21485 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Amanda Sthers
Son durulamada saçlarına limon sıkıyor. Ayrıca bu yapılan işlemin sarı saçın rengini koruduğunu ve onlara yumuşaklık kazandırdığını belirtiyor.

21486 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Demi Moore
Esmer oyuncu saçlarını duruladıktan sonra saç pullarının kapanması ve böylece saçının daha az zarar görmesi için, durulamadan sonra çok kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyormuş.


21487 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Gwyneth Paltrow
Ünlü blog'u 'Goop'ta zeytinyağını kullanışının inceliklerini anlatan yıldızın sırrı yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor. Ertesi gün saçlarını şampuanladığında solgun saçları hayata dönüyor.

21488 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Cindy Crawford
Uçak seyahatlerinden önce saç bakım kremi sürüp durulamadığı saçlarla yolculuk eden Cindy Crawford, iniş yaptığı yerde saçlarını yıkadığında saçlarının daha yumuşak ve muhteşem olduğunu söylüyor.


21489 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Catherine Zeta
Saçlarına canlılık vermesi için bira ve baldan hazırladığı maskeyi saçlarına uyguluyor.

21490 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Nicole Kidman
Avustralyalı oyuncu, kızıl saçlarının rengini, kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle koruyormuş.


21491 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Angelina Jolie
Seksi yıldız, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.

21492 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Noémie Lenoir
Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp bunu gece boyunca saçlarında tutan yıldız, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.


21493 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Gisele Bundchen
Şampuan sonrası kullandığı ürünleri, saçından tamamen durulamadığını söyleyen ünlümüz, saçlarında ki renk kaybının azlığını buna bağlıyor.

21494 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Scarlett Johansson
‘Marilyn Monreo’ olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.


21495 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Frédérique Bel
Hemen sönen hacimsiz saçları için ginseng suyu kullanan ünlü bu yöntemin saç tellerine kalıcı hacim sağladığını söylüyor.

21496 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
Anja Rubik
Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.


21497 - Yıldızların En Etkili Saç Bakım Sırları
İnes de la Fressange
Bir şişe suyun içine üç çorba kaşığı beyaz sirke koyun ve şampuanlayıp duruladığınız saça uygulayın. İşte pırıl pırıl saçlar!