Pazartesi

Sendromlu pazartesiye güzel bir renk yakışır: Eflatun. Bu renk pozitif enerji verir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Haftaya güzel başlamak lazım!

Özellikle sarışınlara eflatun-lila-mor farlar çok yakışır. Göz kapağınızın üzerine eflatun renk far ya da kalem çekin. Makyajda başka renk kullanmanıza gerek yok.

Salı

Pazartesiyi eflatunla atlattıktan sonra salı gününü güzel bir gri göz makyajı ile devam ettirebilirsiniz.

Pembe tonlarında parlatıcı ve hafif bir allık, koyu gri far ile mükemmel uyum sağlar. Haftanın ilk gününden sonra, toplantılar ve önemli görüşmeler genellikle salı günleri yapıldığından, bu renk makyaj çok uygun olur. Hem ciddi, hem bakımlı görünürsünüz.

Çarşamba

Salı gününün yoğunluğunu atlattıktan sonra, çarşambayı sakin ve yumuşak tonlarda geçirebiliriz.

Toz pembe mükemmel bir seçim olur. Tüm göz kapağına bu rengi yayın ve kahverengi bir maskara sürün. Romantik ve ne kadar cool imaj.

Perşembe

Perşembe günü coşkuyu kirpiklere verelim! Göz kapağınızın üstüne far olarak dore ve bakır renk sürüp, kirpiklerinize biraz takviye yapabilirsiniz. Bunu ister takma kirpikle, isterseniz hacim veren maskara ile sağlayabilirsiniz. Kirpik diplerinize çekeceğiniz siyah bir eyeliner'da fena olmaz...

Etkileyici ve doğal bir görünüm.

Cuma

Haftanın son günü- akşam herhangi bir programımızın olabileceğini de hesaba katarak- göz makyajında seksi bir şeyler deneyebiliriz. Örneğin, morcivert renkli bir kalem ve dumanlı göz makyajı? Güzel bir ikili olur. Akşam çıkarken bu kombinasyona bir ruj ekleriz, olur biter!

Hızlı, güzel ve seksi iş kadını!

Cumartesi

Haftanın yorgunluğunu atmak için cumartesi gündüz belki evde dinlenmek isteyebilirsiniz. Ama ya gece?

Yemek, davet, vs. Her yer olabilir. Cumartesi gecesi makyajımızda dudakları ön plana çıkarabiliriz. Özellikle bu sezon çok moda olan fuşya tonlarında bir ruj ve eyeliner ile iyice vurgulanmış gözler...

Pazar

Pazar günü aile günü, sosyalleşme günü, arkadaş günü, market günü, sinema günü kısaca bir çok aktivitenin yapıldığı dolu dolu bir gün! Toprak tonlarında hafif bir makyaj, pazar ruhuna çok uygun olur.

Bu tonlarda makyaj ile eşofman bile istediğiniz yere gidebilirsiniz.