...
de636541 images - Çekici Makyajde636541 images - Çekici Makyajde636541 images - Çekici Makyaj

1306491897 42 cekici goz - Çekici MakyajSezonun en taze güzellik trendi aynı renk tırnaklar ile gözler!

PIRILTILI BAKIŞLAR VE TIRNAKLAR


Gözler: Gözlerinizin iç kısmına köşeler de dahil olmak üzere siyah kalem çekmenizi öneriyor. Ardından parmağınızla altın sarısı krem farı göz kapaklarınıza sürün. Aynı farı bir eyeliner fırçası ile alp kirpik diplerinize de uygulayın. Kirpiklerinize sürdüğünüz iki kat rimel ile makyajınızı tamamlayın.

Tırnaklar: Önce tırnak cilası sürün. Daha sonra altın sarısı ojeyi iki kat uygulayın.

YEŞİL VURGUSU


Gözler: Yeşil tüm göz renklerine uyar. Orman yeşili farı göz kapaklarınıza uygulayın. Sonra likit siyah eyeliner'ı üst ve alt kirpik diplerine sürerek gözlerinizi belirginleştirin ve rimel uygulayın.

Tırnaklar: Tırnaklarınıza iki kat far renginde oje uygulayın.

SAFİR


Gözler: Gri ışıltılı indigo mavisi far ile gözlerinizi ön plana çıkarın. Kremsi göz farını üst kirpik diplerinize kuyrupunu uzatarak uygulayın. Aynı renkte göz farını üst göz farı kıvrımını hafifçe geçecek şekilde sürerek göz kapağınızı doldurun ve tek kat maskara sürün.

Tırnaklar: Tırnaklarınıza önce farla aynı renkte oje sürün. Kuruduktan sonra lacivert ojeyle ay şekli yapun ve tırnak ucuna kadar uygulayın.

SİYAH - BEYAZ


Gözler: Dumanlı göz makyajı her zaman çekici görünmenizi sağlar. Gözlerin iç köşesine beyaz, ışıltılı bir far uygulayın. Bir ucu beyaz bir ucu siyah göz kalemi kullanın. Üst ve alt kirpiklerinize siyah uçla bir hat çektikten sonra göz kapağınıza taşırın ve hafifçe dağıtın. İç köşelere de beyaz uygulayarak aydınlık etki yaratın. Sonrasında rimel uygulamayı unutmayın.

Tırnaklar: Tırnağınıza önce beyaz sonra tırnağınıza yatay şekilde fransız manikür bantları yapıştırın. Sonra üzerine siyah oje uygulayıp, bantları çıkarın. Zebra tırnaklarınıza bayılacaksınız.


...
de636541 images - Çekici Makyajde636541 images - Çekici Makyajde636541 images - Çekici Makyaj