di M9EK - Bitkisel Cilt Bakımı

Sivilce tedavisi, cilt temizliği, zararlı güneş ışınlarına karşı koruma gibi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılamak için bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz.

Gül Yağı

Hassas ve alerjik ciltlerin güvenle kullanabileceği bitkisel yağlardan biridir. Cildi derinlemesine temizlerken sıkılaştırıcı özelliğiyle daha gergin bir cilde sahip olmanıza yardımcıdır.

Papatya Yağı

Cildinizin daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olan papatya yağı; hassas ciltlerde kullanım için uygundur.

Limon Yağı

Siyah noktaların temizlenmesini ve düzenli kullanımda yeni oluşumun engellenmesini sağlayan limon yağı, tonik olarak da kullanılabilir. Yağlı ciltler için arındırıcı ve yağ dengesini düzenleyici özelliğe sahiptir.

Havuç Yağı

İçerdiği A vitamini ve beta karoten etkisiyle cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korur ve güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı olur. Cilde doğal bir bronzluk kazandırır.

Portakal Yağı

Cilt için faydalı C vitaminin içeren portakal yağı; parlak ve genç bir cilde sahip olmanıza yardım eder. Makyaj temizliği sonrasında tonik olarak kullanılabilir.

Kakao Yağı

Hamilelik sırasında oluşan cilt çatlaklarına karşı faydalıdır. Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde dudak çatlaması ve cilt kurumasını giderir.

Kayısı Yağı

Cilt temizliği için idealdir. Akneleri temizler, cilde canlılık verir. Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıkları giderir. Nemlendirici özelliğe sahiptir.

Vişne Yağı

Cilt yüzeyindeki ölü derileri temizlemek ve parlak bir cilde sahip olmak için temel yağlarla karıştırılıp masaj yaparak cilde uygulanabilir.

Biberi Yağı

Ciltteki kan akışını hızlandırır ve temizleyici özelliğe sahiptir. Sivilcelerin hızla iyileşmesini sağlar.