Modellerin Sırları
Bir modelin çantası asla hayal edemeyeceğiniz şeylerle doludur.İşte çalışan bir modelin gündelik olaak kullandığı bir çantanın içine göz attığınızda,içinde bulabileceğiniz şeylerden örnektir.

Bebekler İçin Islak Mendil
Hem yüz temizlemek hem de makyajı çıkarmak için harika bir malzemedir.Bir cilt yumuşatıcısı ola lanolini içeren birçok çeşidini bulabilrsiniz.Ayrıca ısak mendiller,deodorant izini ya da bir lekeyi çıkarmak için de yararlıdır.

Hemoroid Krem
Bu krem en popüler modellerin sahne ar ırrıdır.Bunu;şişmiş gözler,çene çizgileri ve şişmiş yanaklar için kullanırız.Anında yüzü geren bir malzemedir ve inantçı parti müdavimlerinin gözdesidir.

Tebeşir
İşte size lekeleri sakl için doğal bir yol.Beyaz giysileriniz için beyaz bir tebeşir ve dolabınızdaki tüm giysiler için renkli bir tebeş taşın

Beyaz Göz Farı
Modeller bunu,fondötenleri ile karıştırarak yüz için ışıldayan bir baz yaratmakta kullanırlar.Kaşın tam altına sürüldüğünde,gözü yukarı kaldırır ve yükseltir.

Külotlu Çoraplar
Modellerin kaçan külotlu çoraplarla ne yaptığını düşünüyorsunuz?Kendi saç tokarını yaparlar.Külotlu çorabızın bir bacağınılın beş ila santim araylakesin.Busaç bantlarının,lastik tokarın yaptığısaç kırılmalarına sebep olmadan ya a stres yaratmadan saçlarınızı güzelce topladıklarını göreceksiniz.Buna ilaveten,saç renginize en yakı renk tonunu kullanarak,toknın saçlarınızın arasında kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Saç Spreyi
Saç spreyi,yapılı saçlarımızı yerinde tutmak için yarrlıdır.Ama aynı zamanda,külotlu çorapların kaçmasınıda önler.Her giyişten önce çorabınıza aşağıdan yukarı incebir tabaka halinde sprey sıkın.
Makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için gözlerini kapatın ve saç spreyini,bir kol mesafesinde tutarak çok hafif birşekilde yüzünüze sıkın.hassas bir cildiniz varsa çok dikkatlı olun.

Buzlu Su
Modallerin çok su içtiğini duymuşsunuzdur.Bu çok doğru ama hkayenin sadce yarısıdır.Sudan en ü düzeydn yararlanmak için buzlu su içerler.Buzlu su ile vucut,suyu mme için oda sıcaklığına gelinceye kadar kendini ısıtmak amacıyla 30 kaloriye kadar enerji harcamaya ihtiyaç duyar.

Çay
Çay,dişlerin çürümesini önler!Hem yeşil hem de siyah çay,diş yüzeyinde oluşan plakları engelleyen florür ve polifenol içerir.Modeller çay içme sebebi budur.

[COLOR="PaleGreen"]Filtre Edilmemiş Elma Sirkesi
Bir fincan sıcak suya bir çorba kaşığı koyup içtiğinzde harika bir kan temizleyicisidr.Ayrıca,hem yüzünüz hem de saçınız için sıkılaştırıcı olarak kullanabilrsiniz.Bunu yüzünüz için bir tonik olarak ve saçlardaki kalıntıları temizlemek için son durulama suyu olarak kullnın.
Seloteyp
Modeller her zaman dikişleri açılıp sarkmış giysi kenarları tutturmak giysileri üzerinde hızlı bir tamirat yapmak ve kıyafetlerine ,saçlarına veya cüzdanlarına bir aksesuarı''çabucak tutturmak''için yanlarında çif taraflı seloteyp taşırlar.
[/COLOR
Mumlar
Çantanızda küçük bir doğum günü mumu taşıyın.Bunu,sıkışmış bir fermuarın açılması içinkullanın.

Jöleli Şekerlemeler
Hızlı bir enerji kaynağıdır ve şaşırtıcı bir şekilde kalorisi ve yağ oranı düşüktür.Bu küçük parçaların her bii çoğunlukla beş yada altı kalori içerir.Tatlı düşkünlüğünü tatmin etmenin oldukça iyi bir yoludur.

Krizantem
Bazı meşhur modeller,adet öncesi sendromunda ve baş ağrılarında krizantemli sandviç yerler fakat bunların tabletleride bulunmaktadır

dünyanın en gizli güzellilk sırları kitabından alıntıdır