Kış mevsimleri soğuk geçer. Soğuk hava şartları cildimizivirgul - Kış Mevsiminde Güzellik ellerimizi ve dudaklarımızı kötü etkiler.Dudaklarım çok kuruyor: ilk olarak dudaklarınızı yalamaktan vazgeçin. Bu gibi bir huyunuz varsa almış olduğunuz tedbirlerin hepsi boşavirgul - Kış Mevsiminde Güzellik bu durumda dudaklarınızın.

Kış mevsimleri soğuk geçer. Soğuk hava şartları cildimizivirgul - Kış Mevsiminde Güzellik ellerimizi ve dudaklarımızı kötü etkiler.

Dudaklarım çok kuruyor: ilk olarak dudaklarınızı yalamaktan vazgeçin. Bu gibi bir huyunuz varsa almış olduğunuz tedbirlerin hepsi boşavirgul - Kış Mevsiminde Güzellik bu durumda dudaklarınızın kuruması kaçınılmaz. Dudak koruyucunuzu ara sıra kullanmanızın yeterli olmadığını unutmayın bunu düzenli bir şekilde uygulayın.

Püf noktası: dudaklarınıza uyumadan önce bepanthen krem sürünvirgul - Kış Mevsiminde Güzellik sabah kalktığınızda faydası olduğunu göreceksinizvirgul - Kış Mevsiminde Güzellik ayrıca yumuşak ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.
Nemlendiriciler işe yarar mı? Cilt yapınız çok kuru ise nemlendirici losyon yerine krem kullanmanızda yarar var. Kremlerin içinde barındırdığı zeytinyağının kuru ciltlere ağır geldiği biliniyor fakat kış mevsiminde kuru ciltleri rahatlatıyor.

Püf noktası: cildinizi tüm gün nemli tutmak için fondöten gibi görünen nemlendirici kullanabilirvirgul - Kış Mevsiminde Güzellik böylece cildiniz hem bakımlı görünür hem de kurumaz.