680582449150?93073150742 - El ve tırnaklarınız içinRengarenk ve dayanıklı
Sally Hansen, sizin için manikürden beklediğiniz her şeyi tek bir ojenin içine koyuyor! Time- Release teknolojisi ile uzun süren, dayanıklı oje deneyiminin yanı sıra astar ve cila kat özelliğini uzatıcı ve güçlendirici bakımı ve kışın en moda oje renklerini Sally Hansen Manikür Setinde bulabilirsiniz. Tek bir hamlede ojeyi sürmeye yarayan özel fırçası ile oje sürmek artık eskisinden çok daha kolay!

Cildi sıkılaştırıyor
Dr. Murad'ın hormonal yaşlanmaya karşı geliştirdiği, Age- Diffusing Serum'u, 10 dakikada cildi yüzde 42 oranında sıkılaştırıyor! Serumdaki Palmitoyl Pentapeptide-3, orta ve derin kırışıkları açma özelliğine sahip. İçindeki soya fasulyesi ve Wild Yam, toparlanma sağlıyor. Dr. Murad, "Serumların arta kalanını ellerinize sürerseniz, yaşlılık belirtilerini azaltabilirsiniz" diyor.

Pürüzsüz saçlar
John Frieda Frizz Ease Ekstra Güçlü Serum sayesinde her saçın sorunu olan elektriklenme, uçuşan saç telleri, çatallaşmış uçlar ve birbirine karışmış kabarık kıvırcık saçlar problem olmaktan çıkıyor. İçeriğindeki silikon, suya ve ısıya karşı koruma sağlamayı aynı zamanda çevresel zararların saç teline verdiği zararı azaltmayı destekliyor. Ayrıca, yosun özü ve ipek proteini ise; saçı yumuşatıyor.

15 saniyede bakımlı olun
Kuru tırnak etleri nedeniyle oluşan bakımsız görüntüyü önlemek için Sally Hansen 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı jelini kullanabilirsiniz. Sağlıksız bir uygulama olan manikür yerine, bu ürünü kullanmanız tırnak etlerinizdeki ölü deriden hızla kurtulmanıza, bakımlı, yumuşak ve sağlıklı tırnak eti ve tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olur.