fft16 mf1531064 - Çatlakları azaltmak için basit öneri ve tarifler

kadın hayatının belli dönemlerinde çatlaklara daha meyillidir. Bazı kişilerde sadece genetik olan bu sorunvirgul - Çatlakları azaltmak için basit öneri ve tarifler bazı kadınlarda nedensiz yere ortaya çıkabilir. Bazıları ise 4 kez hamilelik geçirse dahi tek bir çatlak izi bile görülmez. Nedeni belli olmayan bu çatlakları görünmez kılmak ve azaltmak için basit öneriler mevcuttur.

Çatlaklardan tamamen kurtulmak ne yazık ki imkansızdır. Ancak evde hazrlayabileceğiniz tarifler sayesinde görünümü azaltabilirsiniz. İşte faydalı bir kaç öneri ve tarif:

1. Daha fazla egzersiz yapınvirgul - Çatlakları azaltmak için basit öneri ve tarifler bu sayede cildiniz daha esnek hale gelecektir.
2. Protein ve özellikle Cvirgul - Çatlakları azaltmak için basit öneri ve tarifler E vitamini yönünden zengin besinler tüketin. Bu sayede esnek cilt dokusunun miktarı artacaktır.
3.Çatlakların olduğu bölgelere masaj uygulayın. Daha etkili olması için zeytinyağı ile masaj yapın.
4.hindistancevizi sütü ve gerginleştirici kremler kullanın.

Selülit ve çatlakların görünümünü azaltacak güvenilir ürün seçenekleri için Tıklayınız....

Evde hazırlanabilecek basit sıkılaştırıcı tarif:

1/2 fincan zeytinyağı
1/4 fincan aloe vera jeli
6 kapsül E vitamini
4 kapsül A vitamini

Yapılışı:

Tüm bu maddeleri bir blender içerisinde karıştırın. Karışımı ve kaseye dökün ve buzdolabında saklayın. Elde ettiğiniz maddeyi çatlak olan veya olabilecek bölgeye uygulayın. Bu sayede hem daha sıkı bir cilde sahip olacaksınızvirgul - Çatlakları azaltmak için basit öneri ve tarifler hem de meydana gelebilecek çatlaklara karşı cildinizi korumuş olacaksınız