Toprak ve kum tonlarındaki safari makyajı, "güneş öpücüğü" etkisi yaratıyor.

trans - Yaz makyajında safari etkisi
Toprak tonları hiç bu kadar büyüleyici olmamıştı. Bu ürünlerin bakır ve altın gibi metalik versiyonlarıyla, gerçek bir Afrika kraliçesine dönüşmeniz an meselesi. Bunu nasıl elde edeceğinize dair, işte adım adım tüm ipuçları...

TEMEL:

Hafif bronzluk. Bu makyajın en temel ve olmazsa olmaz ürünü, bronzlaştırıcı pudra.
Pudrayı çıplak yüze uygulamak yerine, daha etkili sonuç için önce transparan bir pudra ya da ince bir fondöten uygulayıp, pudrayı bunun üzerine dairesel hareketlerle ve uygun bir fırçayla sürün. Alın, burun ve yanaklara çok az daha fazla pudra uygulayın, böylece "güneş etkisi" yaratmış olursunuz.

ÖNEMLİ DETAY:

Dumanlı gözler. Öncelikle göz kapaklarının tamamına bakır renkte far sürün. Ardından göz çevresine kahverengi far uygulayın. İç kısımlara altın rengi far gözlere ışık kazandırır. Son olarak siyah eyeliner ve bolca maskara sürün. Bu göz makyajını, en iyi nötr tonlarda mat bir ruj tamamlar.

BAŞTAN ÇIKARICI:

Çekici dudaklar. Dudaklara vurgu yapmak için kahve tonlarında bir ruj tercih edin. Rujunuz ne kadar koyu olursa, dudaklarınız o kadar ince görünür. Yani zaten çok dolgun değillerse, çok koyu tonlardan kaçının. Rujun üzerine parlatıcı sürerseniz bu (olumsuz) etkiyi azaltmış olursunuz,

SON HAMLE:

Şık tırnaklar. Pastel renk bej bir oje tercih edin. Tırnaklarınıza önce bir kat şeffaf kapatıcı sürerseniz, ojeniz daha uzun dayanır ve daha düzgün sürülür.
İpucu: Bu oje, kısa tırnaklarda daha hoş görünür.