Saç uzatma sistemlerinin en revaçta ve gözdesi haline gelen halkalı kaynak (boncuk) yaklaşık 1 saat içerisinde uygulanan ve saçınıza hiçbir zarar vermeden yapılan bir "saç uzatma "sistemidir.

Küçük halkalar saçınıza geçirildikten sonra, kaynak saç halka arasından geçirilir ve DİKKATLİCE sıkıştırılır, dolgun saçlara sahip olabileceğiniz halkalı kaynağın yapımı keratin kaynaktan daha sağlıklı ayrıca kullanımı açısından çeşitli avantajlar içermektedir. Bunların en başında hijyenik olması , ısı ve yapıştırıcı kullanılmamasıdır. Dünyanın en ileri gelen saç kilitleme sistemi olan boncuk kaynak salonumuzun güvencesi altında yapılıyor.

Uygulama yapılacak saç renginde boncuk kullanılırsa kesinlikle fark edilmez..

kaynak - Halka Kaynak Nedir, Nasıl Yapılır?
Kaliteli ve yastık sistemli halkalar kullanılırsa kesinlikle zarar vermez.. Çıkartılması çok kolay olduğundan kullanımı daha çok tercih ediliyor.
Daha gür ve daha dolgun saçlar isteyen herkes, bu sistemi güvenle ve saçlarının sağlığını koruyarak kullanabilir.
40 cm’den 120 cm’e kadar her boy ve her renkte saç elimizde mevcut .
Müşterimizle görüşerek saç dalga miktarı ve rengini tespit ediyoruz ve ona en yakın saçı takabiliyoruz.. Ayrıca takılan saçlar kesinlikle doğal olduğundan her türlü kimyasal işlem uygulayabiliyoruz.
Önceki boncuk sistemler saça zarar veriyordu oysa şimdiki sistem daha sağlıklı ve özellikle çıkarılan saç tekrar kullanılabiliyor bu sebeble halka kullanıyoruz.. Ayrıca yurt dışında yaşayan ve 4-5 ay salonumuza uğrayamayan müşterilerimize keratin kaynak uygulayabilmekteyiz.. Müşterimizin tercihine ve koşullarına en uygun sistemi tercih ediyoruz salonumuzda "saç uzatma departmanı oluşturduk bu sayede uzmanlaşabildik.."
tüm saç uzatmak isteyenleri ücretsiz olarak İLKER YAVRUTÜRK KUAFÖR salonumuza konsültasyona davet ediyoruz..
Bu konuda fiyat verirken takılacak saç tutamlarının sayısı sürekli değişmektedir.. Örneğin en az 250 TL’ye ince yapılı bir saç için verilebilirken en fazla 800 TL’ye kadar gür saçlı bir bayana fiyat verilebilir ama çıkarılan saçın 2-3 ay sonra takılması ve kullanımı açısından daha ekonomik olması durumunu da göz ardı etmemek gerekir.
Saç uzatırken cepteki paradan olmamak için çok karmaşık olan piyasa da kaliteli saçı ve kaliteli malzemeleri seçmekten her zaman mutluyuz…