri azaltıp yenilerinin oluşmasını engellemeyi amaçlayan serinin ürünleri, hedefe yönelik bakımları ile pigmentasyon oluşumunu kontrol ediyor. Fiyatları 130,50 TL ile 255 TL arasında değişen ürünler, cildi çevresel hasarlara karşı koruma altına alıyor.

Derinlemesine Bakım
Cildiniz yağlı bir yapıya sahipse, La Roche-Posay'in yeni temizlik ve bakım serisini denemenizde fayda var. Effaclar adı verilen seride bulunan makyaj temizleyicisi, yağsız formülüyle cildi derinlemesine temizlerken, yıkama jeli aşırı yağ üretimini dengelemeyi, tonik ise gözeneklerin tıkanmasını engellemeyi hedefliyor.