Tonikler
Hei Poa markasının Gommage Moussant au Monoi' ve Sable Noir de Tahiti ürünleri suyla temas ettiğinde köpürüyor ve ciltte hafif bir parfüm bırakıyor.

Balmumu
Hindistan cevizi özleri, siyah kum ve passion fruit yağının karışımıyla ortaya çıkan bir ürün, Gommage Douceur Comptoir Sud Pacifique.

Anti-age bakım
Anti-age yaşlılık karşıtı özellikleri olan Gommage Corps au Sable Blanc de Bora Bora Acadayspa, Academie Hindistan cevizi ve tropikal Tamanu ağacı yağlarıyla formüle edilmiş. Ciltteki kolajeni stimüle ediyor ve tüm vücuda uygulanıyor.


Monoi yağının sihri
Monoi yağının gücü saymakla bitmiyor. Kurutulmuş hindistan cevizi yağı içerisinde ıslanıp yumuşamaya bırakılarak üretilen Monoî, antioksidan özellikli E vitamini ve asidik yağlar açısından çok zengin. Cildinizi yumuşacık yapıyor; renginiz daha canlı ve parlak oluyor ve tatil dönüşü hiç soyulmuyorsunuz! Monoi yağını yoğunlaştırılmış ve yoğun haliyle cildinize masaj yardımıyla uygulayın. Duş veya banyo sonrası hafif nemli cilde sürmek en iyisi... Suda bulunan, cildi kurutan ve teninizin bronzluğunu soluklaştırabilen kireci etkisiz hale getiriyor. Saçlarınızı sakın unutmayın. Saç uçları eğer kırık ve hasarlı görünüyorsa şampuanlama işlemine geçmeden önce yağ banyosu yapın. Saç tellerine boydan boya bu sihirli yağı sürün ve saç derinize masaj yapmayı ihmal etmeyin.

Masajda hindistan cevizi keyfi
Gevşemek ve yaz sonrası normal hayata iyi bir dönüş yapmak için kendinize geleneksel olduğu kadar şık bir Thai masajı hediye edin. Sıcacık hindistan cevizi yağı... Gerçekten muhteşem! İlk olarak saç derisine baskılı masaj uygulanıyor, sonra vücuttaki kaslar boyunca uzun masaj hareketleriyle seansa devam ediliyor. Bu sırada saçlarınız derinden besleyici bir yağ bakımından geçmiş ve havluyla sarılmış oluyor.