makyaj02 - Kırmızı Ruj


Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki?
Yani kırmızı ruj sürmek, muhtemelen bir kadının yapabileceği en dramatik, süsleyici anlatım şeklidir.
İşte kırmızı rujla ilgili ipuçları:
Dikkat çekmek:

Dudaklarınızı kırmızıya boyayarak, ağzınızla yaptığımız her mimiğe, gülümseyişinize, dudak büzmenize, dikkat çekmiş olursunuz.
Koyulaştırmayın:

Başka bir deyişle, kırmızı ruj sürecekseniz, tonla göz makyajı uygulamayın. Kaşlarınızı şekle sokup tarayın ama koyultmayın.
Mat kırmızı:

Parlak kırmızı biraz bile yayılıp taşsa, sert bir kavgada kaybeden kişiymişsiniz gibi görünmenize yol açar.
Işığı unutmayın:

Mum ışığında geçecek bir akşam davetine katılıyorsanız, kırmızı dudaklar daha az cüretkar görünür.

Bu kış makyaj dengesini biraz bozarak ya gözleri ya da dudakları öne çıkarıyoruz. Ama en önemlisi, cildin doğal tonunu bozmamak. Yani doğal tonlarda allıkları yüzün tamamına uygulayarak hem bakımlı hem de sade görünüm kazanacağız.

298356 - Kırmızı Ruj
ASİ VE KIŞKIRTICI
imperiaflex 2 0 1 - Kırmızı Ruj
Buğulu gözler bu yıl da moda, hatta belki her zamankinden fazla. Geçen yıllarda hafif tonlarıyla karşılaştığımız bu makyaj stili, bu yıl daha koyu renkli ve belirgin çizgilerle uygulanıyor. Siyah göz kalemleri ve eye-liner’lar mor, mürdüm ve füme tonlarıyla tamamlanıyor. Kirpik diplerine süreceğiniz eye-liner’ı biraz daha uzun tutarak ve doğal tonlarla gölgelendirme yaparak “kedi gözleri”ne sahip olmanız da mümkün. Siyah maskara ve takma kirpik stoklarınızı yenilemenizde de yarar var. Dikkat etmeniz gereken nokta, makyajınızın son derece sade olması ve tüm dikkatin göz kısmına çekilmesi.
brooke sheilds - Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj hala tahtını kimseye kaptırmıyor.Londra Moda Haftası’nda gördük ki mankenler de en çok kırmızı ruj kullanılmış.Hala bir kırmızı rujunuz yoksa hemen almalısınız!
AModelwa Mike 56798195 600preview - Kırmızı Ruj
AModelwa Mike 56838440 600preview - Kırmızı Ruj
Amodelwa Mike 56798621 600preview - Kırmızı Ruj
JadeParfi Simon 56810997 600preview - Kırmızı Ruj
84992693preview - Kırmızı Ruj