Genç görünmenin sırrı

bakan kadin 2 281005 - Genç görünmenin sırrı Sabah ve akşam uygulayacağınız bakımla, cildinizi koruyabilirsiniz Sabah ve akşam uygulayacağınız bakımla, cildinizi koruyabilirsiniz. Yaşlılık belirtileri ilk olarak göz kenarlarında, kaş arasında ve dudak çevresinde ince çizgiler halinde belirir. Zamanla derinleşir ve gözle görünür hale gelir.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayacağınız anti-aging bakımla, cildinizin elastikiyetini koruyabilir ve hücre yenileme sürecini daha da hızlandırabilirsiniz.

GÜNEŞİN ZARARLI ETKİLERİ...

Sabahları göz ve yüzünüze C Vitamini içeren bir krem uygulayın. Seçeceğiniz ürünlerin aynı zamanda UVA filtreli ve 20 koruma faktörüne sahip olmasına dikkat edin. Güneşin zararlı etkileri kışın bulutların arasından da cildinize ulaşabiliyor.

MEYVE ÖZLÜ MASKE İDEAL

Özellikle haftada 2 kez AHA (meyve özlü) içerikli bir maske kullanın. Ancak maskenin Hydroxy acid oranının cildinizle uyumlu olup olmadığını mutlaka sorgulayın. 2 akşamda bir de AHA kullanımınıza, Kinerase içeren bir ürün ekleyin. Kinerase'nin nemlendirici özelliği bulunur. Bu madde derinin daha fazla su tutmasını, böylece daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.