Kış kapıda. Saçlar istediğimiz gibi olmazvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları herkes somurturvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları hep kapalı yerlere mahkûm kalırızvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları yataktan çıkmak istemeyizvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları kat kat giyinmek zorundayızvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları trafik adamı çileden çıkarır. Pekivirgul - Kışa Özel Bakım Sırları kış aylarını daha enerjikvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları daha güzel daha keyifli geçirmeye ne dersiniz?
2zrdil4 - Kışa Özel Bakım Sırları
Aslında yaşımızı ele veren yüzümüz değildir ellerimizdir. Bu yüzden yüzüne işlemler yaptırmış bir kişinin her zaman eline bakarakvirgul - Kışa Özel Bakım Sırları gerçek yaşını tahmin edebiliriz. Yüzümüze baktığımız kadar ellerimize de bakmalıyız. Hatta daha da fazla bakmalıyız. Çünkü her gün ellerimizi her türlü işlem için kullanıyoruz. Sürekli suya veya çeşitli hava durumlarına maruz kalıyor. Bu yüzden çantanızda her zaman çok iyi bir el kremi bulundurun ve gün içinde sık sık ellerinize sürün. Özellikle kış aylarında ellerinize bol bol krem sürüp dışarı çıkarken de mutlaka eldiven takın. Çünkü soğuk ellerimizi gerçekten çok kötü yıpratıyor.

Ellerinizde kırışıklıklar varsa veya sadece kışın elleriniz ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız işte size bir tüyo; El kremini avucunuzun içine sıkın,kremin içine azıcık sedefli toz pudra veya far ekleyin ve ellerinize iyice ovarak sürün. Elleriniz bir anda ışıl ışıl ve bakımlı duracaktır. Manikürünüz geciktiyse de bunu gizleyecek, sizi birkaç gün daha kurtaracaktır.