Güzellik ve gençlik arayışı yüzyıllardır insanoğlunun en temel konularından biri oldu. Geç yaşlanmak, her zaman düzgün, pırıl pırıl bir tene sahip olmak her insanın ideal güzellik anlayışının sembolü oldu.

Güzelliğiniz Emin Ellerde!
Grupanya’da bugün size sunacağımız fırsat, sizin de hayatınızın fırsatı olabilir. Grupanya’nın bugünkü fırsatı ile Sculpture Therapy Center’da 240 TL değerindeki cilt bakım uygulaması 90 TL.

Öyle bir yer düşünün ki kapısından içeri girdiğinizde kendinizi her konuda profesyonel ellere teslim edebilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan tüm terapiler burada yani Sculpture’da sizinle buluşuyor. Güzellik için cerrahi de olmak üzere tüm yöntemler, zayıflamak ve ince kalmak için çözümler, daha sağlıklı olmak için tüm danışmanlar, daha esnek olmak için en faydalı yollar, hepsi burada Sculpture’ın çatısı altında buluşuyor. Sadece bir çözümle değil, bedeninizin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler size Sculpture’ın profesyonel kadrosu tarafından sunuluyor.

Sadece 5 kürlük bir cilt bakımı programı ile cildiniz adeta yeniden doğuyor. Her kişinin cilt tipine ve yapısına uygun olarak hazırlanan cilt bakım kürleri ile her seanstan sonra ciltte gözle görünür bir gençleşme ve aydınlık oluşuyor. Bunun nedeni ise Sculpture’ın uyguladığı kürlerin formülünde saklı. Her kişinin isteklerine göre uygulanan cilt bakımında temel olarak bazı adımlardan asla vazgeçilmiyor; temizlik, oksijen ile kırışıklıkların açılıp, çizgilerin giderilmesi ve rahatlatıcı maske uygulaması. Yaklaşık bir saat süren bu uygulamanın ilk adımından itibaren görülen ciltteki iyileşme, bedeninizin size bir armağanı. Siz de bedeninizden ve cildinizden, onu dinlendirmeyi, gençleştirmeyi, rahatlatmayı esirgemeyin, kendinizi Sculpture’ın güvenli ellerine teslim edin.

B7BBF54EAE7DCCC4C48D1898C2FDC9 - Güzelliğiniz Emin Ellerde!

B131D1CF6FCB37C17C16846D6471 - Güzelliğiniz Emin Ellerde!

973A2A1A72625185212FF6F8F2 - Güzelliğiniz Emin Ellerde!

CAE7507AA2A3A24D65BB5D1693318 - Güzelliğiniz Emin Ellerde!