Haziran sonları ne anlama geliyor? Tabii ki yepyeni parfümler! En iyi markalar ve piyasaya yeni giren isimler 2012 yazına damgasını vuracak kokularla beğeninize sunulacak. Biz biraz hızlı davranıp çoğu raflara dizilmeden önce bir araştırma yaptık.

Siz de kokunuzu değiştirmek isterseniz en yeni ve en iyi parfümleri burada bulabilirsiniz.

29131 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Tom Ford - Neroli Portofino
Yaz kokusunda ferahlık arayanlara özel... İçinde portakal çiçeği esansı, limon ve bergamot özleri var. Hafifçe hissedilen amber kokusu bu yoğun aromalara çok yakışıyor.

Bu kokunun bir de sırrı var. Derin şekilde içinize çekerseniz okyanus hissi yaratıyor.

29132 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
DKNY - Be Delicious Rio
Be Delicious her zamanki gibi şımarık... Kokusunda 'Bir yat gezisindeyim ve mükemmel görünüyorum' hissi var. Gerçek bir enerji, gerçek bir özgüven... Çarkıfelek meyvesi, çimen ve elbette elma kokularıyla bu yazın da klasikleri arasına giriyor.

29133 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Elizabeth Arden - Green Tea Cherry Blossom
Bu koku her anlamıyla çok tatlı! Gerçekten pembe seven bir kadının bayılacağı türden aromalara sahip. Kayısı, limon ve vanilya özleriyle yazın pamuk şekerleri için geldi.

29134 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Bulgari - Omnia Coral
İşte sıradışı bir koku! Nar ve sedir ağacı bir arada...

Fakat onun ağır bir koku olduğunu düşünmeyin. Çünkü nilüfer suyuyla son derece uçucu bir hale getirilmiş. Doğa kokusu sevenlerin başka bir parfüm aramasına gerek kalmadı.

29135 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Selena Gomez - Eu de Parfum
Selena Gomez, kendi parfümünü 'leziz' olarak tanımlıyor. Bunu sürdüğünüzde gerçekten iştah açıcı bir kokunuz oluyor! İçinde tatlı meyve özleri, Hindistan cevizi ve vanilya var. Afiyet olsun!

29136 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Acqua di Parma - Blue Meditarraneo
Tamamen İtalyan Akdeniz sahillerinden esinlenerek üretildi. Son derece hafif bir parfüm olmasının yanı sıra aslında ağır bir aroması var: Olgunlaşmış incir!

29137 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Dior - Escale a Parati
Erkek kokularından hoşlanan kadınlar için bu yaz parfümün adı Dior'dan geldi. Naneli aroması ona maskülen bir özellik katıyor. Bu enerjik kokunun asıl sırrı ise turunçgiller...

29138 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Coach - Signature Summer
Çiçek bombası! Su nilüferi, gardenya ve yasemin özlü bu kokuda ince bir de hanımeli esansı var. Neşeli şeker kokusunun sırrı da burada... Kalıcı ve dağılan bir koku istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

29139 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Warm
Adı gibi sıcacık bir koku! Kendinizi sürekli plajda gibi hisseceksiniz. Yoğun bir misk perdesinin altında limon ve paçuli izleri var.

29140 - En Yeni Parfümler - 2012 Yaz
Space NK - In Peace
Yazın en sıradışı kokusu ise Space NK imzasını taşıyor. Kokusu önce ruju anımsatıyor, sonra daha baharatlı bir aromaya dönüşüyor ve havada pudralı ve çiçeksi bir duman bırakıyor. İş kadınlarına çok yakışacak!