Sıcak havayı, nemi, plajı, terlemeleri göz önünde bulundurursak, su geçirmeyen makyaj ürünlerinin yaz aylarında kadınların en yakın dostlarından birine dönüştüğünü söyleyebiliriz. İşte yaz aylarında da bakımlı görüntünüzden ödün vermemeniz için su geçirmeyen makyaj ile ilgili bilmeniz gereken her şey!

27613 - Nemli Havaya Rağmen Güzeliz!
Gözler
Su geçirmez makyajın kullanım alanı en geniş bölge gözlerdir. Özellikle hassas gözlere sahipseniz, gözlerinizi sıklıkla ovuşturma ihtiyacı duyuyorsanız ya da lens kullanıyorsanız bu ürünler sizin için oldukça kurtarıcı.


Su geçirmeyen ürünlerden far, eyeliner, göz kalemi ve maskaranızı hazır ettikten sonra makyajınızı istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Jel eyeliner tercih etmenizi tavsiye ederiz.

27614 - Nemli Havaya Rağmen Güzeliz!
Dudaklar
En iyi sonucu almak için mutlaka kuru dudakların üzerine uygulayın. Rujların yanı sıra su geçirmeyen dudak kalemleri de bulunmaktadır. Gün içersinde dudaklarınızı çok kuru hissederseniz rujunuzun üzerine normal, nemlendirici bir lipstick de uygulayabilirsiniz.


27615 - Nemli Havaya Rağmen Güzeliz!
Yüz
Cildinize koruyucu krem sürdükten sonra su geçirmeyen fondöten veya pudranızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

27616 - Nemli Havaya Rağmen Güzeliz!
Test edin
Islak bir pamuğu yüzünüze hafifçe dokundurarak gezdirin. Eğer akmıyorsa makyajınızı başarıyla tamamlamışsınız demektir. Yanınızda her zaman bir kulak çubuğu taşıyın. Bu şekilde makyajınızı yayarak düzeltebilirsiniz. Kulak çubuğunu asla ıslatmayın.